lekarzJadwiga Jakuszko

Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.9512345
8 opinii

• 5

Nam pomogła Były ćwiczenia po których były efekty po pierwszych dniach ćwiczeń, ale były ćwiczenia z efektem po tygodniu, w każdym bądź razie po kolei etapami partie ciała sie poprawiały, jesteśmy przy końcówce, ćwiczenia niwelowały lub całkowicie eliminowały wiele problemów pomimo że neurolog twierdził że wszystko ok już po 2tyg. życia głowe podnosił i każdy myślał wow ale silny a to wręcz odwrotnie, spał po 10 minut w dzień w nocy masakra po pierwszym dniu obrót o 180 stopni na plus, nikt nie wierzył że dotyk w 1 punkt tak zadziała, wpierwszym momencie sprawia wrażenie nawiedzonej ale ona na tych dzieciach zęby zjada i dla tego zobaczy jak dziecko się trzyma czy podpiera i mówi jakie ma objawy w częstym ulewaniu lub innych rzeczach które chyba wydają się normalne, ale to wina pediatrów bo nie robią prostych testów na rozwój psycho motorycznych. nie bójcie się mówcie wszystko lekarzowi nasz lekarz zareagował jak powiedzieliśmy że wygina głowe do tyłu często przy spaniu lub zasypianiu i faktycznie to był objaw. pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc

• 5

Witam, jesteśmy młodymi rodzicami cudnego synka, który nie dal się nam łatwo, urodził się z 1 po APGAR, po długim czasie przebywania na oddziale intensywnej terapii, myśleliśmy ze nasze problemy zakończyły się z wyjściem ze szpitala, co w cale nie było tak, synek nie rozwijał się prawidłowo, co chwile jeździliśmy z nim do rożnych specjalistów, aż trafiliśmy do P. Jakuszko, która po krótkiej chwili badań postawiła diagnozę, powiem ze nie było łatwo to przyjąć, ale nie ma co rozpaczać, bierzemy się do roboty. Obiecała nam ze dziecko wyjdzie z tego, pod warunkiem że będziemy robić wszystko co powie, ćwiczyłam z synkiem po 5 razy dziennie, moje dni mijały między butelka, pampersem i ćwiczeniami, nie łatwo to jest, gdyż dziecko się broni, kreci i wrzeszczy, ale ja uparcie ćwiczyłam, czasami płacząc razem z nim, powoli poszło do przodu, ale w pewnym momencie znowu zaczął się cofać, jeździliśmy na zmianę ćwiczeń co 2 tygodnie, myślałam ze się załamie, ale P. Doktor omówiła nas na wizytę ze jeszcze jedną mamą zobaczyłam jakie są postępy po ćwiczeniach u innego dziecka i kontynuowałam ćwiczenia, na chwile obecna kończymy już program, nasz syn chodzi przy meblu, te czasy wspominam jak koszmarny sen, ale chce powiedzieć wszystkim mamom ze Pani Doktor Jakuszko jest Aniołem który ratuje dzieci, to że czasami jej wypowiedzi są ostre to tylko dodaje siły i chęci do pracy, nie ma co się użalać nad sobą i rozpaczać, do roboty! Może ktoś nie wie ale Lekarz taki jak Ona bada patsząc, wiec to ze nie kręciła waszym dzieckiem jak niektórzy nie jest oznaka tego że go nie zbadała. Często słyszę ze ktoś zrezygnował z metody Vojty bo dziecko płacze, zawsze mowie na to że to że on płacze to on zapomni a ja sobie wybaczę, ale jeżeli on by nie chodził, nigdy by tego nie zapomniał, a ja bym sobie nie wybaczyła. Z całego serca dziękujemy Pani Doktor za to ze nasz syn jest zdrowy! Większą radością było tylko jego przyjście na świat. Pozdrawiamy.

• 5

Nie ma słów którymi moglibyśmy podziękować za pomoc okazaną naszemu synkowi.Trafiliśmy do Pani Doktor,ponieważ nasz synek przestał pracować prawą rączką a okazało się,że miał słabą obręcz barkową i groziło mu porażenie.Rehabilitacja nie była łatwa ale żadna taka nie jest,trwała 8 miesięcy.Teraz nasz synek jest w pełni sprawny nie odstaje od innych dzieci.Pani Jakuszko jest godnym polecenia FACHOWCEM w dziedzinie Vojty.Zawsze sympatyczna,rzeczowa,gotowa do pomocy.Jest mistrzem jeśli chodzi o motorykę rozwoju dziecka(czego Pediatrzy w ogóle nie sprawdzają)dlatego warto umówić się nawet na wizyte kontrolną.ZDROWIE NASZYCH POCIECH JEST PRZECIEŻ NAJWAŻNIEJSZE.Chcę jeszcze dodać że słowa Pani Jakuszko-kończymy rehabilitację-nie ucieszyły nas tak jak Jej euforia i zachwyt postępem naszego synka. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE I POMOC-Olivierek z rodzicami.

• 5

Pani doktor jest nie tylko pediatrą,ale autorytetem w dziedzinie rehabilitacji metodą Vojty,,zapewne wiele dzieci uratowała od kalectwa,,jestesmy jej wdzięczni..

• 5

Nikt nie dawał mi szans na to, że mój syn będzie kiedyś funkcjonował tak jak inne dzieci. Pani doktor Jakuszko była jedyną osobą, która powiedziała, że nie ma możliwości, żeby nie można było czekokolwiek osiągnąć. Choć na początku nie obiecywała nam zbyt dużo ( co przy schorzeniu mojego dziecka nie jest niczym dziwnym) już po pierwszym miesiącu rehabilitacji zauważyłąm pozytywne zmiany. Gdyby nie pani doktor moje dziecko pewnie nie chodziłoby ani nie mówiło, a ja poddałabym się na samym starcie. Jestem jej bardzo wdzięczna. Mama Tomka z wadą OUN

• 5

Nikt nie wiedział tak naprawdę co jest mojemu synowi. Urodził się w 2005 rok miał niedowład mięśniowy prawej strony i przykurcze pokarmowe. W dzień nie sypiał, a mięśnie jego były wciąż napięte jak u atlety.Lekarze mówili, że to taka przekorna natura i jest okazem zdrowia, natomiast on po każdym posiłku płakał i się prężył. Okazało się, że gdybyśmy zaszczepili dziecko w takim stadium w najdelikatniejszym wypadku byłby dzieckiem z ADHD, a co gorsza mogło się skończyć padaczką bądź porażeniem mózgowym. Pani Doktor wyprowadziła naszego syna z choroby i dzięki 7 miesięcznej rehabilitacji dziś jest dzieckiem wspaniale rozwijającym. Dziękujemy rodzice i Kacper

• 5

Pani Jakuszko jest bezapelacyjnie najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim, których dzieci mają zaburzenia centralnego układu nerwowego.

• 5

przez tą Panią doktor mój syn jest zdrowy i może biegać a lekarze w Jeleniej Górze nie dawali mu żadnych szans na wyzdrowienie,tylko ona dawała nam nadzieję wręcz była przekonana co robi. Jest ona świetnym fachowcem,jeżeli chodzi o metodę vojty,polecam wszystkim tą Panią doktór!!!.

Gdzie przyjmuję

place 11

Szparagowa 10
    Wrocław
    51,066842416,97567479-00-888

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat