dr n. med. Jadwiga Kłoś

Wspaniała medyczka. Pani doktor wyjaśniła co się dzieje, co się może stać, co należy zrobić, przepisała leki, które pomagają i przekazała wszelkie wytyczne. Lekarka, która poświęciła także dużo swojego prywatnego czasu, żeby mi pomóc, a potrzebowałam pomocy "teraz-zaraz-natychmiast" w związku z przeprowadzką za granice. To nie jest tylko świetny fachowiec to przede wszystkim wspaniała osoba, która nie tylko wypełnia swoje obowiązki, ale daje znacznie więcej od siebie. Brzmi niezmiernie lizusowsko, ale jestem olśniona panią doktor :)

Wspaniała medyczka.
Brzmi niezmiernie lizusowsko, ale jestem olśniona panią doktor :)

wspaniała lekarka, umie globalnie spojrzeć na chorobę. Polecam.

wspaniała lekarka, umie globalnie spojrzeć na chorobę. Polecam.

Pani doktór jest nie tylko świetnym kardiologiem lecz endokrynologiem. Bardzo dobrze interpretuje wyniki analiz lekarskich. 29 lat temu uregulowała mi do końca życia miesiączki. Wykryła u mnie uciekanie wapnia z organizmu i wyleczyła z tego, tym samym wzmocniła bardzo mój organizm.