lekarzJadwiga Kołakowska

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
11 opinii

• 5

Pani doktor jest naprawdę świetna! :D Bardzo szybko wyleczyła mnie z trądziku, mimo że wcześniej próbowałem już innych metod leczenia. Jest miła, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, jest kompetentna, a jej metody są skuteczne i dokładnie wyjaśnione.

• 1
  • 3
  • 1

pani doktor nie zna objawów podstawowych chorób z dziedziny dermatologii. a co za tym idzie skazuje pacjenta na nieodpowiednie leki, które powodują same problemy. i kolejne wizyty u fachowca, który naprawi błędy pani doktor:)

• 5

ZNAM PANIA DOKTOR 30 LAT KIEDY TO WYLECZYLA MOJEGO KILKUMIESIECZNEGO SYNA.WYTLUMACZYLA MI CO MAM ZROBIC I OBESZLO SIE BEZ SKALPELA CHIRURGICZNEGO.MAM ZAUFANIE DO DOKTOR.CALA MOJA RODZINA SIE LECZY I WSZYSCY SA ZADOWOLENI.A OSOBY KTORYM POWIEDZIALAM O DOKTOR SA MI WDZIECZNE BO SA ROWNIEZ ZADOWOLONE.I TO CHYBA W ZYCIU JEST WAZNE.ZYCZYMY ZDROWIA PANI DOKTOR BO TAKICH LEKARZY JEST MALO.

• 3
  • 2

po pozytywnych komentarzach udałem się do pani doktor z niezwykle pozytywnym nastawieniem, mój problem to trądzik, niestety pani doktor poświęciła mi bardzo mało czasu w granicach 10-15min, głównie wypisując receptę, co więcej zapytawszy czy dieta wpływa na stan skóry, odpowiedziała, iż nie, na stan skóry wg pani doktor wpływa tylko testosteron, co do leków faktycznie przepisała tanie, stan skóry polepszył się nieznacznie, jednakże wypryski jak wyskakiwały, tak nadal wyskakują, więcej się nie udam, szukam nowego lekarza, pozdrawiam

• 5

Bardzo profesjonalne podejście, wykorzystuje tradycyjne, skuteczne metody, efekty leczenia widoczne niemal natychmiastowo. Serdecznie polecam!

• 5

Jestem zachwycona wizytą!Pierwszy lekarz,który na powitanie nie wciskał mi tony antybiotyków tylko zaczął od podstawowych badań w celu wykrycia źródła dolegliwości.Lekarz podjął odpowiednie kroki i leczenie przyniosło efekty.Szkoda,że takich lekarzy jest już garstka.

• 5

Lekarka jest super. Córce przeszło uczulenie po kilku dniach stosowania jej preparatów robionych w aptece i już jej się nic nie pojawiło. Inni lekarze nie umieli pomóc mojemu dziecku. GORĄCO POLECAM!!!!

• 5

Bardzo miła i kompetentna lekarka.Leczę się u niej od wielu lat gdyż jestem alergiczką i czasem coś mi w związku z tym dokucza.Zawsze o wszystko szczegółowo wypyta i wszystko dokładnie objaśni.Zawsze mi pomaga jej sposób leczenia.

• 5

Najlepszy dermatolog jakiego znam. Najbardziej zaskoczyło mnie prawdziwie KOMPLEKSOWE podejście do problemu, nie znam innego lekarza z takim podejsciem. Za to stawiam 6. Najgorsze jest jednak czekanie na wizyte (kazdy pacjent to minimum 30minut), ale to dowodzi, jak dobrym lekarzem jest dr Kołakowska. Miałam nietypowe zapalenie skórne na brodzie, utrzymywalo sie okolo roku, po 2 miesiacach elczenia tabletkami i specyfikami przyzadzanymi w aptece problem znikł. POLECAM w 100%

• 5

BARDZO DOBRY LEKARZ!! WYLECZYŁ MI TRĄDZIK W 2 MIESIĄCE CHOĆ LECZYŁAM SIE U INNYCH 3LATA! BARDZO MIŁA PANI DOKTOR. PRZEPISAŁA MI STARE SPRAWDZONE RECEPTURY LEKII ROBIONE PO 5ZŁ. NIEWYKORZYSTUJE TYLKO POMAGA! WARTO!! POLECAM!!!!!!!!

• 5

U pani Kołakowskiej leczyłam się jakiś czas temu w Poliklinice...chodziłam tam około pół roku od tamtej pory nie mam problemów z alergią. Także szczerze polecam !!

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat