Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Neonatolog, Pediatra

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

Zdecydowanie polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy z dziećmi, zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy z dziećmi, zdecydowanie polecam.

Super lekarz, podejście do dzieci niespotykane u innych lekarzy potrafi poświęcić nawet godzinę dla dziecka, leczy moje dziecko od 5 lat- od noworodka, lekarze u mnie(w porównaniu do doktor Magierowej to trudno ich nazwać lekarzami) na miejscu kierowali je do szpitala a pani Jadwiga doprowadziła do zdrowia sama bez szpitala. Polecam każdemu. LEKI DAJE DOSYĆ DROGIE ALE BARDZO SKUTECZNE.Koszt wizyty nie jest tez aż taki duży, a kontrola dziecka nie kosztuje już nic - to jest prawdziwy lekarz.

najlepszy lekarz jakiego znam nigdy mnie jeszcze nie zawiodła zawsze trafnie podaje leki i córka szybko wraca do zdrowia.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam!!!

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam!!!

bardzo dobra pani doktor.bardzo kompetentna,wybiera najdelikatniejsze metody,wyprowadziła mojego synka z azs.jestem jej dozgonnie wdzięczna.

Doświadczenie i chęć niesienia pomocy przez Panią doktor jest niespotykana. Rzetelny wywiad, następnie wytłumaczenie choroby wraz z objawami, które mogą ją wywoływać rewelacyjna.Pani doktor również posiada wspaniałą intuicję i kojarzenie faktów wpływających na trafne rozpoznanie choroby. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną niejednokrotnie pomoc.

panią doktor poleciła mi koleżanka która jeździ la do niej pare lat temu ... jestem zadowolona