Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Wieluń
51,21432318,5787730 43 843 07 40

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
7 opinii

Zdecydowanie polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek problemy z dziećmi, zdecydowanie polecam.

Super lekarz, podejście do dzieci niespotykane u innych lekarzy potrafi poświęcić nawet godzinę dla dziecka, leczy moje dziecko od 5 lat- od noworodka, lekarze u mnie(w porównaniu do doktor Magierowej to trudno ich nazwać lekarzami) na miejscu kierowali je do szpitala a pani Jadwiga doprowadziła do zdrowia sama bez szpitala. Polecam każdemu. LEKI DAJE DOSYĆ DROGIE ALE BARDZO SKUTECZNE.Koszt wizyty nie jest tez aż taki duży, a kontrola dziecka nie kosztuje już nic - to jest prawdziwy lekarz.

najlepszy lekarz jakiego znam nigdy mnie jeszcze nie zawiodła zawsze trafnie podaje leki i córka szybko wraca do zdrowia.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam!!!

bardzo dobra pani doktor.bardzo kompetentna,wybiera najdelikatniejsze metody,wyprowadziła mojego synka z azs.jestem jej dozgonnie wdzięczna.

Doświadczenie i chęć niesienia pomocy przez Panią doktor jest niespotykana. Rzetelny wywiad, następnie wytłumaczenie choroby wraz z objawami, które mogą ją wywoływać rewelacyjna.Pani doktor również posiada wspaniałą intuicję i kojarzenie faktów wpływających na trafne rozpoznanie choroby. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną niejednokrotnie pomoc.

panią doktor poleciła mi koleżanka która jeździ la do niej pare lat temu ... jestem zadowolona

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny