Jadwiga Moździerska

Neurolog

Karol

16.01.2015

Zdecydowanie najbardziej doswiadczona Pani doktor. Niedosc ze wyslucha do konca pacjenta to zbada wszystkimi mozliwymi metodami praktycznymi. Nie polega wylacznie na badaniach. Swoim doswiadczeniem potrafi konkretnie okreslic gdzie skierowac pacjenta. Z 3-ech lek. neurologow ta Pani zdecydowanie najlepiej podchodzi do pacjenta.

03.08.2012

nie polecam zdecydowanie !!stare metody leczenia nic nowego nie wnosi zbyt dlugi okres leczenia !!

31.07.2012

lekarz godny polecenia, kompleksowo podchodzi do leczenia, choroby pacjenta, dba o jego dobro

04.06.2011

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i skutecznością leczenia pani doktor.

23.06.2010

Świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem i niezawodną intuicją. Kobieta z klasą. Uprzejma, konkretna i kulturalna. Zawsze trafnie dobiera mi leki i w sposób przystępny tłumaczy chorobę. Polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Wejherowo"?

Marek Kużel

Neurolog dziecięcy
szpital .im. Floriana Ceynowy
Wejherowo ul. Dr.A.Jagalskiego 10

Wejherowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UROLOG"
ulica Polna 3/42

Anna Olszewska

Neurolog dziecięcy
None
Akacjowa 57A
Gdynia
NZOZ Ośrodek Wczesnej Interwencji i Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Fundacji "Uśmiech Dziecka"
Chopina 15
NZOZ "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"