Jadwiga Moździerska

Neurolog

Do Pani Doktor chodzę na wizyty około 6 lat. Jest bardzo cierpliwą, ciepłą osobą.Przedewszystkim wyrozumiałą z dużą empatią dla pacjenta.Poświęca czas na tłumaczenie choroby .Zawsze coś doradzi.Nigdy nie daje odczuć że się śpieszy bądź nie ma czasu.Podziwiam jej spokój.Oby więcej takich lekarzy.Zycze dużo zdrowia i sił. Pacjentka

Do Pani Doktor chodzę na wizyty około 6 lat.
Pacjentka

Do Pani Doktor chodzę na wizyty około 6 lat.
Pacjentka

Zdecydowanie najbardziej doswiadczona Pani doktor. Niedosc ze wyslucha do konca pacjenta to zbada wszystkimi mozliwymi metodami praktycznymi. Nie polega wylacznie na badaniach. Swoim doswiadczeniem potrafi konkretnie okreslic gdzie skierowac pacjenta. Z 3-ech lek. neurologow ta Pani zdecydowanie najlepiej podchodzi do pacjenta.

nie polecam zdecydowanie !!stare metody leczenia nic nowego nie wnosi zbyt dlugi okres leczenia !!

lekarz godny polecenia, kompleksowo podchodzi do leczenia, choroby pacjenta, dba o jego dobro

Zdecydowanie polecam, uzasadniam to kompetencją życzliwością i skutecznością leczenia pani doktor.

Świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem i niezawodną intuicją. Kobieta z klasą. Uprzejma, konkretna i kulturalna. Zawsze trafnie dobiera mi leki i w sposób przystępny tłumaczy chorobę. Polecam!!!