Jadwiga Pasikowska

Szkoda ,że jest pięć gwiazdek bo Pani doktor zasługuje na 10. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!

Według mnie najlepszy pediatra w Inowrocławiu. Bardzo sympatyczna i zna się na tym co robi. Jeśli pediatra to tylko dr. Pasikowska!

Wspaniały lekarz czapki z głów o takich bardzo rzadko...A dzieci uwielbiają Panią doktor jest tak wspaniała:)

badzo miła,uczuciowa do dzieci, zawsze mozna na Panią doktor liczyć w razie potrzeby.polecam wszystkim rodzicom.

1,5 roku szukałam przyczyny częstych zachorowań u dziecka i to dzięki Pani Doktor,która skierowała mnie do poradni immunologicznej udało się znaleźć przyczynę,a wszystko przez zaburzenia odporności.

Moja Mama chodziła ze mną do Pani Doktor i zawsze kiedy potrzebowałyśmy konsultacji bez problemu nas przyjmowała i stawiała prawidłową diagnozę. Wypisywała również leki ze zniżkami albo tańsze zamienniki. Teraz kiedy urodziłam swoją córeczkę, również do Pani Pasikowskiej chodzę i jestem nadal baaaaaaaardzo z Niej zadowolona. Oczywiście zbadała Malutką pod każdym kątem i doradziła jak postępować. A ponadto, kiedy zadzwonię z zapytaniem zawsze doradzi i powie co zrobić. Naprawdę gorąco polecam.

Wspaniały lekarz z powołania o co dziś naprawdę ciężko.Jest bardzo dokładna a dzieci wprost przepadają...

Polecam,bardzo dobrze tłumaczy chorobę dzieci przepadają za Panią Doktor bo jest wspaniałym człowiekiem lekarzem z powołania.

To anioł, nie człowiek! Cieszę się, że mam możliwość leczyć synka u Pani Doktor. Dzięki Niej, czuję się bezpiecznie, bo wiem, że zawsze mi pomoże. Dziękuję Pani Doktor z całego serca

Pani doktor jest wspaniała,mimo,że córcia dużo chorowała to cieszę się chociaż z faktu,że ma tak cudowną pediatrę i w dodatku inni lekarze bardzo chwalą.Jest super!!!!!!!!!Polecam