Jadwiga Pióro

2,7

Nie polecam tej pani doktor. Przyszłam na wizytę z infekcją, pani doktor nie udzieliła żadnego wywiadu i wykonała wziernikowanie, kiedy nigdy nie współżyłam. Badanie było bardzo bolesne.

Bardzo miła, poświęciła dużo czasu na badanie, pobrała cytologię, zrobiła usg (bez żadnego problemu). Przepisała leki. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Byłam pierwszy raz, ale wrażenie jak najbardziej pozytywne.

Nie polecam tej `pani doktor` ...wypisała złe leki przez co choroba się przedłużyła, nawet nie zakłada rekawiczek przy badaniu pacjętki, o badaniach laboratoryjnych można zapomnieć

Nie ma do czego wracać, ale p.doktor nie polecamale ogólnie pierwszy raz byłam u lekarza,który ma ,,nijaki'' stosunek do pacjenta.

przez okres ciąży ani razu nie badała , USG-zapomnij , zapomina o skierowaniach na potrzebne w danym miesiącu badaniach Wszystko trzeba kontrolować . Tragedia!!!!

Profesjonalny ginekolog? oto jak wyglądała wizyta (łącznie jakieś 6-7 minut): zero wywiadu, jakiegokolwiek zainteresowania ogólnym stanem zdrowia, czy pacjentka choruje na jakies choroby przewlekle, no po prostu nic. nastepnie badanie. o usg mozna tylko pomarzyc, a to przeciez standard. badanie piersi można sobie wybic z glowy. nawracajace od kilku miesiecy infekcje - kolejne globulki i do domu. ale zeby pomyslec skad ciagle ten sam problem, albo zrobic posiew - chyba zart. jezeli dla kogos jest to profesjonalizm, to szczerze wspolczuje.

Polecam dr Pióro - profesjonalny ginekolog!

Polecam dr Pióro - profesjonalny ginekolog!

do pacjenta ma podejście jak do człowieka. nie traktuje ich przedmiotowo.

do pacjenta ma podejście jak do człowieka. nie traktuje ich przedmiotowo.

bardzo dobry lekarz poświeca pacjentkom tyle czasu ile wymaga tego sytuacja.Miła i kompetentna!

jako ginekolog dobry lekarz ale jako położnik tragedia przez całą ciążę nie przeprowadziła żadnego badania ginekologicznego bo twierdziła, że są niepotrzebne, na badania prenatalne skierowała za późno zresztą na większość badań kierowała na moją prośbę, żadnych informacji tylko nakręcała doła, po prostu tragedia szczęście że dziecko urodziło się zdrowe

jako ginekolog dobry lekarz ale jako położnik tragedia
szczęście że dziecko urodziło się zdrowe