lekarz Jadwiga Rejman

Wspaniała Pani Doktor. Od pierwszego wejrzenia bardzo Ją polubiłam. Pani Doktor zbadała mnie dokładnie i poświęciła swój czas na miłą rozmowę. Bardzo bym chciała żeby to była moja Lekarka Rodzinna. Pozdrowienia od Hani D

Pozdrowienia od Hani D

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!! Wchodzę z dziećmi w drzwi i juz wie. Zawsze szczerze nawet jak mam dostac po uszach.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam!!
Wchodzę z dziećmi w drzwi i juz wie.
Zawsze szczerze nawet jak mam dostac po uszach.

Rozkojarzona, stawia błędne diagnozy, nieuprzejma. O skierowania do specjalistów to u niej można tylko pomarzyć. Cieszę się, ze odpowiednio wcześnie zmieniłam lekarza mojej córeczce i teraz jest odpowiednio leczona.

Jeśli chodzi o mnie to nie mam zbyt dobrej opini na temat kompetencji pani dr. Rejman. Nie dość że nie potrafiła dobrze zdiagnozować mojego dziecka to na dodatek cały czas twierdziła że najzdrowsze dziecko w Poznaniu. Po paru latach okazało się że córka ma MPD i wymaga natychmiastowej rehabilitacji ,ale niestety nie będzie już w pełni sprawna fizycznie i umysłowo :( Oczywiście od wielu lat chodzę z dzieckiem do innego lekarza i nikomu nie polecam pani Rejman. Nigdy więcej do niej !!!!!!

Pani Jadwiga Rejman to najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam. Jest pełna poświęcenia dla pacjenta,potrafi zawsze pomóc,drąży temat dopóki nie znajdzie przyczyny,następnie wyleczy.To lekarz nie tylko ciała ale i duszy.Jestem bardzo wdzięczna ,że mogłam ją poznać i dziękuję za wszystko co zrobiła i robi dla mnie i moich dzieci

Kto pisze te dobre opinie? chyba ona sama 😃. Jeszcze nie udało się jej postawić trafnej diagnozy, nigedy więcej do niej!!!!!

Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale wygląda jakby pisała to jedna osoba. Pani dr Rejman ma bardzo dużo pacjentów, jak każdy dobry lekarz. Sama się do niej przepisałam od innego niekompetentnego lekarza i jestem w pełni zadowolona. Czasu poświęca nam aż za dużo, syn zawsze jest zniecierpliwiono podczas wizyty, bo pani dr lubi sobie pogadać ;) Pogodna, żartobliwa i sympatyczna, ma niezwykłe poczucie humoru. Faktycznie często odwołuje się do własnych doświadczeń, co uważam za plus, ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Synek u niej nie płacze podczas badania ( u każdego innego lekarza zawsze płacze!), jest delikatna i ma świetne podejście do dzieci. Nie zapisuje antybiotyku na kaszelek!

Rzetelna, kompetentna merytorycznie, staranna, z PRZEOGROMNYM(!!!) zasobem wiedzy, konkretna, życzliwa oraz (co ważne) inteligentna i MYŚLĄCA (!!!). Full professional.

Full professional.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką Pani doktor otacza naszą córkę. Nie podaje antybiotyku ot tak, tylko zawsze popiera to obserwacją, wywiadem i konkretnymi badaniami, np przy podejrzewaniu zapalenia pęcherza zleciła podwójne (dzień po dniu) badanie moczu by wykluczyć niepotrzebne podanie leku, co nie jest normą, niestety. Bardzo życzliwa wszelkim naturalnym metodom zwiększanie odporności, mówiąca szczerze, z - cenionym przez nas - ironicznym poczuciem humoru, który przywraca równowagę rozhisteryzowanym rodzicom. Troskliwa wobec swoich małych pacjentów. Nigdy nie odmówiła wypisania skierowania, co więcej, gdy tego wymaga sytuacja wypisuje takie, które pozwala na bardzo szybie przyjęcie u specjalisty. Gorąco i szczerze polecam.

Niekompetentny, nieuprzejmy lekarz i do tego żle wyrażający się o innych lekarzach, pracujących w tej samej poradni. Obrzydliwe!!!