dr n. med.Jadwiga Szymanowicz

Gastrolog dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
16 opinii

• 5

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

• 1

Potwierdzam negatywne opinie o tej pani.Za pieniądze słodka jak miód a w szpitalu warczy i udaje że że nie zna i nie wzięła za wizytę.Naraziła naszego wnuka na niepotrzebne cierpienia

• 5

wszystkie wymienione kryteria pani doktor spełnia na bardzo wysokim poziomie. Ogromne doświadczenie przekłada się na trafne diagnozy. Polecam całym sercem.

• 5

Lekarz z prawdziwym powołaniem i oddaniem dla pacjenta !Po pierwszej wizycie dr.postawiła diagnozę i już wiem skąd te bóle brzuszka u mojej 8 letniej córeczki!Gorąco polecam!

• 2

NAPISZĘ KRÓTKO DR. SZYMANOWICZ = WDZIĘCZNOŚĆ MATKI

• 5

Po dwudziestu minutach badania na 90% oceniła chorobę mojego syna.Profesjonalizm w oku.Polecam Panią Doktor za poświecenie tym małym pacjentom.

• 5

doświadczenia wiem,że przesadna namolność rodziców też by mnie wyprowadziła z równowagi.Nie przypominam sobie żebym w trakcie leżenia z dieckiem w szpitalu nie była informowana o jego stanie zdrowia.Pani doktor przychodziła nawet w wolne dni sprawdzić jak dziecko się czuje.Polecam gorąco!!!

• 1

powinni sie jej zabrac licencje jaki z niej lekarz zero serca!!konie powinna leczyc a nie ludzi brak slow!!!

• 5

Uważam że Pani dr jest świetnym lekarzem, kompleksowo podchodzi do problemu i skutecznie leczy. Z tym czy jest miła czy niemiła rzeczywiście bywa różnie ale myślę że nie jest to najważniejsze. Kompleksowo i fachowo przeprowadza badanie i trafnie diagnozuje, nie pozostawia problemów nierozwiązanych. W przypadku mojej córki wykryła błyskawicznie jedną chorobę i wyleczyła, druga choroba była przez jakiś czas zagadką ale postarała się o konsulium lekarzy specjalistów i wspólnie rozwiązali problem. Bardzo pomaga dzieciom, bywa oschła, nieprzystęna i złośliwa. Rodzicom którzy się wahają doradzam: ważniejsza wiedza i zaangażowanie niż miłe pogawędki bo o dobrych lekarzy bardzo trudno. Nie bierze kasy.

• 5

Wiele razy usłyszalam slowa "gdyby nie Pani dr Szymanowicz, juz by cie tutaj z nami nie bylo". Trafilam do Pani dr w ostaniej chwili. Bylam pod jej opieka od 8 do 18 roku zycia. Raz przyjela mnie nawet w wieku juz 19 lat. Teraz od kilku dobrych lat jestem pod opieka lekarza dla doroslych. Mimo to , doskonale pamietam każdą wizyte. Trwała ponad poł godziny. Dokladny wywiad, badanie, cierpliwie tlumaczyla wszystko rodzicom. Jestem bardzo wdzieczna Pani doktor za pomoc i nie wątpie ze uratowala od ciezkiej choroby i cierpienia nie jedno dziecko. Pozdrawiam i Dziekuje.

• 5

Moim zdaniem najelpszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam okazje sie styknąć! Profesjonalne podejscie do pacjenta wizyta trwa min 30 min. przy czym pani doktor zwraca uwage i uważnie bada każy organ pani doktor leczy moje dziecko juz od 4 lat i zawsze trafia z leczeniem przyczym trafiamy do niej po uprzedniej konsultacji u przynajmiej 3 lekarzy ktorzy jedynie oslabiaja stan mojego dziecka dopiero pani doktor jest w stanie go wyleczyć! Najlepsza specjalistaka jaka znam> Gdyby kazdy lekarz przykladal sie do swojej pracy choc w połowie tak dobrze i profesjonalnie jak ona to zadowolenie z naszej służby zdrowia było by wieksze a my byśmy wkoncu byli zdrowi!!!!

• 5

gorąco polecam dr Szymanowicz - ponieważ przeszliśmy nie jednego gastrologa w Szczecinie - mogę stwierdzić, iż Ta Pani Doktor jest NAJLEPSZA!! fachowiec w 100% i ma niesamowite podejście do dzieci :)

• 1

Tragedia, tej kobiecie powinno się zabronić wykonywania zawodu. Pomijam już fakty, że jest bardzo nie miła w szpitalu i w ogóle nie pomocna, ale jej kompetencja a właściwie jej brak spowodował, że ignorowała zupełnie nasze spostrzeżenia i obawy i jak to mówiła "z pełną odpowiedzialnością" stwierdzała, że nasz syn jest zdrowy,a nam dawała do zrozumienia, że jesteśmy przewrażliwieni. Zignorowała wyniki gastroskopii, którą sama wykonała i nie pogłębiła odpowiednio diagnostyki. Efekt: mamy poważnie chore dziecko, które zaczęliśmy leczyć pół roku później, gdyż wierzyliśmy pani konował że wszystko minie, niestety nie minęło a pogłębiło się. Kobieta może umie stwierdzić najczęstsze choroby gastrologiczne, ale o rzadszych nie ma pojęcia. Popełnia błędy w diagnostyce i leczeniu. Ponadto wykorzystuje fakt że jest ordynatorką do celów prywatnych i przyjmuje do szpitala, tylko w celu kontynuowania wizyty prywatnej, wiem że to oczywiście dla pacjentów jest dobre, gdyż nie muszą płacić za badania, ale jest to oszukiwanie NFZ, a pisze o tym dlatego, że chciałbym aby odebrano jej prawo wykonywania zawodu. Posiadanie tytułu profesorskiego obliguje to pewnej kultury, a już tym bardziej do dokładnej analizy poszczególnych przypadków. Jeżeli będzie to pani kiedyś czytała, to muszę panią rozczarować: NIE JEST pANI JASNOWIDZEM.

• 5

mój synek jest pacjentem drSzymanowicz oboje jesteśmy zadowoleni z opieki lekarskiej Pani Doktor.po badaniach w szpitalu dopytywła się o stan dziecka.wytłumaczyła nam na czym polega choroba małego i jak będzie przebiegało leczenie..jesteśmy w ciągłym kontakcie,gdy jest potrzeba to też telefonicznym..Doktor Szymanowicz jest lekarzem odpowiedzialnym i znającym się na rzeczy.polecam.

• 5

Przeczytałam opinię o Pani Doktor i wcale się z nią nie zgadzam. Pani Doktor leczyła moje dzieci przez kilka lat. Wizyty zawsze trwały min. 25 min, w tym czasie pytała i słuchała o WSZYSTKICH objawach choroby. Badała dzieci bardzo dokładnie, patrzyła w uszy, gardło, węzły chłonne, brzuch oglądała skórę. ZAWSZE diagnozowała chorobę i dopiero potem dostosowywała metodę leczenia. Muszę też dodać, że trafiłam do Pani Doktor po wielu miesiącach poszukiwania dobrego pediatry, który pomógłby mojemu dziecku. Zawsze też polecałam ją moim znajomym i z tego co wiem WSZYSCY byli zadowoleni. Jedynym minusem jest to że Pani Doktor przyjmuje 2 razy w tygodniu i czasem trudno się do niej dostać. Co do uprzejmości w gabinecie prywatnym jest bez zarzutu, ale w szpitalu czasami bywa oschła, ale to, jak myślę przez zapracowanie.

• 1

Ta lekarka swoją nieodpowiedzialnością naraziła naszego synka na cierpienie i nierozpoznanie groźnej choroby. Osoba niekompetentna, zarozumiała, która nie wykorzystuje dostępnych badań i środków diagnostycznych a kieruje się wyłącznie swoim "widzimisie". Nie uwzględnia zdania rodziców, nie słucha co się do niej mówi, bagatelizuje. Jest zarozumiała i niemiła, usmiecha się tylko na wizytach prywatnych. W nagłej potzrebie odmawai pomocy.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat