Jadwiga Szymanowicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
16 opinii

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

Potwierdzam negatywne opinie o tej pani.Za pieniądze słodka jak miód a w szpitalu warczy i udaje że że nie zna i nie wzięła za wizytę.Naraziła naszego wnuka na niepotrzebne cierpienia

wszystkie wymienione kryteria pani doktor spełnia na bardzo wysokim poziomie. Ogromne doświadczenie przekłada się na trafne diagnozy. Polecam całym sercem.

Lekarz z prawdziwym powołaniem i oddaniem dla pacjenta !Po pierwszej wizycie dr.postawiła diagnozę i już wiem skąd te bóle brzuszka u mojej 8 letniej córeczki!Gorąco polecam!

NAPISZĘ KRÓTKO DR. SZYMANOWICZ = WDZIĘCZNOŚĆ MATKI

Po dwudziestu minutach badania na 90% oceniła chorobę mojego syna.Profesjonalizm w oku.Polecam Panią Doktor za poświecenie tym małym pacjentom.

doświadczenia wiem,że przesadna namolność rodziców też by mnie wyprowadziła z równowagi.Nie przypominam sobie żebym w trakcie leżenia z dieckiem w szpitalu nie była informowana o jego stanie zdrowia.Pani doktor przychodziła nawet w wolne dni sprawdzić jak dziecko się czuje.Polecam gorąco!!!

powinni sie jej zabrac licencje jaki z niej lekarz zero serca!!konie powinna leczyc a nie ludzi brak slow!!!

Uważam że Pani dr jest świetnym lekarzem, kompleksowo podchodzi do problemu i skutecznie leczy. Z tym czy jest miła czy niemiła rzeczywiście bywa różnie ale myślę że nie jest to najważniejsze. Kompleksowo i fachowo przeprowadza badanie i trafnie diagnozuje, nie pozostawia problemów nierozwiązanych. W przypadku mojej córki wykryła błyskawicznie jedną chorobę i wyleczyła, druga choroba była przez jakiś czas zagadką ale postarała się o konsulium lekarzy specjalistów i wspólnie rozwiązali problem. Bardzo pomaga dzieciom, bywa oschła, nieprzystęna i złośliwa. Rodzicom którzy się wahają doradzam: ważniejsza wiedza i zaangażowanie niż miłe pogawędki bo o dobrych lekarzy bardzo trudno. Nie bierze kasy.

Wiele razy usłyszalam slowa "gdyby nie Pani dr Szymanowicz, juz by cie tutaj z nami nie bylo". Trafilam do Pani dr w ostaniej chwili. Bylam pod jej opieka od 8 do 18 roku zycia. Raz przyjela mnie nawet w wieku juz 19 lat. Teraz od kilku dobrych lat jestem pod opieka lekarza dla doroslych. Mimo to , doskonale pamietam każdą wizyte. Trwała ponad poł godziny. Dokladny wywiad, badanie, cierpliwie tlumaczyla wszystko rodzicom. Jestem bardzo wdzieczna Pani doktor za pomoc i nie wątpie ze uratowala od ciezkiej choroby i cierpienia nie jedno dziecko. Pozdrawiam i Dziekuje.

Moim zdaniem najelpszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam okazje sie styknąć! Profesjonalne podejscie do pacjenta wizyta trwa min 30 min. przy czym pani doktor zwraca uwage i uważnie bada każy organ pani doktor leczy moje dziecko juz od 4 lat i zawsze trafia z leczeniem przyczym trafiamy do niej po uprzedniej konsultacji u przynajmiej 3 lekarzy ktorzy jedynie oslabiaja stan mojego dziecka dopiero pani doktor jest w stanie go wyleczyć! Najlepsza specjalistaka jaka znam> Gdyby kazdy lekarz przykladal sie do swojej pracy choc w połowie tak dobrze i profesjonalnie jak ona to zadowolenie z naszej służby zdrowia było by wieksze a my byśmy wkoncu byli zdrowi!!!!

gorąco polecam dr Szymanowicz - ponieważ przeszliśmy nie jednego gastrologa w Szczecinie - mogę stwierdzić, iż Ta Pani Doktor jest NAJLEPSZA!! fachowiec w 100% i ma niesamowite podejście do dzieci :)

Tragedia, tej kobiecie powinno się zabronić wykonywania zawodu. Pomijam już fakty, że jest bardzo nie miła w szpitalu i w ogóle nie pomocna, ale jej kompetencja a właściwie jej brak spowodował, że ignorowała zupełnie nasze spostrzeżenia i obawy i jak to mówiła "z pełną odpowiedzialnością" stwierdzała, że nasz syn jest zdrowy,a nam dawała do zrozumienia, że jesteśmy przewrażliwieni. Zignorowała wyniki gastroskopii, którą sama wykonała i nie pogłębiła odpowiednio diagnostyki. Efekt: mamy poważnie chore dziecko, które zaczęliśmy leczyć pół roku później, gdyż wierzyliśmy pani konował że wszystko minie, niestety nie minęło a pogłębiło się. Kobieta może umie stwierdzić najczęstsze choroby gastrologiczne, ale o rzadszych nie ma pojęcia. Popełnia błędy w diagnostyce i leczeniu. Ponadto wykorzystuje fakt że jest ordynatorką do celów prywatnych i przyjmuje do szpitala, tylko w celu kontynuowania wizyty prywatnej, wiem że to oczywiście dla pacjentów jest dobre, gdyż nie muszą płacić za badania, ale jest to oszukiwanie NFZ, a pisze o tym dlatego, że chciałbym aby odebrano jej prawo wykonywania zawodu. Posiadanie tytułu profesorskiego obliguje to pewnej kultury, a już tym bardziej do dokładnej analizy poszczególnych przypadków. Jeżeli będzie to pani kiedyś czytała, to muszę panią rozczarować: NIE JEST pANI JASNOWIDZEM.

mój synek jest pacjentem drSzymanowicz oboje jesteśmy zadowoleni z opieki lekarskiej Pani Doktor.po badaniach w szpitalu dopytywła się o stan dziecka.wytłumaczyła nam na czym polega choroba małego i jak będzie przebiegało leczenie..jesteśmy w ciągłym kontakcie,gdy jest potrzeba to też telefonicznym..Doktor Szymanowicz jest lekarzem odpowiedzialnym i znającym się na rzeczy.polecam.

Przeczytałam opinię o Pani Doktor i wcale się z nią nie zgadzam. Pani Doktor leczyła moje dzieci przez kilka lat. Wizyty zawsze trwały min. 25 min, w tym czasie pytała i słuchała o WSZYSTKICH objawach choroby. Badała dzieci bardzo dokładnie, patrzyła w uszy, gardło, węzły chłonne, brzuch oglądała skórę. ZAWSZE diagnozowała chorobę i dopiero potem dostosowywała metodę leczenia. Muszę też dodać, że trafiłam do Pani Doktor po wielu miesiącach poszukiwania dobrego pediatry, który pomógłby mojemu dziecku. Zawsze też polecałam ją moim znajomym i z tego co wiem WSZYSCY byli zadowoleni. Jedynym minusem jest to że Pani Doktor przyjmuje 2 razy w tygodniu i czasem trudno się do niej dostać. Co do uprzejmości w gabinecie prywatnym jest bez zarzutu, ale w szpitalu czasami bywa oschła, ale to, jak myślę przez zapracowanie.

Ta lekarka swoją nieodpowiedzialnością naraziła naszego synka na cierpienie i nierozpoznanie groźnej choroby. Osoba niekompetentna, zarozumiała, która nie wykorzystuje dostępnych badań i środków diagnostycznych a kieruje się wyłącznie swoim "widzimisie". Nie uwzględnia zdania rodziców, nie słucha co się do niej mówi, bagatelizuje. Jest zarozumiała i niemiła, usmiecha się tylko na wizytach prywatnych. W nagłej potzrebie odmawai pomocy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny