dr n. med. Jadwiga Szymanowicz

3,9
3,5

Agnieszka

25.04.2016

P.Szymanowicz jest gastrologiem o zdecydowanie największych kompetencjach z jakim do tej pory miałam styczność. Jestem zdziwiona kiedy czytam opinie mówiące o tym jak niewylewna jest P.Szymanowicz, jak słaby kontakt z nią jest, otóż my z dzieckiem nie mieliśmy takiego doświadczenia, wręcz przeciwnie. Pani lekarz zachowuje się zawsze bardzo przyjaźnie, emanuje serdecznością i troską. Pod koniec wizyty zmienia się z lekarza w przyjaciółkę, która już innym okiem patrzy na pacjenta (ciepłym, serdecznym, skupia się na psychice). Bardzo obszernie tłumaczy problem i proces leczenia, po tym właśnie widać jej kompetencje, ale również po tym, że rozwiązuje jak widać i po przykładzie mojego dziecka, ale i powyższych opiniach najtrudniejsze problemy chorobowe. Moje dziecko miało poważne objawy, niestety żaden lekarz nie podejmował się leczenia, wszyscy rozkładali ręce, podawali jakieś sugestie, ziółka na ból brzucha, może to alergia pokarmowa... Otóż nie, dr. Szymanowicz wzięła dziecko do szpitala, po tygodniu wiedzieliśmy, że córka ma zaawansowaną już lambliozę. Minęły 2 tyg. leczenia i dziecko powróciło do zdrowia.
Jestem niezmiernie wdzięczna P.Szymanowicz za wyleczenie mojej córki!

13.05.2013

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

12.03.2013

Potwierdzam negatywne opinie o tej pani.Za pieniądze słodka jak miód a w szpitalu warczy i udaje że że nie zna i nie wzięła za wizytę.Naraziła naszego wnuka na niepotrzebne cierpienia

27.05.2012

wszystkie wymienione kryteria pani doktor spełnia na bardzo wysokim poziomie. Ogromne doświadczenie przekłada się na trafne diagnozy. Polecam całym sercem.

04.11.2011

Lekarz z prawdziwym powołaniem i oddaniem dla pacjenta !Po pierwszej wizycie dr.postawiła diagnozę i już wiem skąd te bóle brzuszka u mojej 8 letniej córeczki!Gorąco polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii