dr n. med. Jadwiga Szymanowicz

Gastrolog dziecięcy

Chodzę do Pani doktor od małego dzieciaka. W wieku 2 lat chorowałam na helicobacter pyroli tak jak i mój brat. Pani doktor wyleczyła nas w taki sposób, że ta choroba już nie wraca a ma do tego skłonności. Brat ma refluks, problemy z trawieniem i wiele innych problemów gastrologicznych. Ja miałam problemy z jelitami. Za każdym razem pani doktor wypytywała nas szczegółowo o objawy i przebieg. Za każdym razem potrafiła pomóc. Dzisiaj mam 19 lat, brat 17 i dalej jesteśmy pod okiem pani doktor, która jest dla nas w swoim fachu niezawodna.

P.Szymanowicz jest gastrologiem o zdecydowanie największych kompetencjach z jakim do tej pory miałam styczność. Jestem zdziwiona kiedy czytam opinie mówiące o tym jak niewylewna jest P.Szymanowicz, jak słaby kontakt z nią jest, otóż my z dzieckiem nie mieliśmy takiego doświadczenia, wręcz przeciwnie. Pani lekarz zachowuje się zawsze bardzo przyjaźnie, emanuje serdecznością i troską. Pod koniec wizyty zmienia się z lekarza w przyjaciółkę, która już innym okiem patrzy na pacjenta (ciepłym, serdecznym, skupia się na psychice). Bardzo obszernie tłumaczy problem i proces leczenia, po tym właśnie widać jej kompetencje, ale również po tym, że rozwiązuje jak widać i po przykładzie mojego dziecka, ale i powyższych opiniach najtrudniejsze problemy chorobowe. Moje dziecko miało poważne objawy, niestety żaden lekarz nie podejmował się leczenia, wszyscy rozkładali ręce, podawali jakieś sugestie, ziółka na ból brzucha, może to alergia pokarmowa... Otóż nie, dr. Szymanowicz wzięła dziecko do szpitala, po tygodniu wiedzieliśmy, że córka ma zaawansowaną już lambliozę. Minęły 2 tyg. leczenia i dziecko powróciło do zdrowia.
Jestem niezmiernie wdzięczna P.Szymanowicz za wyleczenie mojej córki!

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

Potwierdzam negatywne opinie o tej pani.Za pieniądze słodka jak miód a w szpitalu warczy i udaje że że nie zna i nie wzięła za wizytę.Naraziła naszego wnuka na niepotrzebne cierpienia

wszystkie wymienione kryteria pani doktor spełnia na bardzo wysokim poziomie. Ogromne doświadczenie przekłada się na trafne diagnozy. Polecam całym sercem.

Lekarz z prawdziwym powołaniem i oddaniem dla pacjenta !Po pierwszej wizycie dr.postawiła diagnozę i już wiem skąd te bóle brzuszka u mojej 8 letniej córeczki!Gorąco polecam!

NAPISZĘ KRÓTKO DR. SZYMANOWICZ = WDZIĘCZNOŚĆ MATKI

NAPISZĘ KRÓTKO DR. SZYMANOWICZ = WDZIĘCZNOŚĆ MATKI

Po dwudziestu minutach badania na 90% oceniła chorobę mojego syna.Profesjonalizm w oku.Polecam Panią Doktor za poświecenie tym małym pacjentom.

doświadczenia wiem,że przesadna namolność rodziców też by mnie wyprowadziła z równowagi.Nie przypominam sobie żebym w trakcie leżenia z dieckiem w szpitalu nie była informowana o jego stanie zdrowia.Pani doktor przychodziła nawet w wolne dni sprawdzić jak dziecko się czuje.Polecam gorąco!!!

powinni sie jej zabrac licencje jaki z niej lekarz zero serca!!konie powinna leczyc a nie ludzi brak slow!!!