dr n. med. Jadwiga Waśkowska

Chirurg stomatolog

Odradzam leczenie u tej przemądrzałej niemiłej lekarki Porażka omijać ta osobę Zachowuje się jakby postradała wszystkie mądrości arogancka opryskliwa kobieta

Miałem usuwanie chirurgiczne zatrzymanej ósemki. Super znieczulenie, dokladny opis tego co sie bedzie dzialo, delikatne i profesjonalne podejscie. Moim zdaniem to jeden z lepszych chirurgow w kraju. W akademickim centrum stomatologicznym przyjmuje i mimo ze czeka sie ok 4 miesiace na zabieg - to warto. Bardzo sie balem ale niepotrzebnie. Po zabiegu rana zostala zaszyta nawet nie widzialem jak skalela uzywano do odsloniecia kosci - nic. Naprawde bajecznie dobry chirurg. Do tego dobry czlowiek, ma sie poczucie ze trafilo sie do kogos kto dobrze zna sie na fachu i podchodzi do pacjenta indywidualnie. Czulem sie jakby pod jej opieka, a nie tak jak pacjent. Chirurg aniol !!!

Polecam dr Waśkowska. Miałem usuwaną siódemkę i ósemkę. Strach przed zabiegiem mnie wręcz paraliżował. Okazało się, że niepotrzebnie. Zabieg był bezbolesny, a podejście pani doktor do pacjenta rewelacyjne. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za wszystko. Ja także byłem na zabiegu w poradni chirurgicznej ACS w Bytomiu.Już zapisałem się na kolejny zabieg.

Witam, nazywam się Kinga Bukowiec i z całym przekonaniem polecam Panią dr Jadwigę Waśkowską. Pani dr Jadwiga Waśkowska jest wspaniałym specjalistą, dobrym i życzliwym człowiekiem. Ma złote serce dla pacjentów. Poświęca maksimum uwagi, wszystko co mówi i robi jest przemyślane i omówione z pacjentem. Jest miła, sympatyczna, ciepła. Cierpliwie słucha i zarazem tłumaczy. Odpowiada na każde nurtujące pytanie. Nie zbywa, nie ucina pytań, nie uspokaja pusto, nie pospiesza, nie jest obojętna wobec nawet małych czy wydawałoby się śmiesznych problemów, a każda wizyta stomatologiczna przestaje być stresująca. Nie spodziewałam się, że ...

Nie spodziewałam się, że przez moje kłopoty z zębami (ósemkami) mogę przejść tak szybko i bezboleśnie. Przed zabiegiem (chirurgicznym usunięciem ósemek) ogromnie się bałam. Byłam wręcz przerażona i zestresowana. Przez myśl przetaczały się wszystkie czarne wizje bólu, komplikacji w trakcie i po usunięciu zęba oraz powolnego procesu powrotu do zdrowia. Zaufałam Pani doktor Jadwidze Waśkowskiej. Zabieg był zupełnie bezbolesny. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, a paraliżujący strach bardzo szybko minął dzięki miłej, luźnej atmosferze na sali oraz Pani doktor, która ma pogodne podejście do pacjentów.
Jestem wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg, cierpliwość z jaką tłumaczyła, mi że wszystko będzie w porządku, za to że jest i zajmuje się pracą, która widać, jest jej pasją. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Jadwigę Waśkowską na swojej drodze.
Jako pacjentka czuję się teraz bezpieczna.

Wizyty oraz zabiegi chirurgiczne były przeprowadzone w Akademickim Centrum Stomatologicznym w Bytomiu, z NFZ.

Na gorące podziękowania zasługuje również młody lekarz dentysta Jakub Sender, który spisał się na złoty medal. Nie zapominając, dziękuję także dwóm przemiłym Panią które asystowały przy zabiegu (przepraszam, nie wiem jak się nazywają).

Byłem na wizycie w ACSTOM w Bytomiu, z NFZ. Świetne podejście do pacjenta, bardzo dobre wykonanie zabiegu, oby więcej takich lekarzy. Brawa należą się także współpracownikom - Paniom anestezjolog i pielęgniarce:)

Koszt wizyty zależy od tego co nasz czeka: czy wyrywanie czy plombowanie czy kanałowe itp.....