lekarz Jadwiga Włodarska

Nie mogę powiedzieć złego słowa na Panią Jadwigę :) Od ponad 2 lat już chodzę do jej gabitu i wcześniej nigdy nie byłam tak dokładnie zbadana :)

Nie mogę powiedzieć złego słowa na Panią Jadwigę :)

Poszłam do Pani doktor, gdy miałam 18 lat. Jest bardzo oziębła i czułam się jakbym była dla niej kłopotem. A była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Bardzo się zraziłam. Nastraszyła mnie, że nie będę mogła mieć dzieci, bo mam tyłozgięcie macicy, co okazało się nieprawdą, bo na szczęście znalazłam inną super Panią ginekolog, która zapewniła mnie, że to nie jest żaden problem. Może i na innych rzeczach się zna ale jak dla mnie to bardzo nieprzyjemna osoba.

Pani doktor współpracuje z NFZ i przyjmuje u siebie dziewczynki (chyba do 16 r.ż.) na kasę chorych. Jest świetnym lekarzem, pacjent czuje się u niej komfortowo, pani doktor wszystko tłumaczy, udziela wyczerpujących odpowiedzi.

Polecam! Leczyłam się u Doktor przez 2 lata (teraz się wyprowadziłam). Jedynie mogłabym się doczepić do rozmowy na wizycie. Nie czułam komfortu-Doktor, powinna być trochę cieplejsza. Mając na uwadze to, że nie wszystkie kobiety-pacjentki są tak otwarte i wylewne-mam na myśli młode dziewczyny. Ale poza tym bardzo kompetentna, rzeczowa kobieta. Zawsze delikatna. Wcześniej szukałam pomocy i prawidłowej diagnozy i znalałam ją jedynie u dr Włodarskiej. W gabinecie czysto i przyjemnie. Polecam moim wszytkim znajomym i także Wam!!! Pozdrawiam

Polecam!
Leczyłam się u Doktor przez 2 lata (teraz się wyprowadziłam).
bardzo kompetentna, rzeczowa kobieta.
Polecam moim wszytkim znajomym i także Wam!!!
Pozdrawiam

bylam u pani doktror z coreczka ktora miala sklejone wargi sromowe. chirurg w szpiatlu kierowal dziecko na zabieg pod narkoza. pani doktor zapisala mac i po 3 tyg wargi rozkleily sie same bez obciazania organizmu narkoza i bez stresu dla dziecka- supr goraco polecam ponadto pani doktor przyjmuje dzieci bezplatnie 9 na kase chorych) w swoim prywatnym gabinecie

Lekarka kompetentna i rzeczowa, w przeciwieństwie do wielu lekarzy zleca badania przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych, Polecam!

u tej kobiety bylam jako mloda dziewczyna, bylam dziewica majac 18 lat a ona potraktowala mnie jak guwniare ,NIE POLECAM !!!! minelo juz 20 lat od mojej wizyty u pani doktor a ja wciaz pamietam ten incydent. to byl moj pierwszy raz u ginekologoa ,mialam ostre zapalenie . Pozdrawiam pania i niech mi pani wierzy ,pamietam te wizyte pomimo tylu lat BOLALO i mozna powiedziec ze cnote stracilam z wziernikiem dla kobiet juz wspolzyjacych. OKROPNE -nigdy bym nie polecila komukolwiek PANI DOKTOR.

Ja chodzę do Pani doktor rok czasu!!!jestem zawsze zadowolona z wizyty!!!Ta Pani jest bardzo dokładna wszystko wytłumaczy!!!Informuje o nowościach które są bardzo dobre. Polecam wszystkim Panią oraz ich pociechą wizytę u Pani Włodarskiej.

Jak na prywatne leczenie totalna klapa! Ciągle kolejne wizyty i zero konkretów. W sumie nie wiem, co mi było, a chodziłam tam przez jakieś pół roku. Wszystkie wyniki zrobiłam we własnym zakresie, bo p.dr zleciła minimum. Pani dr nie potrafiła odnaleźć na USG moich jajników!!!Byłam przekonana, że coś ze mną nie tak i ryczałam po nocach. Przeniosłam się do innego lekarza i po jednej wizycie wiedziałam co i jak. A leczenie okazało się sukcesem po 2 miesiącach.