lekarz Jadwiga Zabłuda-Tomala

Dermatolog

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

jestem bardzo zadowolona, nareszcie lekarz który zna się w 100% na rzeczy!

zdecydowanie bardzo dobra specjalistka, wizyta zajeła ok 25 min więc uważam ,że był to wystarczający czas na zbadanie zmiany skórnej oraz wytłumaczenie na czym będzie polegać leczenie

Świetny, rewelacyjny lekarz a do tego człowiek z "sercem". Miałam przyjemność leczenia się u Pani doktor publicznie jak i prywatnie. Leczę się już od 15 lat i był to jedyny lekarz który potrafił znaleźć mój nr. telefonu i poinformować mnie jak mam się leczyć ( dodam, że byłam na wizycie w szpitalu). Metody leczenia u Pani doktor przynoszą rewelacyjne efekty. Polecam jako dermatologa wszystkim. Moi znajomi już skorzystali z porad Pani doktor i są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

Jak najbardziej polecam, Pani doktor podeszła do naszego przypadku z sercem, bardzo sie przejeła i uważam,że staneła na wysokości zadania. SUPER LEKARZ Z SERCEM polecam jak najbardziej.

zdecydowanie osoba godna poleceniu, od 5 lat leczę się i nie miałam żadnych problemów... zresztą dalej będę się leczyć (taka choroba) ale efekt jest

Zdecydowanie polecam.Mam problem ze skóra od 12stu lat i odwiedziłam wiele gabinetów dermatologicznych,wiec mam porównanie co do lekarzy.

Lekarz wyjątkow niekompetentny!!!! Brak diagnozy,wykazuje zniecierpliwienie w 2 minucie wizyty u lekarza!!!Po zadanym pytaniu o stan skóry- zmieniony- zniecierpliwiona natychmiast opdpowiedziała,że po dwu zapytania pacjentki skończył się "limit" badania!!!! Nieprzyjemnia i arogancka! Nie powinna być dopuszczona do kontaktu z pacjentem!!! Moim zdaniem,może pracować na zapleczu,ale napewno nie bezpośrednio.Przyczynia się do nastroju deprezyjnego u pacjenta!

Lekarz wyjątkow niekompetentny!!!!
Nieprzyjemnia i arogancka!
Nie powinna być dopuszczona do kontaktu z pacjentem!!!

BEZ KOMENTARZA...BRAK SŁOW NA OPISANIE ZACHOWANIA PANI DOKTOR:(

BEZ KOMENTARZA...BRAK SŁOW NA OPISANIE ZACHOWANIA PANI DOKTOR:(

J.WYŻEJ NIE BĘDZIEMY SIĘ ROZPISYWAĆ MOGŁOBY BYĆ CIUT LEPIEJ ALE OGÓLNIE OK

J.WYŻEJ NIE BĘDZIEMY SIĘ ROZPISYWAĆ MOGŁOBY BYĆ CIUT LEPIEJ ALE OGÓLNIE OK

Pani doktor jest fachowym lekarzem, jak również miłą i ciepłą osobą. Warto leczyć się właśnie u niej.