2,9

Wspaniały lekarz z powołania! Pani dr udzieliła natychmiastowej pomocy mojej babci kiedy wszystko inne zawiodło. Kompetentna, uprzejma i cierpliwa. Wszystkim życzę spotkać na swojej drodze takiego lekarza.

Niemiła pani doktor, brak podejścia do dziecka. Nie polecam!

Niemiła pani doktor, brak podejścia do dziecka. Nie polecam!

Pani dr. Zamaro pomimo wcześniejszego wykonania badania krwi i moczu u dziecka nie potrafiła zdiagnozować zwykłej choroby twierdząc że dziecko jest zdrowe,ja jako matka wiedziałam że moja córka jednak jest chora i wybrałam się do innej Pani dr.która natychmiast rozpoznała chorobę (angina ropna) przepisała odpowiednie leki,dziwiła się jednak że poprzednia dr.jej nie rozpoznała.Po tym fakcie natychmiast zmieniłam lekarza. NIE POLECAM !!!

NIE POLECAM !!!

Pani dr. Zamaro zrujnowała moje zdrowie przepisując mi najsilniejsze leki bez jakiegokolwiek wywiadu i bez informowanie mnie o skutkach ubocznych , na chwilę obecną nie mogę normalnie funkcjonować. Ta pani jedyne co potrafi to wypisać receptę.

Jak dla mnie tragedia... Pani pediatra jest niemila, niedelikatna przy badaniu dziecka. Leki nieadekwatne do wieku.

Bardzo dobry lekarz, od dziecka chodzę do pani doktor i zawsze wie co mi przepisać :)

Lekarz godny polecenia. Cierpiliwa sympatyczna znajaca sie na rzeczy pani doktor zadko kiedy mozna spodkac w tych czasach taka dobra osobe.

zawsze uprzejma, w niedlugim czasie wizyty potrafi rozpoznac chorobe i przepisac odpowiednie, zawsze dzialajace i tanie ( w miare możliwości)leki. bez problemowo wystawia potrzebne zaświadczenia o chorobie.