lekarz Jadwiga Żuchowska

Dermatolog

konkretne i rzeczowe podejście do problemu alergii skórnej u niemowlaka, tutaj otrzymałam skuteczną pomoc

Pani doktor przyjęła mnie na wizytę poza kolejnością, mimo to poświęciła mi około pół godziny. Pytała nie tylko o objawy z którymi przyszłam, ale i inne moje problemy zdrowotne. Mimo że mój problem był nietypowy to już pierwszy lek okazał się trafnie dobrany. Późnej udzieliła mi też konsultacji telefonicznej. Dodatkowo wypisała 2 recepty na wszelki wypadek i obniżyła cenę wizyty. Naprawdę lekarz, jakiego ze świecą szukać.

wiedzę doktor Żuchowska ma, jednakże praktyka jak zawsze jest trudniejsza do wykazania. niestety, w leczeniu trądziku dr żuchowska jest bezradna jak dziecko

Pani przepisała na moje problemy z cerą maść po której mam plamy na twarzy oraz bardzo mnie boli. Nie polecam jej również z tego powdu, że czekałem ponad godzine w przychodni a wcześniej miesiąc aż mnie przyjmie. Owszem jest miła i tłumaczy problem ale absolutnie nie umie sobie z nim poradzić. Fachowiecv z niej bardzo kiepski. Stosowałem środki i miałem problem na czole. Po jej wizycie i "złotej radzie" zeby ich nie stosować mam całą chora twarz. życzę wam wizyt byle nie u tej pani. Widocznie chciała mnie leczyć "jak wszystkich na jedno kopyto" a niektóre przypadki są inne. pozdrawiam

Polecam wszystkim tego lekarza.Pani doktor miła uprzejma a co najawzniejsze dobry fachowiec!!!Jestem zadowolona w 100%

Super dermatolog. Trafnie zdiagnozuje przyczyny dolegliwości. Miła ,sympatyczna.Polecam!

Zdecydowanie polecam ta Panią doktor. Takie samo podejście do pacjenta, który jest na wizycie prywatnej i na kasę chorych. Wspaniale tłumaczy co nam dolega, rozrysowuje problem na kartce, miła, uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi. Pomogła zarówno mnie jak i moim dzieciom. Jedyny minus to taki, że choć przyjęcia są zapisywane na godzinę zawsze jest dość duże opóźnienie.

Fantastyczny fachowiec. Trafne diagnozy i szybkie leczenie. Polecam.

Fantastyczny fachowiec. Trafne diagnozy i szybkie leczenie.
Polecam.

Pani doktor bardzo miła, wzbudzająca zaufanie i poświęcająca dużo czasu pacjentowi, ale niestety bez wystarczających kompetencji.Przynajmniej mnie namąciła w głowie i nie przedstawiła wszystkich możliwych metod leczenia(nie znała najnowszych).