lekarz Jakub Filuś

Psychiatra

Polecam Pana Doktora z całego serca. Kompetentny, szczery, rzetelny, wrażliwy potrafiący słuchać. Pomimo że przyszłam do Pana z problemem, w którym się akurat nie specjalizuje - otrzymałam niezbędną pomoc i jestem za to bardzo wdzięczna

Niestety lekarz psychiatra mając pacjenta ze stwierdzonymi zaburzeniami osobowości powinien ważyć słowa i nie identyfikować się zbytnio ze swoim pacjentem i nie wierzyć we wszystko co mu on mówi. Brak kompetencji do diagnozowania i oceny zaburzeń osobowości (warto zapoznać się szerzej z zaburzeniami osobowości typu narcystycznego oraz aspołecznego) i wpływu takich osób na ofiary i niebezpieczeństwie dla nich... Przez błędną diagnozę swojego pacjenta, brak skierowania jej na terapie zaburzen osobowości, nieznajomość całej prawdy i faktów, można skrzywdzić ofiarę takiego zaburzonego osobowościowo człowieka. Niedopuszczalne jest to, by psychiatra identyfikował się ze ...

Niedopuszczalne jest to, by psychiatra identyfikował się ze swoim pacjentem i mu w 100% wierzył, jeśli zdiagnozowane ma zaburzenia osobowości, a ich typ jest nieokreslony!
Karygodny błąd lekarza psychiatry, który pociąga za sobą piekło i nękanie sądowe wieloletnie ofiary jego pacjenta, do czego swoimi niekompetentnymi zeznaniami się osobiście przyczynił!
O narażaniu ofiar (w tym dziecka) swojego pacjenta nie wspominając!

Cóż. Leczę się na nerwicę lękową od ponad dwudziestu lat. Spędziłem w szpitalach trochę czasu i miałem do czynienia może z trzydziestoma psychiatrami. Jakub Filuś jest pierwszym, któremu zaufałem pod każdym względem. Uprzejmy, kompetentny, delikatnie złośliwy (w sposób twórczy i inteligentny). Psychiatra niemalże doskonały. No i słucha ciekawej muzyki, ogląda dobre kino. Polecam dr. Filusia szczerze... .

Miły,profesjonalny,pomocny i trochę uszczypliwy.Bardzo mi pomaga.Polecam tego lekarza . Danuta Czarnecka

Bardzo kompetentny, zna swoich pacjentów, pamięta o ich problemach, bardzo miły, nie patrzy na zegarek i można z Nim porozmawiać o wszystkim, bardzo otwarty człowiek.

Bardzo kompetentny lekarz, do tego słucha pacjenta (przy tym nie jest łatwowierny). Widać, że stara się w miarę możliwości pacjentowi pomóc. Mogę go tylko bardzo polecić!

Nie mam słów. Ludzki . uprzejmy ,rozumiejący pacjenta co się żadko zdaża przy takim profesjonaliżmie i co najważniejsze potrafi pomóc. Skala oceny zbyt mała, dla tego lekarza powinnabyć 10!!! RB

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Gorąco polecam tego specjalistę.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Gorąco polecam tego specjalistę.

Czy lekarz ten przyjmuje na NFZ ? Szukam dobrego psychiatry.

Czy lekarz ten przyjmuje na NFZ ? Szukam dobrego psychiatry.

jest dobrym lekarzem ale od kilku miesięcy trudno go zastać go dłużej w poradni bo w czasie pracy szkoli studentów i to jest problem