lekarz Jakub Grudzień

Godny polecenia specjalista, potrafiący rozwiać wszelkie wątpliwości, bardzo cierpliwy. Przyszłam na założenie implantu antykoncepcyjnego, po 15 minutach już wszystko było gotowe (łącznie z tłumaczeniem i uspokajaniem mnie, bo boję się igieł:)). Serdecznie polecam, lepiej trafić nie mogłam!

Wczesniej byłam pacjentką Dr Grudnia juz kilka lat, w momencie kiedy wybrałam sie na wizytę potwierdzająca ciąze, zostałam bardzo zle potraktowana. Na pytania odpowiadał szybko i krótko bez wyjasnien, a jako młoda mama miałam ich sporo. Nie zbadał, nie zrobił USG, nie zlecił przyjmowania witamin, nie zwrócił uwagi na wysokie TSH, tylko krótko stwierdził ze i tak nic nie bedzie widać, mam przyjsc za tydzien - rozumiem byc moze, ale słowa " To czy dziecko bedzie zdrowe okaze sie w4 mcu" zapadna mi w pamieci na długo. Mysle ze pan doktor jest juz zmeczony i ma za duzo pieniedzy i za duzo pacjentek, albo jedno i drugie. Jedno wiem moja noga w jego gabinecie juz nie postanie.

Byłam pierwszy raz u tego lekarza i muszę przyznać, że jest on mistrzem w swoim zawodzie. Przeprowadził u mnie zabieg laserowej korekcji nietrzymania moczu. Jest już półtorej miesiąca po zabiegu i efekt jest taki jak Pan doktor obiecywał. Wreszcie powróciła moja godność i zdecydowanie poprawił się komfort życia. POlecam zarówno zabieg jak i osobę doktora Grudnia.

Zdecydowanie NIKOMU nie polecam pana doktora. Na moje pytania odpowiadał zdawkowo, obojętnie - dał mi do zrozumienia, że mam zapłacić i jak najszybciej znikać! Niczego się od tego Pana nie dowiedziałam!!

Pierwsze co - gratuluje pięknej kliniki. Byłam tam pierwszy raz i standard naprawde europejski. Pan Doktor dokladnie wypytal w czym mam problem,leczenie,usg,leki do domu-szybko i sensownie. Stała pacjentka od 13 lat i nadal nią bede :)

Pierwsze co - gratuluje pięknej kliniki.
Byłam tam pierwszy raz i standard naprawde europejski.
Stała pacjentka od 13 lat i nadal nią bede :)

Kompetentny, wzbudzający zaufanie i bardzo sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy co robi, co się dzieje, co dalej itp. Absolutnie nie miałam wrażenia, że mu się spieszy, że nie ma czasu dla pacjentki. Szczerze polecam.

Wiele lat do niego chodzę, prowadził moją ciążę. Bardzo dobry ginekolog, chociaż ostatnio mam wrażenie, ze mniej czasu ma dla pacjentki. Ale zdecydowanie polecam.

Doktor prowadzi moja ciaze. Dodam ze to moja 1 wiec mam pelno pytan i obaw a doktor z cierpliwosci wszystko tlumaczy. Jest delikatny w przeprowadzaniu badan i ma super sprzet wiec godny polecenia:)

już dodałam ten komentarz ale chyba są dwa profile tego lekarza więc dodaje jeszcze raz :) Kompetentny,każdej pacjentce poświęca odpowiednią ilość czasu. Lekarz z powołania a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Zresztą terminy by umówić się do pana doktora same potwierdzają że wiele pacjentek darzy go ogromnym zaufaniem!

Chodze do tego lekarza od kiedy przyjmowal na kase w przychodni na Orzepowickiej.To bedzie z gora 10 lat. Zawsze moge liczyc na fachowa porade i dokladne badanie, nie naciaga na koszty nadzerke wypalil mi po miesiacu nie bylo po niej sladu.Polecam.

Zawsze moge liczyc na fachowa porade i dokladne badanie,