dr n. med. Jakub Malinowski

Stomatolog, Ortodonta

2,7
2,7

Mojemu dziecku kazano przeciąć dwa zęby na pół, a także zrobili płytkę, która opiera się tylko na dwóch zębach. Dziecko założyło tylko nakładkę ortodontyczną i ciągle spadało, trzy razy do nich przychodziła, nic nie mogli zrobić. Okazuje się, że później odwiedziłem kilku dentystów i ortodontów, każdy pyta, po co im pół zęba, w szoku mówią, że nie słyszeli, żeby ortodonci zrobili coś takiego. A płytki w zasadzie nie można trzymać na dwóch zębach. Okazuje się, że w tej klinice zostałam oszukana. Ja i dziecko jesteśmy uchodźcami i musiałem oddać wszystkie pozostałe pieniądze na ten horror, ponad 2000! Nawiasem mówiąc, teraz moje dziecko cierpi, gdy myje zęby, a dotykanie zęba szczoteczką sprawia mu ból. Jestem bardzo zdenerwowany, że istnieją tak nieprofesjonalni ludzie.

Kiedyś Malinowski cieszył się dobrą opinią jako ortodonta, niestety to co oferuje obecnie swoim pacjentom pozostawia wiele do życzenia, a w moim przypadku w ciągu około 2 miesięcy zniszczyło zęby i trwale pogorszyło stan przyzębia. Do momentu podpisania umowy na leczenie Malinowski był i wiele obiecywał, po jej podpisaniu na wizytach się nie pojawiał, a w jego imieniu działa niedoświadczona i bardzo nieprzyjemna (w moim odczuciu) córka. Zgłaszane przeze mnie problemy i niepokojący ból były ignorowane. Zamontowany przez nią aparat nie pokrywał się z tym co oferował mi Malinowski. Gdy ...

Zgłaszane przeze mnie problemy i niepokojący ból były ignorowane.
Zamontowany przez nią aparat nie pokrywał się z tym co oferował mi Malinowski.
Gdy umawiałem się na wizytę do Malinowskiego, ta została odwołana.
Postanowiłem poszukać w trakcie leczenia pomocy u innych specjalistów i periodontologa. Jednogłośnie stwierdzili, że moje zęby absolutnie nie nadawały się na takie metody leczenia, jakie sprzedał mi Malinowski. Aparaty zostały niezwłocznie zdemontowane. Co więcej, okazało się, że przed rozpoczęciem leczenia (jak u wielu pacjentów), pominął on należytą diagnozę stanu przyzębia, co doprowadziło do trwałego pogorszenia stanu korzeni, które przed rozpoczęciem współpracy z Malinowskim były zdrowe i stabilne.
Mógłbym napisać jeszcze wiele...
Obecnie ponoszę ogromne koszty i ból, po to by uratować zęby, na szczęście u innych, kompetentnych specjalistów.
Zdecydowanie odradzam, sam przekonałem się, że negatywne opinie o tym lekarzu, to niestety prawda, a konsekwencje i koszty tego wszystkiego ponosi pacjent...
Osobom zainteresowanym mogę udostępnić kontakt i dokumentacje.

Po tzw. stripingu zębów u dr Malinowskiego, czyli zwężaniu zębów, mam bolące dolne jedynki i dwójki. Prawdopodobnie skończy się na koronowaniu tych zębów, bo ból jest nie do wytrzymania podczas jedzenia i gryzienia, zęby reagują bólem nawet na dotyk palców. Dodam, że nie wyrażałam zgody na striping, ale i tak asystentka, która mnie przyjmowała, striping zrobiła. Jeżeli na tym polega współczesna ortodoncja, że niszczy się ludziom zęby i jeszcze każe za to słono płacić, to ja proponuję pozostać przy krzywych zębach. Niestety, nie moge polecić tego lekarza.

Dr. świetnie improwizuje podczas uzasadniania kolejnych decyzji co do zmiany planu leczenia. Uważam, że naciąga na wizyty, a zarazem koszty i jest niedelikatny. Asystentki nie są już tak miłe jak sam Dr. i jest tragedia z terminami w Opolu...

Jest mało kompetentny - juz 2 razy byłem u reklamacji po aparacie który odpowiednio kosztował a on udaje ze to moja wina - nie polecam

Dr godny polecenia. Bardzo się cieszę, że wybrałam akurat jego. Z zębami dokonał cudu, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.

Szczerze polecam Pana Doktora, zna się na rzeczy i z pewnością wie co robi, niestety podyskutować z nim nie można, On wie lepiej i należy pokornie go słuchac, ale to chyba dobrze. Generalnie godny polecienia, 110% zaufanie

Ortodonta godny polecenia, jedyne zastrzeżenia jakie posiadam po leczeniu (dwuletnim) dotyczą asystentek - niekompetentne , niedelikatne i mało profesjonalne. Irytujące było to że czasmi na umówionej wizycie do Pana dr Malinowskiego -to asystentka się mną zajmowała a nie Pan doktor- niemiła niespodzianka.Teraz chodzę raz na 3 miesiące na wizytę kontrolną po ściągnięciu aparatu - Pan dr nie wykazuje już praktycznie rzadnego zainteresowania moją osobą - nie wiem czy to kwestia bezpłatnych wizyt czy jest inna przyczyna. Ząbki trochę się rozjechały -ale po zerknięciu okiem Pan Dr stwierdził że to normalne i tak jest po leczeniu (?) po czym oddał mnie w ręce asystentki.

Wspaniały specjalista, ortodonta. Polecam każdemu, kto ma problemy z uzębieniem.Zakłada profesjonalnie aparaty różnego rodzaju w zależności od wady zgryzu i anomalii w uzębieniu. Efekty leczenia widoczne ma bieżąco, końcowe wspaniałe. Polecam,

Efekty leczenia widoczne ma bieżąco, końcowe wspaniałe. Polecam,