lekarz Jakub Michalczyk

Jest moim lekarzem od 14 lat, godny polecenia, prowadził moje dwie ciąże i dzięki niemu jestem szczęśliwą mamą.

Komentarz: Niestety, nie polecę tego lekarza żadnej kobiecie, niestety moja lekarka od 10 lat nie przyjmuje, sama jest ciężko chora, a ja od tych 10 lat szukam sobie nowego ginekologa i z różnym skutkiem (zazwyczaj trafiam do partaczy) mi to wychodziło do tej pory. Pan Michalczyk, zrobił mi pełne badanie, tak jak sobie życzyłam tj. cytologia, usg oraz ogólne badanie ginekologiczne. Po przeprowadzeniu badania USG stwierdził, że mam mięśniaka i wyraźnie dał do zrozumienia (nie rodziłam) albo Pani szybko zachodzi w ciążę, przy czym może to być zagrożona ciążą, poronienie ...

Komentarz:
Niestety, nie polecę tego lekarza żadnej kobiecie, niestety moja lekarka od 10 lat nie przyjmuje, sama jest ciężko chora, a ja od tych 10 lat szukam sobie nowego ginekologa i z różnym skutkiem (zazwyczaj trafiam do partaczy) mi to wychodziło do tej pory. Pan Michalczyk, zrobił mi pełne badanie, tak jak sobie życzyłam tj. cytologia, usg oraz ogólne badanie ginekologiczne. Po przeprowadzeniu badania USG stwierdził, że mam mięśniaka i wyraźnie dał do zrozumienia (nie rodziłam) albo Pani szybko zachodzi w ciążę, przy czym może to być zagrożona ciążą, poronienie lub wszystko będzie dobrze, albo operacja i usunięcie mięśniaka, przy czym może wyniknąć potrzeba usunięcia całej macicy wraz z jajnikami. Fajna opcja mięśniak 40 mm więc nie jest to jakiś potężny potwór, poza tym żyjemy w XXI wieku i chyba mamy również inne mniej drastyczne metody niż tak potężna ingerencja w organizm proponowana przez tego KONOWAŁA. Po czym po tym badaniu i porządnym zestraszeniu mnie powiedział, żebym przyszła jeszcze do niego do szpitala za parę dni, bo tam ma lepszy ultrasonograf. Czyli co, nie jest pewny diagnozy, a wcześniej nastraszył odpowiednio pacjentkę ??? Bardzo nieetyczne i dlatego nie polecam, mimo że jest miły uważam go za niedouczonego i niekompetentnego. Nigdy nie kończ konsultacji na jednym lekarzu jeśli wyryje jakieś nieprawidłowości idź do drugiego na badanie i sprawdź czy potwierdzą się słowa pierwszego - co zamierzam zrobić. Opinia o nim ode mnie jaknajgorsza - nikomu nie polecam.

Doskonały lekarz, wesoły, przystępny. Prowadził moją ciążę, zawsze był pod telefonem. Nie naciąga na leki, na wizyty itd...Świetnie wyposażony gabinet, usg najwyższych lotów, łazieneczka, papućki jednorazowe, spódniczka jednorazowa, muzyczka z głośniczków. Wizyta u ginekologa to prawdziwa przyjemność.

Doktor Jakub Michalczyk jest świetnym specjalistą, leczy mnie (i wiele moich koleżanek) od lat i nigdy nie miałam najmniejszych wątpliwości, że wie co robi. Jest bardzo miły, dokładny- widać, że zależy mu na pacjentkach. Najmniejszy problem zdrowotny jest zawsze rozwiązany w 100 procentach.