Gdzie przyjmuję

Poznań
52,409404316,8887222609 009 002

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
6 opinii

Dr Jakub Moskal to wybitnie dobry specjalista :)bardzo kompetentny,komunikatywny,dba o swojego pacjenta przed i po operacją, szczerze mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.Godny polecenia:)Jestem mu niezmiernie wdzięczna,wielki szacunek dla niego :) z poważaniem Joanna Madaj

Wspaniały człowiek i lekarz "z prawdziwego zdarzenia". Przez przypadek trafiłam do pana doktora i to był chyba cud, znalazłam się w tragicznej sytuacji, nikt nie potrafił mi pomóc. Operacja oczywiście się udała, bardzo szybko wróciłam do zdrowia i serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Widać, że praca jest dla niego pasją a nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy. Przemiły z "ludzkim" podejściem do pacjenta i jego problemów, bardzo lubiany na oddziale przez personel i pacjentów!!!

Najwspanialszy lekarz i CZŁOWIEK jakiego spotkałam. Kilka lat cierpień (kręgosłup), zakończonych niedowładem, minęły następnego dnia po operacji. A dzień później byłam już w domu!!! Strasznie bałam się operacji, obserwując innych pacjentów leżących obok, będących już wiele dni po operacjach, a wciąż zwijający się z bólu. To co zyskałam - nowe życie - tego się nie da opisać. Dziękuję Panie Doktorze! Katarzyna J.

Bardzo dobry lekarz,normalny człowiek , kompetentny , bardzo komunikatywny , interesuje się pacjentem , gorąco polecam

rewelacja polecam wszystkim z bólem kręgosłupa

Z Panem Jakubem Moskalem zetknęłąm się na neurochirurgii w szpitalu w Poznaniu ul. Przybyszewskiego. Załamana z wynikiem RM z guzem przyszłam z ulicy bez skierowania. Obejrzał wynik, przyjął mnie na oddział w tym samym dniu , a przecież nie musiał. Jest uprzejmy, kompetentny i najważniejsze jak mówi oddziałowa bardzo ładnie udają mu się operacje, jest coraz lepszy w swoim fachu,chodzę do niego na kontrole mam zaufanie do tego lekarza polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny