Jakub Moskal

Neurochirurg

Średnia ocen:5/5

Lucyna Olszewska

12.05.2015

Pół roku temu zaczęły się bóle, z miesiąca na miesiąc gorsze - leki przeciwbólowe nie działały, nie mogłam spać. Skierowano mnie do neurologa, potem na rezonans magnetyczny. Po rezonansie okazało się, ze mam przepuklinę lędźwiowa L4 L5. Dr Moskal operował moją sąsiadkę, która właściwie już nie chodziła, a dziś biega do sklepu i pracuje w ogrodzie. Od razu zapisałam się do dr-a Moskala. Tydzień po wizycie miałam zabieg, teraz jest tydzień po i nic mnie nie boli- ból nogi i pleców ustąpił od razu po zabiegu... Dziękuję za moje zdrowie!!!! Wspaniały, konkretny i miły dla pacjenta lekarz. Fachowiec w każdym calu. Przy okazji chciałam podziękować całemu personelowi oddziału neurochirurgii, wspaniały zespół pod okiem wspaniałego ordynatora - dr-a Moskala!

15.03.2013

Dr Jakub Moskal to wybitnie dobry specjalista :)bardzo kompetentny,komunikatywny,dba o swojego pacjenta przed i po operacją, szczerze mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.Godny polecenia:)Jestem mu niezmiernie wdzięczna,wielki szacunek dla niego :) z poważaniem Joanna Madaj

03.10.2012

Wspaniały człowiek i lekarz "z prawdziwego zdarzenia". Przez przypadek trafiłam do pana doktora i to był chyba cud, znalazłam się w tragicznej sytuacji, nikt nie potrafił mi pomóc. Operacja oczywiście się udała, bardzo szybko wróciłam do zdrowia i serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Widać, że praca jest dla niego pasją a nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy. Przemiły z "ludzkim" podejściem do pacjenta i jego problemów, bardzo lubiany na oddziale przez personel i pacjentów!!!

04.09.2012

Najwspanialszy lekarz i CZŁOWIEK jakiego spotkałam. Kilka lat cierpień (kręgosłup), zakończonych niedowładem, minęły następnego dnia po operacji. A dzień później byłam już w domu!!! Strasznie bałam się operacji, obserwując innych pacjentów leżących obok, będących już wiele dni po operacjach, a wciąż zwijający się z bólu. To co zyskałam - nowe życie - tego się nie da opisać. Dziękuję Panie Doktorze! Katarzyna J.

07.07.2012

Bardzo dobry lekarz,normalny człowiek , kompetentny , bardzo komunikatywny , interesuje się pacjentem , gorąco polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Poznań"?

dr
Piotr Winkler