Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
6 opinii

• 5

Dr Jakub Moskal to wybitnie dobry specjalista :)bardzo kompetentny,komunikatywny,dba o swojego pacjenta przed i po operacją, szczerze mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.Godny polecenia:)Jestem mu niezmiernie wdzięczna,wielki szacunek dla niego :) z poważaniem Joanna Madaj

• 5

Wspaniały człowiek i lekarz "z prawdziwego zdarzenia". Przez przypadek trafiłam do pana doktora i to był chyba cud, znalazłam się w tragicznej sytuacji, nikt nie potrafił mi pomóc. Operacja oczywiście się udała, bardzo szybko wróciłam do zdrowia i serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Widać, że praca jest dla niego pasją a nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy. Przemiły z "ludzkim" podejściem do pacjenta i jego problemów, bardzo lubiany na oddziale przez personel i pacjentów!!!

• 5

Najwspanialszy lekarz i CZŁOWIEK jakiego spotkałam. Kilka lat cierpień (kręgosłup), zakończonych niedowładem, minęły następnego dnia po operacji. A dzień później byłam już w domu!!! Strasznie bałam się operacji, obserwując innych pacjentów leżących obok, będących już wiele dni po operacjach, a wciąż zwijający się z bólu. To co zyskałam - nowe życie - tego się nie da opisać. Dziękuję Panie Doktorze! Katarzyna J.

• 5

Bardzo dobry lekarz,normalny człowiek , kompetentny , bardzo komunikatywny , interesuje się pacjentem , gorąco polecam

• 5

rewelacja polecam wszystkim z bólem kręgosłupa

• 5

Z Panem Jakubem Moskalem zetknęłąm się na neurochirurgii w szpitalu w Poznaniu ul. Przybyszewskiego. Załamana z wynikiem RM z guzem przyszłam z ulicy bez skierowania. Obejrzał wynik, przyjął mnie na oddział w tym samym dniu , a przecież nie musiał. Jest uprzejmy, kompetentny i najważniejsze jak mówi oddziałowa bardzo ładnie udają mu się operacje, jest coraz lepszy w swoim fachu,chodzę do niego na kontrole mam zaufanie do tego lekarza polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

szpital ul Przybyszewskiego

ul.Przybyszewskiego Poznań
    Poznań
    52,409404316,8887222609 009 002

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat