Debeściak. Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Nie zamieniłabym go na nikogo innego. Doktor prowadzi moją skomplikowaną ciążę i jesteśmy na finiszu. Polecam serdecznie.

Pan doktor Jakub Pankiewicz to lekarz z powołania chodzę do niego 9 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Dzięki niemu po długiej i krętej drodze z przygodami mam córeczkę bardzo długo wyczekiwaną 🥰

Chciałabym przestrzec przed pozornie dobrym lekarzem, pseudo biznesmenem. Doktor prowadził moją ciążę i dziś tego bardzo żałuję. Wizyty trwające 10 minut, naciąganie na badania, lepsze traktowanie gdy w trakcie wizyty jest obecny mąż i wiele innych nieprzyjemnych sytuacji.

Lekarz na najwyższym poziomie , właśnie urodziło nam się drugie dziecko , prowadzone przez Pana Jakuba . Nie wyobrażam sobie innego lekarza , rzetelny , sumienny w tym co robi , o każdej porze dnia i nocy można zadzwonić z problemem . Naprawdę polecam , a te wszystkie negatywne opinie to chyba wypisywane przez konkurencje , bo podczas wszystkich wizyt , nie usłyszałam ani jednej złej opinii od pacjentek w gabinecie .

Lekarz godny polecenia. Fachowy, rzetelny i sumienny. Po raz pierwszy w życiu spotkałam lekarza, który jest naprawdę godny zaufania. Bez obaw powierzyłam mu prowadzenie mojej ciąży. Podczas badań wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, nie wprowadzając przy tym nerwowej atmosfery. Polecam każdej kobiecie!

Niestety lekarz nie interesuje się pacjentka,a co wazne o badaniach w ciąży musialam mu przypominać ja-pacjentka. Malomowny,nie chce mu sie udzielac informacji na temat polozenia ,stanu dziecka. O porodzie ani słowa,kolejki makabra-a doktor kasuje 150 zl i następny. Mozna się poczuć jak na taśmie produkcyjnej lub co gorsza ze czeka się na złotego ginekologa-ktorym z pewnością nie jest. ODRADZAM.

Słaby lekarz i jeszcze gorszy człowiek. Dwuznaczne zboczone teksty o fastfoodzie nie do przyjecia, uważajcie laski!!!

Wiele zawdzięczam Dr Pankiewiczowi- właściwie dzięki Jemu ja i moja córeczka żyjemy. Konkretny z olbrzymią wiedzą. Moim zdaniem najlepszy ginekolog w ZG.

super lekarz bardzo uprzejmy i kulturalny wlasciwie nie trzeba zadawac pytan bo sam wszystkoopowiada uratowal mi zycie polecam nie tylko przyszlym mama

Wspaniały czlowiek i rewelacyjny lekarz. Bardzo kompetentny, obeznany w nowościach diagnostycznych i terapeutycznych, biegły ultrasonografista, do tego szalenie cierpliwy i troskliwy. Jestem pilęgniarką, dlatego mam pewne pojęcie o medycynie i wielu lekarzy też poznałam. Moja spora dociekliwość była często źle odbierana przez lekarzy. Niektórzy lekceważyli moje objawy, inni zlecali wiele niepotrzebnych i drogich badań. Dr Pankiewicz, dzięki obeznaniu w USG oraz dobrej (jak na ginekologa) wiedzy internistycznej, od razu diagnozował mnie we właściwym kierunku,zawsze wszystko spokojnie i dogłębnie mi tłumaczył, poświęcał tyle czasu, ile było trzeba. Po zdiagnozowaniu pokierował mnie ...

Dr Pankiewicz, dzięki obeznaniu w USG oraz dobrej (jak na ginekologa) wiedzy internistycznej, od razu diagnozował mnie we właściwym kierunku,zawsze wszystko spokojnie i dogłębnie mi tłumaczył, poświęcał tyle czasu, ile było trzeba. Po zdiagnozowaniu pokierował mnie do szpita, w którym mnie zoperowano.Potrafił wesprzeć w trudnych chwilach choroby
i właściwie uratował mi życie.
Wielkim plusem jest także to,że telefonicznie radą służy właściwie 24 godz. na dobę.\
ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
I nie tylko kobietom w ciąży.