lekarz Jakub Perdeus

18.03.2013

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź

01.05.2015

fantastyczny lekarz, wspanialy czlowiek , mily , uczynny, pomocny, rzadko spotyka sie lekarza ktory rozmawia , poswieca duzo czasu swoim pacjentom, jestem bardzo wdzieczna za to co zrobil dla mojego meza , wielki szacunek dla tak wspanialego czlowieka

Anna

17.04.2015

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek !!!!! pacjent dla Niego jest człowiekiem a On dla pacjenta przyjacielem.W każdej chwili jest dostępny dla chorego ,nie zbywa Go, tłumaczy wszystko. Jest profesjonalistą w każdym calu.Wszystkim życzę takiego lekarza. Dziękuję :)

Dziękuję :)

Stanisław

30.09.2013

Fantastyczny Człowiek i lekarz.Arcymistrz w swoim zawodzie.Najwłaściwszy człowiek na właściwym miejscu. Jednym słowem prawdziwy lekarz z powołania,On naprawdę wie, że czasami dla pacjenta dobre słowo,dłuższa rozmowa i poświęcony czas daje niejednokrotnie pacjentowi więcej niż przysłowiowa garść tabletek.Dziękuję Doktorze za wszystko,za opiekę, za dobre słowo a przede wszystkim za mistrzowsko przeprowadzoną operację i nadzieję...

27.02.2013

Bardzo dobry lekarz, przyjaciel chorego, który poświęca dużo czasu pacjentowi. Ludzki i uczciwy człowiek. Chyle czoło. Gorąco polecam !!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii