lekarz Jan Bieliński

Bardzo sympatyczny, życzliwy lekarz, znający się świetnie na swojej pracy. Polecam jak najbardziej, chodziłam do różnych lekarzy, ale na takiego nie trafiłam nigdy, od tego lekarza wręcz bije ciepłem i życzliwością.

Dr.Jan Bieliński to wspaniały lekarz jest miły wytłumaczy jest zrozumiały ostatnio przepisał mi tabletki antykoncepcyjne prowadził moje dwie ciąże wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytanie super lekarz zero stresu polecam

Dr. JAN BIELIŃSKI to naprawdę super lekarz jest miły chodzę do niego i polecam każdemu wie jak rozmawiać z pacjentką odpowie na każde pytanie zero stresu naprawdę polecam.

Pan dr Bielinski, na swoim pozostawiającym wiele do życzenia aparacie usg (częściowo uszkodzonym, nie robiącym zdjęć) podczas wizyty na NFZ, odkrył ze od ośmiu lat chodzę z wrośnięta częścią spirali, która prawdopodobnie złamała się podczas jej usuwania przez innego lekarza. Zaznaczam, ze przez te osiem lat systematycznie badałam się prywatnie w przychodniach wyposażonych w super sprzęt i nikt tego nie zauważył. Opinia sama się pisze :)

Bardzo mily i sympatyczny lekarz. Wizyty u niego sa malo stresujace. Potrafi rozładować atmosfere. Nie mowi o torbielach ze to taka uroda i nie kaze zachodzic w ciaze jak wielu innych ginekologow zeby unormowac hormony.

Dla mnie najlepszy ginekolog :) podejście do pacjentki sprawia, że zapominasz o "charakterze" wizyty. Polecam.

Uważam, że doktor jest bardzo kompetentny i konkretny, a przy tym niesamowicie miły i profesjonalny.

Pan doktor faktycznie jest bardzo miłym staruszkiem, ale z jego gabinetu wyszłam delikatnie mówiąc przestraszona. Jestem dziewicą, wyglądam na naprawdę niewiele lat mimo, że mam 19, a lekarz nie spytał ani o moją pierwszą wizytę u ginekologa, ani o współżycie. Może traumy po tym spotkaniu mieć nie będę, ale odniosłam wrażenie że pan doktor jedynie domniemywa co mi jest. Jeśli macie wybór, z całym szacunkiem, ale radzę poszukać kogoś innego. Może młodszego.

jest to fantastyczny lekarz z fachowym podejściem do tego co robi, zero stresu, lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i przystojny:)

Miły, sympatyczny z fachowym podejściem do tego co robi. Pomocny i zaangażowany w to co robi. Polecam bo cały czas do niego chodzę.