dr Jan Biesiada

Profesjonalnie zajmuje się pacjętem, jest ciepły, miły, w jego otoczeniu nie ma wstydu, można porozmawiać o wielu rzeczach,nawet bardzo intymnych. Szkoda że mało jest lekarzy podobnych do Jana Biesiady. Jestem bardzo zadowolona że do niego trafiłam. Ola

Niezwykły lekarz. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego zaangażowania, profesjonalizmu, życzliwości i kultury.

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Rozmawia z pacjentką i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Badanie delikatne w spokojnej luźnej atmosferze.

Pan Doktor bardzo kompetentny. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie tak rozpoznania jak i zaleceń. Bardzo uprzejmy. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wspanialy czlowiek i Jego zona...(oboje niezrownni w zwoim "fachu"i "podejsciu do ludzi"). Tylko dzieki ich pomocy dzis ciesze sie ze wspanialego syna. Bedac pod opieka innych lekarzy czy w Polsce czy w Anglii moje ciaze "ladowaly w koszu"...przepraszam za "wyrazenie"...Niech Panstwo Biesiadowie zyja nam wiecznie !!! Serdecznie pozdrawiam ...Monika J-B.

Lekarz jest po prostu wspaniały. Byłam dzisiaj pierwszy raz i każdemu polecę Pana dr Jana Biesiadę !!!!!! cud człowiek !

Nie można powiedziec nic złego, wizyta trwała 40 minut, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, odpowiedzi bardzo wyczerpujące.

Jest niesamowitym człowiekiem,lekarz z powołania, zawsze można na niego liczyć. Jest wspaniałym specjalistą.

Poszłam na prywatną wizytę na wcześniej umówioną godzinę. Pan Doktor spóźnił się 20 min. Badanie odbyło się w 5 min.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy i dyskretny.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy i dyskretny.