lekarz Jan Choromański

Pulmonolog

Dziękuję serdecznie w imieniu mego męża Jerzego i swoim za okazaną pomoc. Jest Pan doktor fachowcem w swojej dziedzinie. Patrzy Pan na pacjenta kompeksowo i tak też nim się zajmuje. W prosty i konkretny sposob przekazuje Pan doktor informacje o stanie pacjenta, jego chorobie,sposobie leczenia.Serdeczność i poczucie humoru pozwala na rozładowanie stresu który towarzyszy pacjentom i rodzinie. Życzymy Panu Doktorze dużo siły, zdrowia i satysfakcji z czynienia dobra dla drugiego czlowieka. To bardzo dużo znaczy w dzisiejszych realiach. Pozdrawiam serdecznie Ewa i Jurek z rodziną

Super lekarz. Życzliwy, serdeczny z wielkim sercem nie tylko dla wystraszonego pacjenta ale i rodziny. Żartem i dobrym słowem rozładuje napięcie. Poza tym bardzo kompetentny i szybko działający. Słucha co pacjent mówi, ma cierpliwość dla rodziny. Pan dr. opiekuje się moją mamą. Dziękuję doktorze.

Jestem pełna podziwu, że tacy lekarze jeszcze istnieją nie można wyrazić słowami jaką mam wdzięczność do Pana doktora Jana Choromańskiego, który zrobił dla mojego męża wszystko aby zapewnić mu szybką pomoc w jego chorobie. Ma wspaniałe podejście do pacjentów rozładowując ich obawy, stres zaufaniem i poczuciem humoru a jednocześnie bardzo wrażliwym i uczynnym człowiekiem. Jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji i wrażliwość na ludzkie nieszczęście. Lekarz z powołania POLECAM !!! w 100% wdzięczna żona pacjenta Beata. Dziękujemy za wszystko.

Dr. Jan Choromański jest lekarzem bardzo kompetentnym, życzliwym i wrażliwym na ludzkie nieszczęście. Bardzo pomógł mojemu mężowi w tak trudnych chwilach. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie w pomoc w dalszym leczeniu. Wdzięczna żona wraz z rodziną - Jaworzno

Pan Doktor, jest nie tylko dobrym lekarzem, ale również bardzo dobrym człowiekiem, który stara się zrozumieć każdego pacjenta i podchodzi do niego indywidulanie. Zdiagnozował u mnie chorobę płuc a zarazem zdiagnozował inne choroby i zrobił wszystko aby mi pomóc. Pan Doktor skierował mnie na dalsze leczenie ostrej niewydolności nerek. Bardzo dziękuje Panie Doktorze za wszystko.

Super, rewelacyjny, kompetentny na 200 % Doktor, z ogromnym poczuciem humoru, potrafi rozweselić każdego pacjenta. Osobiście byłam pod opieką Pana Doktora i jestem mega zadowolona, wręcz powiem więcej brakuje mi jego poczucia humoru, tęsknię bardzo za nim, za jego osobą. Człowiek, chodzący ideał. Mogłabym pisać i pisać w samych superlatywach. Panie Doktorze oby tak dalej. Szkoda, że na tej stronie najwyższą oceną jest 5, bo Pan Doktor zasługuje na 6+. Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne. Monika od Motoru

Na oddział wracać bym nie chciała, ale na klachy do Pana Doktora jasne.
Monika od Motoru