lekarz Jan Duda

Lekarz rodzinny

Leczę się wraz z rodzina u Pana doktora od dnia istnienia przychodni jestem bardzo zadowolona, kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy, podpowie i nie szpikuje pacjenta od razu antybiotykami, polecam

Dr Duda leczy całą naszą rodzinę (3 pokolenia) od początku istnienia tej przychodni. Jest osobą godną polecenia.

Jest osobą godną polecenia.

najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, a było wielu. już całą rodzinę do niego zapisałam. polecam.

Konkretny, doświadczony, sympatyczny. Bez zbędnych ceregieli tłumaczy chorobę. Nie straszy, a to duży plus.

Polecam wszystkim tego lekarza jego diagnozy sa trafne,a leczenie przynosi oczekiwane efekty.

Kompletnie niezainteresowany pacjentem. Jak ognia unika wystawiania skierowań na badania (nawet w przypadku poważnych objawów kardiologicznych). Fiksuje się na swojej idei choroby pacjenta (dziwnym trafem zawsze jest to choroba niegroźna, niewymagająca dalszych badań i leczona ogólnodostępnymi farmaceutykami i parafarmaceutykami jak paracetamol czy zestawy witamin i minerałów) i nie dopuszcza do siebie faktów odnośnie objawów. Zdecydowanie odradzam tego lekarza!

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I POLECAM WSZYSTKIM

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I POLECAM WSZYSTKIM