dr hab. n. med. Jan Duława

Nefrolog, Internista

Człowiek bez serca , praca to raczej rutyna. Czas na emeryturę drogi lekarzu. Widać , przysięga Hipokratesa dawno już poszła w las. Trzeba się pogodzić z tym , że nie umiał pan znaleźć prawidłowej diagnozy , gdzie inny profesor świetnie sobie z tym poradził. I to szybko. Nie polecam. Mało tego , przy okazji Was obrazi , widać tak ma.

Człowiek bez serca , praca to raczej rutyna.
Czas na emeryturę drogi lekarzu.

Widać , przysięga Hipokratesa dawno już poszła w las.

I to szybko.

Nie polecam.

Mało tego , przy okazji Was obrazi , widać tak ma.

Arogancja i rutyna. Nie każdy cukrzyk czy osoba z ozt to alkoholik drogi Panie! Zapomina Pan o wysłuchaniu pacjenta i podejściu indywidualnym. To, że ma Pan tytuły naukowe nie zwalnia Pana od bycia po prostu miłym człowiekiem, jest Pan lekarzem a nie królem wszechświata. Apodyktyczny człowiek, którego nawet koledzy z pracy się boją...skupia się Pan na swojej profesji a nie patrzy szerzej. Przykre jest również to, że zlecając posiłki pacjenta po ozt nie macie pojęcia co może jeść! Parówki? Pasztet? Ogórek zielony ze skórą? Serio??

Leżałam na oddziale wewnętrznym z powodu problemów z wątrobą. Lekarz ten już na pierwszej wizycie w szpitalu przypiął mi łatkę alkoholiczki. Upokarzał mnie na kolejnych wizytach przy innych lekarzach i prawił morały ,że nie mogę wypić nawet grama alkoholu jak wrócę do domu .Nie potrafił znaleźć przyczyny mojej choroby więc zwalał winę na alkohol. Oprócz tego lekarz ten był w stosunku do mnie arogancki i niegrzeczny, na wizytach wyraźnie nie panował nad emocjami ,nie potrafił spokojnie rozmawiać , wielokrotnie zdarzało mu się podnosić głos. Grzecznie zwróciłam mu uwagę, że źle ...

Leżałam na oddziale wewnętrznym z powodu problemów z wątrobą.
Grzecznie zwróciłam mu uwagę, że źle się czuję po szpitalnym jedzeniu i dolegliwości w jamie brzusznej nasilają się.
Kazał mi nie jeść a ja nie jedząc opadałam z sił. W ogóle nie wziął moich spostrzeżeń odnośnie mojego samopoczucia po szpitalnym jedzeniu pod uwagę, zdanie pacjenta dla tego lekarza w ogóle się nie liczy. Szacunek do pacjenta praktycznie zerowy ,brak empatii ,klasy i kultury w stosunku do drugiego człowieka.
Na ostatniej wizycie zadał mi pytanie czy chce wyjść do domu, czy chce leżeć jeszcze w szpitalu.
Byłam w szoku bo dla mnie to nie do pomyślenia ,że pacjent ma sam decydować o dalszej hospitalizacji.
Finalnie zostałam decyzją tego lekarza wypuszczona z żółtaczką do domu.

Wysoka kultura, świetny fachowiec, ogromna wiedza, nie szczędził czasu na leczenie. Wyleczył moje chore nerki !

Arogancki buc, z rozdmuchanym ego. Jan Duława, podczas rozmowy ze mną, gdy mówiłem o alternatywnych metodach leczenia zachowywał się jak rozkapryszony bahor. Dodatkowo jak jakiś zdzieciniały purytanin, który obrażał się na użycie przeze wyrazu - uwaga "bzdura". Pseudo uwrażliwiony cynik, obrażający się na pacjentów i rzeczywistość.

Arogancki buc, z rozdmuchanym ego.

Pan Profesor, to niezwykle wrażliwa i uduchowiona osoba. Kilkukrotnie przebywałam na jego oddziale i zawsze, gdy prosiłam o rozmowę znajdował dla mnie czas i udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Zawsze też traktował mnie podmiotowo i z dużą empatią słuchał tego, co mam do powiedzenia. Nie szufladkuje pacjenta pod względem tego, jaki wykonuje zawód. Dla niego liczy się to, jakim pacjent jest człowiekiem.. Pan Profesor, to nie businessman dla którego liczy się jedynie zysk, ale rzetelny i kompetentny diagnosta, który w walce o wyleczenie pacjenta potrafi przyznać się do popełnionego ...

Pan Profesor, to nie businessman dla którego liczy się jedynie zysk, ale rzetelny i kompetentny diagnosta, który w walce o wyleczenie pacjenta potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

Te pozytywne opinie to sam sobie wystawia! arogancki gbur i tyle! Odradzam tego lekarza jak możecie to do innego się zapiszcie.

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat profesora Duławy kpiący arogancki z łaską przyjął mojego ojca na odział z łaską traktował w rozmowie ze mną na temat stanu zdrowia był arogancki i bezczelny jak również jego personel w szpitalu w Ochojcu który nie miał za wiele do powiedzenia przy zadawaniu przeze mnie pytań nie potrafił zdiagnozować choroby ojciec od 2 miesięcy gorączkował podawał leki które wogóle nie działały potrzymał ojca 2 tygodnie na kroplówkach po czym usiłował wypisać do domu pacjenta czyli pozbyć się kłopotu w stanie ogólnym bardzo złym kiedy się sprzeciwiłam dosyć mocno i stanowczo z łaską przeniósł ojca do innego szpitala i stwierdził bez żadnych badań tylko na podstawie historii choroby że ojciec ma nogę do amputacji i stan zapalny jest z nogi wypisując ojca ze szpitala Jego lekarz wysyczał ojcu że i tak mu tą nogę obetną i stwierdził że gorączka Go zabija .Kpina że ktoś taki jest profesorem i leczy ludzi a raczej udaje że leczy .Nikomu nie polecam tego lekarza totalny brak zainteresowania arogancja tupet błędna diagnoza!!!!! gdyby było w ocenie zero dałabym zero więc ma jeden ale oceniam na ZERO!!!

Z większym chamem i ordynusem dawno nie miałem do czynienia. Oprócz tego, że bardzo lubi poniżać publicznie pacjentów w moim przypadku jego diagnoza była całkowicie nieprawidłowa i poparta tylko dwukrotnym badaniem krwi (bez żadnych badań specjalistycznych). Dopiero badania, które wykonano mi w Brukseli pokazały, że mam wadę układu immunologicznego, ale "profesor" zrobił od razu ze mnie pijaka i wysłał po 4 dniach do domu

Niesamowita wiedza,dużo poświęca pacjentowi, choć na pierwszy rzut oka wydaje sie asympatyczny co jest nieprawdą.Godny polecenia.