Chodziłam do różnych ginekologów ( głownie prywatnie) i żaden nie zajął się problemem, który zgłaszałam. Głównie olewali, mówili, że taka natura. A tu z NFZ-tu zostałam zdecydowanie lepiej potraktowana niż w prywatnych gabinetach, trafna diagnoza plus wszystkie coroczne badania (usg, cytologia, badanie ginekologiczne ) Polecam.

Lekarz który przedstawia się że jest też specjalistą urologiem lecz nie ma takiej specjalizacji wpisanej jak widzę.Jak dostaje się do niego młoda kobieta to ma gwarantowane nawet 3 wizyty w tygodniu i zafundowane mnóstwo prze różnych badań jak z dobrej wyobraźni.Po 5 wizytach brak przynajmniej wstępnego rozpoznania czy wskazówek.Nawet jest blokada oceny jeśli dasz poniżej 5

Jakieś pół roku temu byłam u dr Faski, ale zostałam potraktowana jakbym sobie wszystko wymyśliła, to co mu opowiadałam to po chwili mnie gasił pytaniami: A na pewno? Co tez pani mówi? Niemożliwe... itp. Mimo, że wizyta długo trwała miałam ochotę wyjść od razu z gabinetu. Nie polecam kobietom ze słabymi nerwami. Jest to jeden z najgorszych lekarzy u których byłam.

Polecam !!!!!!- kompetencja,polaczona z super normalnoscia w pozytywnym znaczeniu biorac pod uwage atmosfere wizyty.Wyjasnia problem i nie stwarza dystansu wobec pacjentki, co daje poczucie Jego kompetencji lekarskiej w dziedzinie ginekologii.Nie odczulam podzialu pomiedzy pacjentkami prywatnymi i tymi z NFZ.

NFZ.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł gdy inni już rozłożyli ręce. Pierwszy tak kompetentny lekarz, jakiego w życiu poznałam. Rozpoznał problem, podjął z miejsca leczenie, poświęcił mi masę czasu. Chodziłam przez lata (do przeprowadzki do innego miasta), miałam okazję poznać nieco lepiej. To, co bywa brane za dystans to po prostu szacunek; to tak rzadkie w kontakcie z lekarzami, że aż czasem trudno rozpoznać ;) Dr Faska psuje sobie wzrok z ciemnym gabinecie tylko po to, aby pacjentki mniej się krępowały nagości (kiedyś go o ten "mrok" zapytałam). To ...

Fantastyczny lekarz i człowiek.
Chodziłam przez lata (do przeprowadzki do innego miasta), miałam okazję poznać nieco lepiej. To, co bywa brane za dystans to po prostu szacunek; to tak rzadkie w kontakcie z lekarzami, że aż czasem trudno rozpoznać ;) Dr Faska psuje sobie wzrok z ciemnym gabinecie tylko po to, aby pacjentki mniej się krępowały nagości (kiedyś go o ten "mrok" zapytałam). To bardzo dużo mówi o nim jako o człowieku.

LEKARZ Z POWOŁANIA , dbający o swoje pacjentki w 100%,nie wyobrażam sobie zmiany lekarz :)

Super lekarz polecam.Dużo pomógł mi jak byłam w ciąży a rokowania były straszne wszystko poszło dobrze.Dzidziuś zdrowy.Co jest dziwne zachęca do korzystania z wizyt z NFZ nie prywatnie a wierzcie ciężko się jest umówić na wizytę. Tyle ma pacjentek. Polecam rewelacja.

Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza.Jest bardzo kompetenty i zna się na swoim fachu, a wiem co mówię, bo byłam u trzech lekarzy i żaden nie umiał mi pomóc w rozwiązaniu mojego problemu(chodzi o leczenie niepłodności). A wystarczyło tylko pokireowanie na odpowiednie badania, a później leczenie. Po 5 miesiącach byłam w ciąży, a inni lekarze przez 3 latanie potrafili ustalić przyczyny, tylko przepisywali coraz to nowe leki.Dziękuję Panu doktorowi,bo dziś mam piękną i zdrową córeczkę.

Dobry lekarz, kompetentny. Nie przepisuje na pierwszej wizycie antybiotykow (jak moj poprzedni ginekolog), tylko stara sie leczyc mniej inwazyjnymi metodami. W gabinecie jest dosyc ciemno, lekarz pomaga schodzic z lozka, wiec atmosfera jest pozytywna. Zaplacilam 100 zl za wizyte, ale mialam zrobione USG i cytologie, wiec to chyba dobra cena.

Przestrzegam wszystkie Panie , które chcą czegoś więcej niż tylko przepisania leków. Ja do Pana Faski codze od 10 lat i zakonczyłam współprace z tym Panem. Powód - jak dla mnie nie jest już lekarzem tylko biznesmenem. Spóżnianie po dwie godziny ale przede wszystkim bardzo "lekkie" traktowanie pacjentów. Moj dalszy przegląd oraz cięże poprowadzi zupełnie inny lekarz. Lekarz a nie biznesmen !!!