dr n. med. Jan Grzeszkowiak

Okulista

Opinii9

16.09.2015

Wspanialy lekarz, emanuje od niegi cieplo, zyczliwosc I zaangaziwanie. Do tego wysokiej klasy specialists. Zabieg femtolasik bezbolesny, rezultaty niesamiwite. Polecam w 100%

14.05.2013

Wspaniały okulista! Trafiłam do niego przypadkowo, do kliniki w Poznaniu. od razu wzbudził moje ogromne zaufanie, które ma do dziś. Z tym, że dziś widzę bez soczewek i okularów a miałam wade wzroku około -10 dioptrii. Polecam tego lekarza i operacje laserowej korekcji wady wzroku!

18.10.2011

Super lekarz, będę polecał wszystkim swoim znajomym w kraju i poza granicami Polski

08.09.2011

Wspanialy fachowiec oraz czlowiek z dobrym sercem...

Wspanialy fachowiec oraz czlowiek z dobrym sercem...

26.01.2011

Uzasadnienie: 1) Lekarz raczej spelnil moje oczekiwanie (w skali pieciostoponiowej mocna czworka),bo: - zawsze patrze na rezultat,a fakty mowia same za siebie - mam teraz totalne zerowki - ocene obniza(ale tylko troche, bo dla mnie to sprawa drugorzedna) to co napisze niekorzystego o nim w ...

Uzasadnienie:
- ocene obniza(ale tylko troche, bo dla mnie to sprawa drugorzedna) to co napisze niekorzystego o nim w innych punktach
2) Lekarz jest kompetenty - najwyzsza ocena bez dwoch zdan. Nie mozna sie doczepic czegokolwiek. Facet na pewno zna sie na rzeczy
3) To samo co w punkcie drugim - nie ma sie czego doczepic.
4)Daje najwyzsza note, ale juz z zastrzezeniem. Mozna zawsze zadawac pytania, zrobi co do niego nalezy,ale... i tu dochodzimy do punktu 5
5) Tlumaczenie choroby i metod leczenia ogranicza sie do minimum, a nawet ponizej. Nie przekazal nawet wiekszosci potencjalnych efektow ubocznych (przed zabiegiem otrzymywalo sie tylko kartke z tymi informacjami - na ktorej nie bylo m.in. o tym, ze nie mozna wykonywac wysilku fizycznego). Bez zadawania konkretnych pytan mozna wyjsc z gabinetu bez podstawych i waznych dla rekonwalescencji informacji. O to mozna miec do Pana Grzeszkowiaka duze pretensje! Jak ktos nie jest komunikatywny to od tego lekarza sie prawie niczego nie dowie. Poza tym lekarz bagatelizuje skutki ubcozne wywolane zabiegiem. Minimalizuje je powtarzajac poyniej to samo je pozniej w srodkach masowego przekazu. Ma sie wrazenie, ze kazdego,kto nie jest w pelni zadowolony z zabiegu,ocenia jak hipohondryka (w kazdym razie ja tak odbieram jego komentarze). Jego pewnosc siebie zalet wykonywanych zabiegow jest masakryczna. Tylko, ze to ja i inni pacjenci odczulismy to na wlasnej skorze, a nie On
6) W zwiazku z tym co powyzej napisalem nota taka a nie inna. Ciezko ocenic kompleksowosc, wiec ogranicze sie do "nie mam zdania"
7) Wzbudza zaufanie - od pierwszego kontaktu. Ma cos z agenta Tomka Kaczmarka (w ogolnej opinii, bo mnie -wypowiadaja sie przed kamerami - agent Tomek nie zauroczyl.
8) Raczej tak, bo to na pewno swietny fachowiec. Tak jak pisalem najwazniejszy jest efekt, a w mojej i nie tylko mojej opinii,to jeden z najlepszych chirurgow w Polsce. Jesli jeszcze tylko bardziej przylozy sie do informowania o potencjalnych efektach ubocznych i w koncu przyjmie do wiadomosci, ze jednak komfort widzenia w pierwszych miesiacach po zabiegu nie jest idealny (mimo "zerowek" gorzej sie widzi z bliska, pieka oczy, szybciej sie mecza oczy itd) to bedzie lekarzem idealnym, czego Jemu i przyszlym pacjentom serdecznie zycze.

Zapomnialem napisac, ze wykonywalem u Niego (a raczej w klinice) zabieg laserowej korekcji wzroku

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

Drzewieckiego 33

okulista
Śniadeckich 7 lok. 4

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
Poznań

Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Robert Wasilewicz Specjalista Chorób Oczu W-EyeClinic
ul. Strzelecka 48b
ul. Braci Czeskich 15