Jan Grzeszkowiak

Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
8 opinii

Wspaniały okulista! Trafiłam do niego przypadkowo, do kliniki w Poznaniu. od razu wzbudził moje ogromne zaufanie, które ma do dziś. Z tym, że dziś widzę bez soczewek i okularów a miałam wade wzroku około -10 dioptrii. Polecam tego lekarza i operacje laserowej korekcji wady wzroku!

Super lekarz, będę polecał wszystkim swoim znajomym w kraju i poza granicami Polski

Wspanialy fachowiec oraz czlowiek z dobrym sercem...

Uzasadnienie: 1) Lekarz raczej spelnil moje oczekiwanie (w skali pieciostoponiowej mocna czworka),bo: - zawsze patrze na rezultat,a fakty mowia same za siebie - mam teraz totalne zerowki - ocene obniza(ale tylko troche, bo dla mnie to sprawa drugorzedna) to co napisze niekorzystego o nim w innych punktach 2) Lekarz jest kompetenty - najwyzsza ocena bez dwoch zdan. Nie mozna sie doczepic czegokolwiek. Facet na pewno zna sie na rzeczy 3) To samo co w punkcie drugim - nie ma sie czego doczepic. 4)Daje najwyzsza note, ale juz z zastrzezeniem. Mozna zawsze zadawac pytania, zrobi co do niego nalezy,ale... i tu dochodzimy do punktu 5 5) Tlumaczenie choroby i metod leczenia ogranicza sie do minimum, a nawet ponizej. Nie przekazal nawet wiekszosci potencjalnych efektow ubocznych (przed zabiegiem otrzymywalo sie tylko kartke z tymi informacjami - na ktorej nie bylo m.in. o tym, ze nie mozna wykonywac wysilku fizycznego). Bez zadawania konkretnych pytan mozna wyjsc z gabinetu bez podstawych i waznych dla rekonwalescencji informacji. O to mozna miec do Pana Grzeszkowiaka duze pretensje! Jak ktos nie jest komunikatywny to od tego lekarza sie prawie niczego nie dowie. Poza tym lekarz bagatelizuje skutki ubcozne wywolane zabiegiem. Minimalizuje je powtarzajac poyniej to samo je pozniej w srodkach masowego przekazu. Ma sie wrazenie, ze kazdego,kto nie jest w pelni zadowolony z zabiegu,ocenia jak hipohondryka (w kazdym razie ja tak odbieram jego komentarze). Jego pewnosc siebie zalet wykonywanych zabiegow jest masakryczna. Tylko, ze to ja i inni pacjenci odczulismy to na wlasnej skorze, a nie On 6) W zwiazku z tym co powyzej napisalem nota taka a nie inna. Ciezko ocenic kompleksowosc, wiec ogranicze sie do "nie mam zdania" 7) Wzbudza zaufanie - od pierwszego kontaktu. Ma cos z agenta Tomka Kaczmarka (w ogolnej opinii, bo mnie -wypowiadaja sie przed kamerami - agent Tomek nie zauroczyl. 8) Raczej tak, bo to na pewno swietny fachowiec. Tak jak pisalem najwazniejszy jest efekt, a w mojej i nie tylko mojej opinii,to jeden z najlepszych chirurgow w Polsce. Jesli jeszcze tylko bardziej przylozy sie do informowania o potencjalnych efektach ubocznych i w koncu przyjmie do wiadomosci, ze jednak komfort widzenia w pierwszych miesiacach po zabiegu nie jest idealny (mimo "zerowek" gorzej sie widzi z bliska, pieka oczy, szybciej sie mecza oczy itd) to bedzie lekarzem idealnym, czego Jemu i przyszlym pacjentom serdecznie zycze. Zapomnialem napisac, ze wykonywalem u Niego (a raczej w klinice) zabieg laserowej korekcji wzroku

super lekarz.godny polecenia,wszystko tłumaczy,

Polecam tego lekarza. Człowiek na prawdę godny zaufania i fachowiec w swojej dziedzinie. Przeprowadzał mi operacje laserowej korekcji wzroku, i wadę -4,75 mam skorygowana do 0 dioptrii :)))

Facet ma niebezpieczną wiedzę mówi z takim przekonaniem bzdury które trzeba weryfikować.

specjalista w okulistyce! po operacji mialam wrażenie jakbym odzyskala wzrok!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny