lekarz Jan Hłasko

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, poświecił mi bardzo duzo czasu na kompleksową diagnoze oraz skierował na dodatkoww badania. Polecam!

bardzo sympatyczny, godny polecenia lekarz

bardzo sympatyczny, godny polecenia lekarz

Jestem tydzień po wizycie i leczeniu przez tego pana Doktora i po raz pierwszy w moim przypadku trafnie postawiona diagnoza. To już trzeci laryngolog u którego byłam i już napewno nie zmienię!Poprawił mój komfort życia o 100%. Wybieram się do niego także z moim dzieckiem bo słyszałam że dzieci też leczy.To bardzo doświadczony lekarz.

Ja dzisiaj byłam i już nigdy więcej nie pójdę. Po zwróceniu mu uwagi wyrzucił mnie z gabinetu i powiedział, żebym leczyła się gdzie indziej. Po pięciu wizytach nie umiał stwierdzić co mi jest. Jest arogancki i hamski. Strasznie nie polecam. Nie dziwie się dlaczego nie ma do niego kolejek. Jan Hłasko chyba pomulił się z powołaniem

Polecam.Pełen profesjonalizm i punktualność .Dobre podejście do obolałego pacjenta-zapalenie ucha środkowego-.Kompleksowe leczenie.

Lekarz podszedł lekcewaząco do mojego problemu, gotów stwierdzić symulacje. Nieuprzejmy, zdawkowo odpowiadał na pytania. Stracony czas i nerwy.

Pomógł, i polecam nie zdarł ze skory , skierował na badania dodatkowe. Jest kompetentny.

Witam, u dr byłam, bo gorzej słyszę na lewe ucho, po szybkich oględzinach dr stwierdził, że słyszę lepiej niż on (!!!), a dodać trzeba, że jest panem wiekowym, ogólnie olewka, strata czasu, nie polecam