dr n. med. Jan Jaracz

Psychiatra

Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu i prywatnie i wykłada, a jeszcze zawsze można do niego zadzwonić, a nawet wysłać maila. Świety człowiek. Gdybym był papieżem to bym go beatyfikował. :)

Lekarz złoto. Cierpliwy, poświęcał mojemu tacie z ciężkim epizodem depresji naprawdę dużo czasu, wizyta 40 minutowa była normą. Dobrze dobrane leki i dawka. Kompetentny, ludzki. Doskonały specjalista. Jesteśmy całą rodziną bardzo wdzięczni Profesorowi i na każdą wizytę kontrolną wyruszamy z uśmiechem na twarzy.

Polecam wszystkim osobom Pana dr Jaracza. Jest to bardzo kompetentny człowiek, sympatyczny, z cierpliwością słucha problemu i dopytuje żeby ustalić właściwą diagnozę. Czułam się fatalnie, nie mogłam wychodzić z domu, miałam zaburzenia lękowe a teraz wróciłam do zdrowia w 100%. Znów jestem sobą, osobą pełną życia, uśmiechającą się i szczęśliwą. Zażywałam tabletki, Pan doktor trafił z dobraniem ich rewelacyjnie. Na początku nie było cudownie, przez pierwsze dni dawkowania wręcz gorzej ale poźniej z każdym dniem widziałam poprawę :) To niesamowite uczucie jak stopniowo powraca się do normalności. POLECAM!

Wrażenia z pierwszej wizyty bardzo pozytywne. Tylko ten gabinet nieco depresyjny...

Zdecydowanie polecam - zawsze taktowny, uprzejmy i kompetentny. Nie patrzy na zegarek, w czasie wizyty uważny i skupiony na problemie pacjenta. Możesz zawsze zadzwonić, gdy gorzej się poczujesz, możesz wysłać maila - ZAWSZE jest szybka reakcja. Leczę się u niego już 6 lat ( przedtem różnie bywało) i nie zamierzam tego zmieniać