lek. dent. Jan Jaroszlek. dent. Jan Jarosz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Jan Jarosz

Mam pelne zaufanie do Doktora. Od wielu lat "opiekuje" sie moim uzebieniem i jestem bardzo zadowolona. Moze trudno w to uwierzyc ale od kiedy jestem pacjetka doktora nigdy nie bolaly mnie zeby. Regularnie przychodze na kontrole i co jakis czas,gdy Doktor zauwazy jakies ubytki, od razu je "naprawia". Polecam

Polecam Pana Doktora z całego serca, jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość i dokładność w leczeniu moich ząbków. Pan Doktor wytłumaczył mi co należy naprawić i jak dbać o ząbki. Najlepszy dentysta jakiego znam!

Najlepszy dentysta jakiego znam!

Bardzo dobry stomatolog. Dokładnie wszystko wyjaśnia przed, w trakcie i po zabiegu. Jest przy tym miły, pogodny i bardzo delikatny. Nie ma mowy o jakimkolwiek dyskomforcie w trakcie wizyty. Szczerze polecam tego dentystę.

Fantastyczny dentysta. Najlepszy z tych, którym powierzyłem moje trzonowce. Jeśli ktoś chciałby doktora wstępnie poznać to polecam stronę: stomatolog-cieszyn.pl

Najlepszy stomatolog do jakiego chodziłem. Leczę zęby u pana doktora już kilku lat. Pan Jan Jarosz jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu i człowiekiem o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do każdego. Nie naciąga, tłumaczy wszystko dokładnie, leczy bezboleśnie. Nie ściąga z pacjenta pieniędzy kosztem zębów. W ciągu pół roku zrobił mi porządek w ustach po poprzedniemu "lekarzowi", a raczej partaczowi, który zniszczył mi celowo zęby żebym tylko chodził się do niego leczyć. Pan Jarosz może i nie należy do najtańszych stomatologów, ale jego usługi są warte każdej ceny. Posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, stosuje najlepsze materiały. Jego plomby mam od dobrych kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Dzięki panu doktorowi mam zdrowe zęby i chodzę tylko raz do roku na kontrolę. Życzę każdemu takiego lekarza, bo ten lekarz to prawdziwy skarb.

Świetny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo miły i ma indywidualnie podejście do pacjentów. Dużo rozmawia i tłumaczy zawiłości medyczne w bardzo prosty sposób. Samo leczenie jest BEZBOLESNE, na czym wszystkim pacjentom najbardziej zależy.Profesjonalnie i kompletnie wyposażony gabinet. Wysoka jakość usług. Polecam ten gabinet stomatologiczny

Bardzo dobry stomatolog, z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Można liczyć na jakiś żart, który rozluźni atmosferę i sprawi, że zapomni się o strachu. Wszystko dokładnie wytłumaczy co się dzieje, doradzi, do tego posiada silną rękę, która szybko wyrywa ósemki. Z każdej wizyty wychodzi się z piękniejszym uśmiechem. Gorąco polecam tego stomatologa.

Dentysta godny polecenia-najlepszy do jakiego chodziłam. Polecam w 100%.Po wizytach zawsze wychodzę uśmiechnięta a moje zęby sa dzieki niemu w idealnym stanie.Sto procent satysfakcji z usług i przyjemność w spędzaniu czasu w gabinecie dentystycznym .Ci którzy boją się dentysty powinni zacząć leczenie u pana Jana.Pozdrawiam :))

Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dokładny, świetny fachowiec. Poświęca dla pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Zawsze miły, niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Chodzimy do niego całą rodzinką. Super Doktorek :) Polecam!!!

Polecam!!!

Bardzo dobry stomatolog, profesjonalne podejście do pacjenta, swoboda w tłumaczeniu choroby oraz przebiegu leczenia, kompleksowe porady z dużą dozą dobrego humoru. Polecam!