Jan Kalaciński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
18 opinii

Jak się czyta te anonimowe opinie to w końcu przewodu pokarmowego ściska jeden wielki bzdet dobrze, że kadencja ordynatora się skończyła, naraził moją żonę na cierpienie a nas na potworny stres nie potrzebnie gdyby Pan ordynator podszedł profesjonalnie do wykonanego zabiegu. NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Anonimowe wpisy ?

Jak 2 lata temu wisiała nade mną diagnoza, która teoretycznie mogła przewrócić moje życie do góry nogami, bo objawy miałem takie, że sugerowały dosłownie wszystko, od przewlekłego zapalenia jelita, po nawet nowotwór, trafiliśmy do tego człowieka. On nagrał nam jeszcze jedną wizytę w Tychach, gdzie trafiłem na innego super lekarza. Ale...mniejsza z tym...niestety bardzo mało jest takich fantastycznych lekarzy. Nie chodzi mi tu o jakieś tam umiejętności super chirurga...tego na szczęście jeszcze w przypadku tego lekarza nie udało mi się "sprawdzić", a może i szkoda....he...he..he..natomiast...ten facet ma po prostu serce do pacjenta...potrafi współczuć, podnieść na duchu...uspokoić...po wizycie u niego jak po niewielu czuliśmy dużą...nutkę optymizmu.

zgadzam sie ze wszystkimi opiniami!ideał lekarza i czlowieka.kilka lat temu mnie operowal wykonal to w taki sposob ze wszyscy nie moga sie nadziwic na moja blizne ktorej apropo wcale nie ma!polecam wszystkim bardzo szkoda ze inni lekarze nie biora z niego przykladu!

Profesjonalista z super podejsciem do pacjenta!!!

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie chirurgii, kompetentny, uprzejmy,troskliwy, gorąco polecam.

Świetny człowiek i bardzo dobry lekarz

Mój tatuś nie żyje ,a miało być wszystko dobrze ,nikt tam nic nie wytłumaczył ,nikt do nas nie podszedł tata miał pójść do domu a nie do Boga .Nie będę pisać o szczegółach ale zdecydowanie odradzam politykę tego lekarza - dowody wdzięczności owszem jak najbardziej tak ,nawet kiedy już nie było za co.

Niezwykły lekarz, wspaniały człowiek, wybitny chirurg. Uratował życie mojej mamie - nikt nie chciał podjąć się wykonania tak trudnej i ryzykownej operacji. Kilkakrotnie rozmawiałam z Panem Kalacińskim o leczeniu mamy - wszystko dokładnie mi wyjaśnił, wiedziałam, czego mogę się spodziewać, a jednak zrobił to w taki sposób, że kompletnie się nie bałam, bo wiedziałam, że zrobi to, co tylko będzie mógł. To naprawdę coś wyjątkowego spotkać Człowieka takiego formatu. Mama od ponad roku jest zdrowa, w świetnej formie i codziennie modli się o zdrowie i siły dla Dra Kalacińskiego.

Wspaniały,Mądry i Kompetentny Doktor.Na zawsze wdzięczna pacjentka.

Dr Jan Kalaciński - wspaniały człowiek, budzący zaufanie lekarz,kompetentny o ogromnej wiedzy medycznej, doskonały chirurg. Oddział Chirurgi którym kieruje prowadzony jest wzorowo,panuje tam czystość, porządek i ład. Pracująca kadra lekarzy i pielęgniarek posiada wysokie kwalifikacje medyczne i zawodowe. Oby takich lekarzy jak Pan potrafiących prawidłowo diagnozować, leczyć i operować oraz organizować pracę oddziału było jak najwięcej. Dziękuję za leczenie i trudną operację dzięki której wracam do normalnego życia. Wdzięczny pacjent. Polecam wszystkim komu drogie jest zycie.

glanc do niczego nie ma czasu na nic jego wiedza to dno jakiego jeszcze nie widziałam

As I live in Canada, it was only by chance that I spoke to Dr. Jan Kalaciński on the phone and mentioned to him the recurring severe abdominal cramps and general weakness I have had for nearly a month. Physicians here have not been able to come up with a definite diagnosis and sent me for various sophisticated test, some of them very invasive, for which several weeks of waiting period would have been required. Dr. Kalaciński on the other hand, based only on my description of the type of pain I had, concluded that if his intuitive diagnosis was correct, waiting for several weeks could put me into serious, possibly life threatening danger. He recommended taking a certain antibiotic, which was prescribed for me here and my symptoms disappeared within days. If Dr. Kalaciński was able to come to the right diagnosis simply by listening carefully to the details of my complaints, how much more can he do for those that are able to see him personally, and who can be treated by him. I would highly recommend him to any of my friends and colleagues in Poland. A.P.

Lekarz z powołania. Bardzo trafnie diagnozuje.Kompetentny,sumienny,komunikatywny,w przystępny sposób tłumaczy istotę choroby.Jest nie tylko wspaniałym lekarzem,ale i budzącym zaufanie człowiekiem,otwartym na pacjenta i jego sugestie.Ma też poczucie humoru,którym potrafi rozładować napięcie zestresowanego pacjenta.Poza tym w szpitalu jest ordynatorem chirurgii,dba o swój oddział.Panuje tam porządek,jest czysto i przyjemnie.Personel jest serdeczny w stosunku do pacjenta. Gratuluję,Panie Doktorze,tak zadbanego oddziału i wyszkolonej kadry.Oby coraz więcej było takich lekarzy jak Pan.Dziękuję za wszystko,a zwłaszcza za operaję,dzięki której mogę normalnie funkcjonować.Wdzięczna pacjentka.

dziękuje że są tacy lekarze na świecie... uratował mojego tate przed śmiercią a były policzone już dni a minęło już 6 lat...

WIELKI CZŁOWIEK I WIELKA OSOBOWOSC I NAJLEPSZY SPECJALISTA W TYM CO ROBI DZIEKUJE PANEI ORDYNATORZE ZA WSZYSTKO PACJENT

Serdeczne podziekowania dla pana Ordynatora za wielki trud i serce które wkłada pełniąc Swoja opieke lekarska i wielu sukcesów zawodowych zyczy wdzieczna za wszystko pacjentka

to jest wzór lekarza i człowieka.Niezwykle kulturalny, odnoszący się z szacunkiem do pacjenta. Wysłuchuje do końca co ma pacjent do powiedzenia, nie śpiesząc się mimo braku czasu, a to też jest sztuka. Szkoda, że inni z nim pracujący nie biorą z niego przykładu.

Uratował mi życie, świetny specjalista. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny