dr n. med. Jan Kawecki

Urolog

Pan doktor nieskutecznie leczyl zapalenie mojej prostaty odmowil usuniecia zylakow powrozka nasiennego pomimo spadku testosteronu i slabej jakosci nasienia do tego odczuwalem.ból,uslyszalem ze mam je pokochac .Jestem po usunieciu zylakow i plastyce kanalu pachwinowego w innej placowce.

Bardzo konkretny lekarz. Jestem po zabiegu usunięcia kamieni i dochodzę obecnie do siebie. Zabieg RIRS pod znieczuleniem do kręgosłupa, wszystko z zabiegu pamiętam. Sam dr przed i po zabiegu miał mało czasu na rozmowę ale to zrozumiałe gdy na oddziale tyle osób. W rozmowie w poradni bardzo rzeczowy, dokładnie tłumaczy i jest szczery. Tego typu szczerość nie każdemu może się podobać, ale dzięki osobiście takie podejście bardzo sobie cenię. Wysoce kompetentny i godny polecenia lekarz.

Lekarz owszem Bardzo dobry ale też bardzo nie uprzejmy . Byłam pacjentką na jego Oddziale w Katowicach i nie polecam zero wyrozumiałości i zrozumienia

lekarz bardzo dobry,konkretny,bardzo oddany pacjentowi,polecam,pomogl mi w chorobie gdzie przez 6 lat chodzilam do innych urologow i nikt nie potrafil mi pomoc a dolegliwosci mialam coraz wieksze ,ktos polecil mi pana dr.i pan dr. skierowal mnie na malo znany zabieg i przez dwa lata mam spokoj z dolegliwosciami,moge normalnie zyc co wczesniej bylo nie mozliwe ,bardzo go polecam:):):)

Moje problemy zaczęły się w 2009 roku od zauważenia krwi w spermie. Poszedłem do urologa w Gliwicach, który przepisywał mi ciągle ten sam antybiotyk co nie dawało efektów. Postanowiłem poszukać innego i w internecie znalazłem opinie o doktorze urologu w Katowicach. Po kilku wizytach i leczeniu antybiotykiem, bakterii nie było ale...po jakimś czasie wracały. Krew w nasieniu nie znikała a ja zacząłem wątpić w doktora..zacząłem zauważać to, że doktor działa w cienkich ramach tzn. leczył mnie na to z czym przyszedłem...niby dobrze ale czy urolog nie jest od tego żeby zbadać szerzej?może poszukać przyczyny a nie leczyć tylko skutki? Już nie mówię o tym że przyjmowanie pacjentów szło wręcz taśmowo...Zależnie od humoru doktora (tak mi się wydaje) raz wytłumaczył a niekiedy wręcz wyprosił z gabinetu. Postanowiłem zmienić urologa..udałem się do Tarnowskich Gór do dr. Letkiewicza, który na pierwszej wizycie zauważył żylaki powrózka nasiennego i zalecił badania z trzech miejsc..(a nie z jednej jak u dr. K) tzn. z napletka, cewki i prostaty. Po wynikach stwierdził, że w za długim napletku znajduje się najwięcej bakterii i prawdopodobnie to jest przyczyna ciągle nawracającego się stanu.Przeszedłem zabieg skrócenia napletka oraz antybioterapia co dało pozytywny skutek (czyli została odnaleziona przyczyna a nie leczony bezmyślnie skutek). Obecnie jestem po zabiegu usunięcia żylaków powrózka nasiennego. A mógłbym oszczędzić pieniędzy a przede wszystkim czasu gdyby Dr. K patrzył "szerzej" na pacjenta i poświęcił mu więcej czasu. Pozdrawiam

Przebywajac w Szpitalu w Katowicach na oddz. urologi dane mi było,ze moja przypadloscia zajal sie pan dr jan kawecki i pan dr michal tkocz.Sa to ludzie o wielkiej wiedzy-profesjonalisci,wyrozumiali dla cierpiacych bardzo TYM Doktorom jestem wdzieczna!!!chylę serdecznosci w podziekowaniu!!!pacjentka z Gliwic Zofia Lissowska

Przyjmuje w gabinecie ciasnym i bardzo oszczednym.Pacjentow zalatwia z szybkoscia karabinu maszynowego i glownie koncentruje sie na skasowaniu 100zl ktore wrzuca za laptopa.Ja bylem chyba czterdziesty bo za laptopem byla juz sterta banknotow co wygladalo zenujaco.Po trzech wizytach u Pana doktora wyladowalem u niego na oddziale w szpitalu i tam mnie nie poznal.trudno zapamietuje sie pacjentow jak sie ich odprawia w piec minut i koncetruje glownie na momencie zaplaty.mnie nie pomogl i zdecydowanie odradzam.

Miałam "przyjemność" być na wizycie u Pana dr Kaweckiego. Może i jest dobrym fachowcem (w moim przypadku się jeszcze okaże), jednak podejście Pana doktora do pacjenta pozostawie bardzo wiele do życzenia. Zdumiona jestem komentarzem Pana doktora odnośnie badania USG, które było zrobione przez innego lekarza. Otóż komentarz brzmiał: to USG jest naciągane. I nieważne, że drugie USG robione przez jeszcze innego lekarza potwierdzało opis pierwszego USG. No nic, zobaczymy co pokaże urografia, która Pan doktor robi po to,żeby - jak to się wyraził - udowodnić mi, że nic mi nie jest. Jakby mi zależało na tym, żeby coś mi dolegało.

Lekarz super :) Mimo ze byłam publicznie w szpitalu na Strzeleckiej zawsze znalazl czas,troszczy sie o pacjentów :) naprawde dobry lekarz :) Polecam go kazdemu:)

Lekarz wrócił do swojego gabinetu po jakimś ciężkim zabiegu, a ja załamana diagnozą, chciałam się czegoś dowiedzieć o ojcu, który przebywał w maju tego roku w szpitalu na ul.Strzeleckiej w Katowicach. Bałam się wejść bez zapowiedzi widząc, że jest naprawdę zmęczony! Zaskoczyła mnie jednak to,że mimo zmęczenia i mojej nieco nachalności,potraktował mnie z takim zrozumieniem i życzliwością! Udzielił mi wsparcia, które w tym momencie było dla mnie czymś najważniejszym w życiu! Do tego ogromna kompetencja i wspaniałe podejście do pacjentów podczas obchodów. Polecam wszystkim ten szpital, który ma tak wspaniałych lekarzy!