lekarz Jan Kowalczyk

3,9
3,9
3,4

04.06.2014

polecam naprawdę solidnie zajmuje się klientem, uczciwy ,miły, spokojny godny zaufania i polecenia, prawdziwy lekarz

10.04.2013

Hmmm, z tego co widzę, to w prywatnym gabinecie Pana Dr obowiązuje różny cennik dla rożnych pacjentek!? cena waha sie od 60 do ponad 100 zl a to ciekawe pod jakim wzgledem Pan dobiera cennik do pacjentki... o czym to świadczy?nie polecam

25.03.2013

Pan dr to prostak, do tego zakompleksiony, widać problem lekarzy z małego miasteczka leżącego niedaleko dużego, z takim wykształceniem powinien zachowywać się odpowiednio do swojego stanowiska, a nie wyzywać pacjentki, tak jak było w moim przypadku gdy przyjmował mnie do szpitala do porodu, a ciąże prowadził lekarz z lublina, odradzam! chyba że ktoś lubi chamów...

08.07.2012

Nie polecam Tego lekarza, może i zna się, ale podczas wizyty opłaconej dodatkowo pobiera opłaty za każdą poradę, lub wypisanie recepty. Jego metody leczenia to nie problem zdrowotny pacjenta, tylko zarobkowy. Nie spełnił moich oczekiwań i nie polecam Go znajomym.

22.06.2012

Nie polecam tego lekarza nikomu trafilam do niego tylko przez przypadek izaluje bardzo. Byl dla mnie niemily i moj problem jak i mnie potraktowal w sposob blachy. Ostatni raz bylam u kogos takiego nigdy wiecej tego nie zrobie i przestrzegam inne kobiety.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Świdnik"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak