Jan Kowalczyk

Świdnik
51,216820722,69142720 81 751 54 54

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
18 opinii

polecam naprawdę solidnie zajmuje się klientem, uczciwy ,miły, spokojny godny zaufania i polecenia, prawdziwy lekarz

Hmmm, z tego co widzę, to w prywatnym gabinecie Pana Dr obowiązuje różny cennik dla rożnych pacjentek!? cena waha sie od 60 do ponad 100 zl a to ciekawe pod jakim wzgledem Pan dobiera cennik do pacjentki... o czym to świadczy?nie polecam

Pan dr to prostak, do tego zakompleksiony, widać problem lekarzy z małego miasteczka leżącego niedaleko dużego, z takim wykształceniem powinien zachowywać się odpowiednio do swojego stanowiska, a nie wyzywać pacjentki, tak jak było w moim przypadku gdy przyjmował mnie do szpitala do porodu, a ciąże prowadził lekarz z lublina, odradzam! chyba że ktoś lubi chamów...

Nie polecam Tego lekarza, może i zna się, ale podczas wizyty opłaconej dodatkowo pobiera opłaty za każdą poradę, lub wypisanie recepty. Jego metody leczenia to nie problem zdrowotny pacjenta, tylko zarobkowy. Nie spełnił moich oczekiwań i nie polecam Go znajomym.

Nie polecam tego lekarza nikomu trafilam do niego tylko przez przypadek izaluje bardzo. Byl dla mnie niemily i moj problem jak i mnie potraktowal w sposob blachy. Ostatni raz bylam u kogos takiego nigdy wiecej tego nie zrobie i przestrzegam inne kobiety.

temu mamona tylko w głowie miły jest prywatnie w przychodni juz roznie z tym bywa

Cham ,który oczernia pacjentki,nie potrafi zachować tajemnicy lekarskiej

bardzo dobry lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń. polecam

Można by powiedzieć, że doktor Kowalczyk jest naszym rodzinnym lekarzem. Chodzę do niego ja, moja siostra i mama. Jest bardzo dobrym lekarzem i na prawdę polecam. Często się zdarza, ze pierwsze wrażenie nie robi za dobre, ale nie należy tym się zrażać, później wrażenie jest zupełnie inne.

doktor kowalczyk odbierał mi poród jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejscie troche mało sie odzywał ale czułam ze jestem w dobrych rekach a to jest najwazniejsze.

Polecam doktora Kowalczyka spełnił moje oczekiwania i jest dobrym ginekologiem.

DOBRY SYMPATYCZNY SŁUCHA I DOKŁADNIE ODPOWIADA NA PYTANIA. INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO PROBLEMU. POLECAM PANA DOKTORA FACHOWA PORADA I DOBRY SPRZET W PRYWATNYM GABINECIE.

Godny polecenia lekarz.Bardzo miły i zawsze służy pomoca.

Pan doktor jestst bardzo miłym kompetentnym ginekologiem zawsze służy pomoca przykłada sie do swojej pracy. Prowadził moja ciąże jestem w 100% zadowolona pod kazdym wzgledem. serdecznie polecam tego lekarza.

ten lekarz prowadzi obecnie moja ciaze narazie nie mam zastrzezen zobaczymy co bedzie podczas porodu w koncu komus trzeba zaufac

Doktor Kowalczyk prowadził moją ciążę, nie jestem z niego zadowolona bo po porodzie nawet do mnie nie zajrzał. Nie wzywałam go do porodu bo taka przyjemność dodatkowo kosztuje. Odradzam.

nie mam żadnych zastrzeżeń do tego lekarza

ten lekarz obdbierał mi poród i jestem bardzo zadowolona polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny