prof. dr hab. n. med.Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
85 opinii

• 5

Dusza czlowiek i przede wszystkim fachowiec. Tylko tajkich lekarzy brakuje w naszym kraju. Panie Profesorze dziekuje za przywrócenie do życia.

• 5

Wspaniały fachowiec, skuteczny i niezastąpiony.Najlepszy operator.Współpraca z nim przyniosła mi ulgę w cierpieniu, trzy krotnie operowana wróciłam do sprawności tak szybko,że budziło to przypadkowych innych lekarzy.

• 1

Wyjątkowo niesympatyczny i arogancki lekarz.Po wizycie nie chciałabym by mnie operował mimo swoich tytułów. Nastawiony na szybką wizytę bez większego zaangażowania.

• 2

niby polecany przez wielu, a taki duży zawód, wizyta trwała 3 min., żadnego tłumaczenia, tylko stwierdzenie, czy operacja jest potrzebna czy nie, u mnie padło zdanie, że jest i podanie namiarów na chirurgów, żadnej rozmowy z pacjentem o stanie klinicznym, czułam się jak petent w czasach komuny, a i to wszystko za jedyne 300 zł.

• 5

Wspaniały człowiek i specjalista, który operował mi przepuklinę kręgosłupa L4-L5 w szpitalu w Suwałkach 27.07.2013. Jest już 6 miesięcy od operacji a ja pracuję i czuję się świetnie, ale po operacji trzeba na siebie uważać i stopniowo zwiększać aktywność fizyczną. Specjaliści do których wcześniej trafiałem twierdzili, że jak nie mam niedowładów to operacja nie jest konieczna lub inni sugerowali niezwłocznie operację w prywatnych klinikach za duże pieniądze. Podczas, gdy już miałem bardzo poważne problemy z chodzeniem i silny ból kręgosłupa. Wielkie uznanie dla Pana prof. Podgórskiego za to, że swoją ciężką pracą, fachowością i doświadczeniem pomaga zwykłym ludziom. Serdeczne podziękowanie za bezinteresowną pomoc w powrocie do zdrowia. Daniel Ż.

• 1

Z przykrością stwierdzam wielki zawód. Nadal cierpię i nadal mnie boli, jedynie dostałam skierowanie do rehabilitanta. A od dwóch lat nikt mi jeszcze nie pomógł...tak wierzyłam i tak bardzo się zawiodłam. Powiedział, żebym zamiast jeżdżenia konno i kolarstwa zrobiła sobie dzieci..ale nie pomyślał, ze może nie mogę mieć dzieci..wyszłam zapłakana, ścisk w gardle nie pozwolił na powiedzenie do widzenia. Ja sportowiec, pokonana.

• 5

Prof. dr hab. nauk med. Jan Krzysztof Podgórski jest bardzo wielkim człowiekiem, operował mnie i mam dla niego wielkie uznanie a pani "pacjentka" jest bardzo nieodpowiedzialną osobą.

• 1

Niespełna miesiąc temu stwierdzono u mnie dyskopatię szyjną. Na szczęście póki co zakwalifikowano mnie na rehabilitację, z ostrzeżeniem, że mam się zabrać na siebie na poważnie. Tak też uczyniłam i m.in. umówiłam się na wizytę z prof. Podgórskim chcąc zweryfikować dotychczasowe sugestie ortopedy, rehabilitanta, fizjoterapeuty m.in. z uwagi na fakt, że każda osoba mówi mi co innego. Podobno Pan Profesor to guru w tej kwestii... Niestety do guru mu daleko, być może za długo wykonuje swój fach i stracił zapał do pracy?! Na nurtujące mnie pytania nie odpowiedział;(. Poinformował natomiast, że da mi namiary na rehabilitanta, który udzieli odpowiedzi. Jestem zła na siebie, bo przez jego butność zabrakło mi "języka w gębie". Szczęście w nieszczęściu, że wizytę miałam opłaconą w ramach abonamentu w Luxmedzie. W przeciwnym wypadku żądałabym zwrotu pieniędzy!!! 180 zł za odburknięcia to byłaby zbyt wysoka cena. Ps do Profesora: Panie Profesorze mam nadzieję, że Pan śledzi opinie na swój temat i że właśnie się Pan zarumienił. Jeśli uwiera Panu wykonywanie swoich obowiązków to być może to czas na zmiany?!?!?!?!

• 5

Profesjonalny lekarz i bardzo konkretny człowiek. Pasjonata, nastawiony na pomoc drugiemu czlowiekowi. Gdyby nie Pan Profesor pewnie leżalabym sparaliżowana bo kilkunastu lekarzy zalecalo mi środki przeciwbólowe... A okazało się, że wypadł mi dysk, który trzeba było natychmiast operować. Panie Profesorze, jeszcze raz dziękuję i chylę czoła. Wszystkim bardzo polecam lekarza , to nadzwyczajny fachowiec o niezwykłym sercu. Bożena Jakubowska

• 1

w zupelnosci podzielam opinie Anny, pan jest bardzo powierzchowny, nie wykazujacy najmniejszego zainteresowania jesli zglebienie problemu wykracza poza standardowe 5-7 minut przeznaczone na 'konsultacje'; jesli chodzi o lagodzenie bolu 'pacaneum' na wszystko jest ibuprofen ( ktory jest przez pacjentke przyjmowany w maksymalnych dawkach od prawie 2 lat - ale to jakos nie zainteresowalo pana doktora ), na pytanie o przyczyne bolu i niemoznosc poruszania sie odpowiedz byla dosc szybka: 'a skad ja mam wiedziec, jak pania pierwszy raz na oczy widze' ( sklania do zastanowienia czy jak zobaczy pacjentke po raz drugi za 250 pln to wiedza pana doktora sie poprawi ? ) po 15 sekundowym rzuceniu okiem na rezonans zostalysmy poinformowane o 'braku jakichkolwiek wskazan do operacji' i zostalysmy odeslane do 'dobrego rahbilitanta', ktory z kolei przewrotnie :) odmowil podjecia sie rehabilitacji z powodu koniecznosci 'natychmiastowej interwencji chirurgicznej' dodatkowo nie wiedziec czemu dostalysmy kontakt do kolejnego 'bardzo dobrego' neurochirurga, co jest dosc zastanawiajace, bo o ile mi wiadomo pan Podgorski specjalizuje sie w neurochirurgii ... a to wszystko za jedyne 380 zlotych i kilka godzin wloczenia sie po miescie stanowczo odradzam, powyzsze co opisalam niestety z medycyna nie ma nic wspolnego

• 1

Wprawdzie to była tylko konsultacja, ale jestem zdegustowana. Za takie pieniądze oczekiwałam nieco lepszego kontaktu. Absolutnie nie polecam. Pewnie świetnie operuje, ale nic człowiekowi nie wyjaśni, o nic nie zapyta. Ogląda rezonans i od niechcenia mówi, czy operacja czy rehabilitacja. I to tyle.

• 5

To wspaniały neurochirurg i człowiek. Ma charakter i styl. Ogromna wiedza i umiejetnosci, nie tracii czasu na zbedne ceregiele ale jednoczesnie sprawia ze czujesz sie pewnei i ze jestes w najlepszych rekach. I to prawda. Polubiłam jego opier... i zwięzłoatość. Wielki szacunek i uznanie dla Pana. Komu by sie chcialo w tym kraju tyle pracować? A Pan działa i robi swoje. Dziękujemyni pozdrawiamy. Wszystkiego dobrego. Przy okazji pokazał mi Pan, źe warto robic coś co ma sens i najlepiej jak się potrafi.

• 1

Jeżeli ktoś myśli , że będzie objęty troską i opieką to raczej powinien obniżyć oczekiwania , albo udać się do innego lekarza

• 5

dzisiaj chodzę, biegam , zapomniałam co to ból. pozdrawiam pana profesora

• 5

Zdecydowanie popieram opinie pozytywna Jestem dokladnie rok po operacji-chodzilem po scianach a po operacji czuje sie ok Ale staram sie codzennie cwiczyc lub plywac -zgodnie z zleceniem lekarza Jestem wdzeczny profesorowi za przywrocenie mnie do zycia

• 5

Witam! Bardzo proszę o jakieś informacje od tych z Państwa, którzy byli operowani przez pana prof. Podgórskiego w Łomży. Mam wyznaczoną operację kręgosłupa szyjnego w Łomży gdyż okres oczekiwania na operacje w szpitalu na Szaserów był zbyt długi. Jednak obawiam się tego szpitala.Proszę o informacje, jak wygląda sytuacja po operacji. Czy opieka personelu medycznego w Łomży jest wystarczająca? Czy nie ma obawy co do anestezjologa? Będę wdzięczna za jakieś informacje od tych z Państwa, którzy zostali zoperowani przez prof. Podgórskiego w Łomży. Jak to wszystko się odbywa - przyjęcie do szpitala, operacja, po operacji.

• 5

jak wy możecie takie bzdury pisać wstyd mi za tych kretynów co do lekarza idą po wypracowanie na swój temat zapominacie o jednym że Pan Podgórski którego miałem przyjemność poznać (operował moją przepuklinę gdyby nie on do tej pory leczyli by mnie na rwe kulszowa) jest GENERAŁEM WP i jaki ma być ? jest ostry i tyle !!!!!!!!!! moja wizyta trwała 3 min i usłyszałem "operacja" dwa dni i po temacie przepukliny KOSZT 0 ZŁ !!!!! operacja na szaserów w wawie. Cieszcie się że taki człowiek ma chęć mieszać w tym bagnie którym jest nasza służba zdrowia a nie jak inni ucieka za granice 100% pozyt.dla Pana Krzysztofa wspaniały lekarz

• 1

Powiem tak, nie normaly człowiek, nie potrafi panować nad swoimi emocjami.

• 3

Straszny ból przed Wigilią. Ledwo się ruszałam. Myślałam, że się przepracowałam. Po trzech tygodniach internista, potem ortopeda. Środki przeciwbólowe, przeciw zapalne nie działają. Po rezonansie skierowanie do neurochirurga po opinię. Prywatny gabinet na 2 piętrze. Faktycznie wdrapać się na te schody to nie lada wyczyn dla kogoś kto cierpi z bólu. Nie wątpię, że profesor jest wybitnym specjalistą. Wiele się takim wybacza. Mnie przyjął jako ostatnią pacjentkę (250 zł). Zerknął na rezonans, powiedział , że operacja jest niezbędna i kazał się zapisać do bardzo dobrego specjalisty oraz dał namiary na rehabilitanta. Napisał jakieś bohomazy na skierowaniu - tzn. "do czasu operacji rehabilitacja" i tego nie podpisał. Wyglądało to tak jakby to napisał kierujący ortopeda bo jego był podpis i pieczątka. Czyli gówno, nie konsultacja. Oczywiście cały czas palił papierosa i załatwił jeszcze w czasie trzyminutowej wizyty rozmowę telefoniczną. Rzecz w tym, że podstawową chorobą u mnie okazał się RZS. Niestety ani ortopeda, ani on nie wpadli na to, a wystarczyło zapytać o objawy. Ja oczywiście powiedziałam co mnie boli. Ale widać doktora zgubiła rutyna, a może go to nie obchodziło. Niebawem poszłam do reumatologa jak spuchły mi palce - badania lab. (OB 116, CRP 39 - nikt mi wcześniej ich nie zlecił ) i wstępna diagnoza RZS. Po lekach przeszło większość dolegliwości, po trzech dniach nie brałam nic przeciwbólowego. Żyję normalnie, mogę chodzić, jeździć na rowerze, samochodem, trochę biegam z psem. Wcześniej nie mogłam spać, chodziłam z trudem na sztywnych nogach, a czasami nie mogłam pójść do łazienki (doczołgiwałam się). Właściwie ból był taki, że powinna tylko leżeć - po środkach przeciw bólowych oczywiście nic nie przechodziło. Być może będę potrzebowała kiedyś operacji i być może sama się do profesora na nią zapiszę (do szpitala), ale gdyby nie moja czujność nadal zwijałabym się z bólu, czekając na operację kręgosłupa, która w moim przypadku nie załatwiła by problemu. A choroba zniszczyła bym mi stawy.

• 1

krotka wizyta,zero konkretow, odeslanie do innego lekarza, niemily, nieuprzejmy.

• 1

Wizyta trwała może 5 min. Lekarz bardzo się spieszył - nie obejrzał dobrze badań. Co się dziwić, nie jestem vipem z pierwszych stron gazet. Podejście upokarzające i to za taka kasę. Na moje stwierdzenie, że bardzo boli mnie kręgosłup (co potwierdza badanie MR) - stwierdził ze wcale nie boli. Chyba nie potrzeba tu komentarza... Bardzo odradzam, no chyba że ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto, poczuć się jak człowiek drugiego gatunku - sfrustrowany i załamany podejściem Profesora, specjalisty neurochirurga. ODRADZDAM!!! xxx

• 5

Jestem po operacji kręgosłupa, który został zoperowany w Łomży przez prof. Podgórskiego. Bóle całkowicie ustąpiły. Pierwszy raz od roku chodzę wyprostowana. Operacja przywróciła mi radość życia. Dziękuję Panie profesorze.

• 1

byłam u p. Doktora z wizytą prywatną w przychodni; dr nie spojrzał do rezonansów, do opisów; wizyta za 200/300 zł [nie pamiętam] trwałam może 3 minuty [w trakcie jeszcze lekarz na chwilę wyszedł]; postukał młoteczkiem w rękę i kolano. Odesłał gdzie indziej. Za kilka tygodni nie mogłam wstać, takie miałam mdłości i zawroty od kręgosłupa szyjnego. na szczęście pomógł inny lekarz.

• 5

Wspaniały człowiek i specjalista.Operował mnie w 2008r.Efekt wspaniały. Lekarze rehabilitańci byli zaskoczeni moja sprawnoscią

• 5

Pana profesora Podgórskiego porównałabym do żółwia, na zewnątrz twarda skorupa, a w środku miły i ciepły. A tak poważnie to pan profesor Podgórski jest człowiekiem o wielkim sercu, ogromnej empatii i wrażliwości na ludzkie cierpienie. Co niespotykane wśród specjalistów takiego formatu robi to bezinteresownie i nie różnicuje pacjentów, do każdego podchodzi z takim samym współczuciem i starannością przy wykonywaniu operacji. Pan profesor usunął mi przepuklinę z lędźwiowej części kręgosłupa. Minęły 2 tygodnie od operacji, a ja się czuje jak nowonarodzona. Noga, która bolała mnie przez ponad 3 miesiące przestała boleć tuż po operacji. Brakuje słów, którymi mogłabym okazać wdzięczność panu profesorowi. Niech panu profesorowi Pan Bóg wynagrodzi!!! :-)

• 5

Dzień Dobry.Jestme po operacji,operował mnie jego przyjaciel,ze zlecenia prof.Podgóskiego. Chciałabym się dowiedzieć czy profesor przyjmuje nadal na ul Nugat w Warszawie.pozdrawiam

• 5

Bardzo dobry fachowiec, lekarz, który w lipcu 2004 roku ratował moją Mamę. Dzięki pomocy Pana Profesora w szpitalu na Szaserów przeprowadzono poważny zabieg mojej Mamie, gdyby od razu została przewieziona z Wrocławia, myślę, że miała by większe szanse na przeżycie - tak zmarła w wieku 65 lat w październiku. Mama leczona była w kilku szpitalach,uważam jednak że w szpitalu na Szaserów, w którym ordynatorem w tym czasie był Pan Profesor miała najlepszą opiekę i profesjonalne podejście lekarzy na czele z Panem Profesorem. Jest to człowiek o wielkim sercu, który za leczenie nie wziął ani grosza. Na pochwałę zasługuje również personel tego oddziału. Duży szacunek dla Pana Panie Profesorze i kadry przez Pana prowadzonej. B.W

• 2

stwierdzenie zeby zona nosila syna, nie jest kierunkiem, które doprowadzi do poprawy zdrowia. basen, cwiczenia i przejrzenie rezonansu sprzed roku. a teraz co? bez 2-3tabletek conajmniej ketonalu forte nie mogę się ruszyc, szukam dalej

• 5

Wiecej takich lekarzy: kompetentnych, rzeczowych i niezawodnych. Rok po operacji kręgosłupa i wszystko ok.

• 5

od lekarza nie oczekuję ani uprzejmości ani głupich tekścików! ten LEKARZ jest konkretny i kompetentny!!! i taki ma być! nie tłumaczył mi glupich bzdur na których sie nie znam! w dobie internetu? po co? szanuje swój czas i cudzy!! URATOWAŁ MI ŻYCIE!!!!!!! .... i jak to należy ocenić? nie da się ... bardzo dziękuję......

• 5

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwy fachowiec przez duże "F"

• 5

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA. To dzięki niemu nie miałam zupełnie niepotrzebnej przy sm, poważnej operacji neurochirurgicznej.

• 5

Bardzo dobry lekarz, chirurg i wspaniały człowiek wrażliwy na ból i odpowiedzialny. Pełen poświęcenia.Jak potrzeba to i w środku nocy jest w szpitalu. Mało jest takich lekarzy. Dziękuję. Już dobrze się czuję. Życzę Panu dużo zdrowia.

• 5

W roku ubiegłym byłam prywatnie u Pana prof. Podgórskiego. Wiedziałam, że Pan profesor nie bedzie prowadził zbędnej rozmowy. Obejrzał moje wyniki badań i postawił diagnozę- jedynie operacja kręgosłupa szyjnego. Jestem już półtora miesiąca po operacji. Wprawdzie nie wykonywał jej Pan profesor a Pan dr Skrzyński, ale jest wszystko w porządku. Czuję się bardzo dobrze- jak na tak niewielki upływ czasu od operacji. Wielkie podziękowania obu Panom.

• 5

Po pierwszej wizycie - niedługiej, bo jak ktoś słusznie napisał, to nie psychoterapia, ale bardzo rzeczowej, konkretnej, dowiedziałem się, co i jak, i nabrałem absolutnego zaufania do Pana Profesora. Ucieszyłem się, bo na razie - mimo że z moim kręgosłupem nie jest różowo, mam zaleconą rehabilitację, choć być może operacja będzie w przyszłości konieczna (oby nie). Ogromne podziękowania i szacunek dla Pana profesora.

• 5

PRAGNĘ ,GORĄCO PODZIĘKOWAĆ P.PROF. PODGÓRSKIEMU URATOWAŁ ,ON ŻYCIE MOJEGO MĘŻA ,OPERACJA MIAŁA MIEJSCE W ŁOMŻY W STYCZNIU TEGO ROKU ,CODIENNIE ODMAWIAM JEDNĄ ZDROWAŚKĘ ZA PROFESORA DZIĘKUJĘ

• 5

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA ZNAM OSOBIŚCIE DOCENTA OD 1993r. ZASŁUGI MEDYCZNE DLA MOJEJ RODZINY-BEZCENNE.WSZYSTKIE OSKARŻENIA TO OSZCZERSTWA-STO LAT PROFESORZE

• 1

Z perspektywy czasu - głębokie rozczarowanie. Całość kosztowała WIELOKROTNIE więcej niż jednostkowa wizyta.

• 5

Rewelacja, wcześniej bolał kręgosłup okropnie. Nic prawie nie mogłem robić. Prawa noga już była zdrętwiała. W tej chwili, po operacji robię wszystko. Uprawiam ponownie sport. Dzięki Panie Proefesorze.

• 5

Dzięki niemu moja siostra żyje.!!!!!!!!!Nic więcej nie dodam,pierwsze słowa mówią same za siebie:)

• 5

Dla mnie profesor jest geniuszem i aniołem jednocześnie. Po 7-miu latach potwornych bóli i poniewierki od lekarza do lekarza trafiłam do profesora,który w ciągu 10-u minut postawił diagnozę i zaproponował pomoc-operację. Operował mnie asystent profesora,który poddał w wątpliwość moją chorobę ale dostał rozkaz.Zaznaczam,że operacja odbyła się na w szpitalu Szaserów bez "dodatkowych opłat" Zawdzięczam panu profesorowi życie,bo dłużej nie chciałam żyć. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.

• 5

Jestem po operacji kręgosłupa odcinka lędżwiowego L5/S1. Operował mnie Pan Prof. Podgórski.Po operacji nic mnie nie bolało, tylko szew trochę ciągnął przy wstawaniu. Wspaniały fachowiec, konkretny, dobry człowiek. Ma swoiste poczucie humoru, mi akurat takie pasuje. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek - profesjonalista w kazdym calu

• 1

brak slow - do klatki z malpami, a nie do leczenia

• 5

wspaniały człowiek i lekarz anioł ,który przywraca ludziom cenny dar,nadany przez boga :zdrowie:serdeczne pozdrowienia pacjentka z Ostrowca Swiętokrzyskiego Eliz F'

• 5

Po wizycie w Warszawskim Enel-Medzie/Puławska 326/diagnoza usłyszana od profesora brzmiała: pilne leczenie operacyjne!!! Operacja odbyła się pod koniec września 2010 /fenestracja przepukliny l5s1 i odbarczenie l4l5, a za tydzień wracam do pracy!!! Wspaniały fachowiec, polecam w 100%, zdecydowany, z pasją, jestem MU BARDZO WDZIĘCZNY, ŻE CHODZĘ! Artur

• 3

tylko raz miałam okazje rozmawiać z panem profesorem, mój tata jest przed operacją, zobaczę jak wszystko się skończy, ocenię póżniej. Ewa

• 5

To wspaniały specjalista.Dzięki Profesorowi chodzę.Jestem bardzo wdzięczna ,że chciał po innym lekarzu reoperować co rzadko się zdarza u innych specjalistów.Ludzie nie narzekajcie,że poświęca wam mało czasu,bo to nie jest spotkanie terapeutyczne,tylko postawienie diagnozy i ewentualnego dalszego leczenia.Oby było jak najwięcej takich specjalistów,którzy bez reszty oddają się pomocy w ratowaniu ludzkiego życia.Profesor Podgórski,to wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Należy się cieszyć,że są jeszcze tacy lekarze.

• 5

Witam czy zna ktoś numer telefony do Prof. Podgórskiego?? Bardzo proszę na maila: natalala19@interia.pl Z góry dziękuję.

• 4

Warszawa ul. Garwolinskan 16 Nie owija w bawelne, oj nie, prosto z mostu mowi w czym rzecz. Trzeba raczej byc przygotowanym na wizyte ktora bedzie trwala 4-10 min i bedzie bardzo konkretna.

• 2

byłam u prof. Podgórskiego prywatnie na wejściu mnie przywitał słowami proszę szybko mówic o co chodzi bo czekają pajenci.pomimo że byłam zapisana na konkretną godzinę to na wizytę czekałam ok. 1,5 godziny wizyta trwała może 4 minuty i poraz pierwszy badano mi odruchy kończyn przez buty .Nic konkretnego nie powiedził nie miał czasu na oglądanie prześwietleń na moją prosbę rzucił okiem na rezonans. MIAŁAM UCZUCIE ŻE PACJENT I JEGO CHOROBA SIĘ NIE LICZĄ TYLKO kasa, którą płacą za wizytę.

• 5

Wspaniały lekarz o złotych rękach! Właśnie wyszłam ze szpitala na Szaserów. Jestem pełna podziwu dla tego lekarza. Przejmuje się losem chorego i widać, że bardzo chce pomóc. Pomimo mojego zrujnowanego kręgosłupa i podeszłego wieku, zrobił, co mógł. Teraz musze troche poczekać na regenerację uciskanych nerwów, aby nastąpiła poprawa.

• 5

Z Białegostoku Lila. Pan Profesor Jan Krzysztof Podgórski z Warszawy. Wspaniały lekarz, neurochirurg jest człowiekiem, który może pomóc ludziom w bólu kręgosłupa i nie tylko.Ponieważ pomógł mi, choć miałam dwie operacje na kręgosłup wyjść z tego(cholernego)bólu i teraz cieszę się życiem,dzięki Panu Profesorowi. Polecam innym ludziom, że z bólem kręgosłupa to tylko do Pana Profesora. Super facet. Życzę wszystkiego dobrego Panu Profesorowi i serdecznie dziękuję za pomoc dla mnie. Pa

• 5

Mam 71 lat. W lipcu 2010 r. zdiagnozowano u mnie góz kąta mostowo-móżdżkowego. Było to dla mnie szokiem, ponieważ dotychczas nie chorowałam. Skierowano mnie na neurochirurgię białostockiego szpitala, gdzie miałam być poddana natychmiastowej operacji, z uwagi na zagrożenie życia. Po operacji miałam mieć trwałe uszkodzenie nerwu twarzowego oraz być zagrożona wylewem. W związku z tym, że przed operacją nie było możliwe wykonanie rezonansu magnetycznego, wypisałam się ze szpitala na własne rządanie. Koleżanka poradziła mi, abym skontaktowała się z prof. Janem Podgórskim. We wrześniu pojechałam więc do Łomży, gdzie operuje on raz w miesiącu. Pomimo tego, że nie przyjmuje on tam pacjentów na konsultacje, pojechałam z nadzieją, że chociaż zerknie on na mój tomograf i doradzi co robić. I faktycznie, idąc korytarzem, złapał zdjęcie i obejrzał je. Kazał zrobić rezonans. Wyjaśniłam mu, że ze względu na przebytą operację ramienia, miałam wstawioną płytkę metalową i śruby, które uniemożliwiały wykonanie RM w Białymstoku. W związku z tym Profesor skontaktował mnie z laboratorium Multi-Med w Warszawie, gdzie bez problemu wykonano rezonans oraz umówił mnie na wizytę w warszawskim szpitalu wojskowym na Szaserów. Po obejrzeniu zdjęć prof. Podgórski stwierdził, że trzeba natychmiast operować. Powiedział mi, że jeśli nie zdecyduję się na operację, to poprostu pewnego dnia pójdę spać i już się nie obudzę. Góz miał średnicę ok. 4 cm. Pomimo tego, że najbliższy wolny termin był w kwietniu 2011 r., to po wytłumaczeniu przez profesora pilności operacji zostałam „wciśnięta” już na 12 pażdziernika. Operacja odbyła się dzień póżniej. Chirurgiem kierującym operacją był ppłk. docent Koziarski, szef oddziału neurochirurgii, z asystą profesora Podgórskiego. Operacja się udała, nerw twarzowy nie został naruszony. Po miesiącu, który w międzyczasie upłynął od operacji czuję się bardzo dobrze, a każdy dzień mojego dalszego życia zawdzięczam tylko im obydwu. Prof. Podgórski nie wziął ode mnie ani złotówki, pomógł mi całkowicie bezinteresownie, nie traktując mnie, pomimo moich 71 lat jako kogoś, kim nie trzeba sobie głowy zawracać, ale jako człowieka pilnie potrzebującego pomocy, której mi udzielił. Jestem mu za to dozgonnie wdzięczna. Jadwiga Piłaszewicz z Białegostoku

• 5

Wspaniały neurochirurg - cieszę się że po 2 miesiącach buli przyszło mi spotkać tego człowieka! Wizyta trwała bardzo krótko a diagnoza brzmiała operacja(warga mi opadła).hmm po tej krótkiej wizycie poczułem że ten człowiek mi pomoże(wieście że chodziłem powielu lekarzach)takiego uczucia nie miałem.Nie myślcie że profesor będzie was głaskał po główce.Jest to człowiek twardy i rzeczowy i chyba taki powinien być neurochirurg.Moja skromna osoba miała tą przyjemność aby profesor mnie obioł za ramię i pożartował -było to na 30 minut przed operacją.Śmiałem się pierwszy raz od 3 miesięcy!!!!! Za chwilę leżałem na stole operacyjnm i wiedziałem że jestem pod opieką NAJLEPRZEGO secjalisty i jego ZESPOŁU!!!!! Jestem po usunięciu przepukliny l5 s1 dwa miesiące temu - jest super żadnych buli. Polecam tego specjalistę.To co robi to jego pasja. Pacjent Piaseczno:)

• 5

Ktoś wpisał że Profesor jest Códotwórcą ja napiszę że jego zawód jest Jego pasją.Lecząc się na dyskopatię od 4lat los mi dał spotkać po tym czasie tego wybitnego specjalistę.Jestem 2 miesiące po usunięciu przepukliny l5 s1 i jest super wspaniale.przed operacją nic nie pomagało ,,leki zastrzyki i blokady,,Profesor Jan Podgórski sprawił że znów wruciłem do dawnej sprawności pacjent Piaseczno:)

• 5

Szanowny Panie Profesorze dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem, cudotwórcą ziemskim, dajacym nadzieję na lepsze życie w zdrowiu.Z całego serca dziękuje Panu za nowe zycie bez bólu i cierpienia.Pozdrawiam serdecznie Eleonora S.

• 5

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie mogę normalnie funkcjonować mirek z radomia

• 5

Witajcie! Jestem szczęściarą, u której trzy miesiące temu Prof. Jan Podgórski przywrócił sens do dalszego życia i normalnego funkcjonowania. Mój stan był bardzo zły i się pogarszał z dnia na dzień, Nie chodziłam. Teraz chodzę, bawię się z dzieckiem. Powrót do zdrowia w rewelacyjny sposób po fachowej operacji. Dziękuję z całego serca Profesorze!

• 5

przejrzenie wyników, zbadanie mnie dokładne i pokierowanie dalszym leczeniem oraz pomoc w jego realizacji. Nastraszyły mnie tutejsze opinie, ale było wręcz przeciwnie niż tu opisują

• 5

To nie jest zwykły lekarz - to cudotwórca, powinien być pod ustawową ochroną od zła wszelkiego, żeby jeszcze długo mógł nieść bezinteresowną pomoc innym i ratować ludzkie życie jak to czyni teraz. ZŁOTY CZŁOWIEK I NEUROCHIRURG.

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek .Jestem szczęśliwa że do niego trafiłam, jestem po operacji guza przysadki mózgowej i jest ok.

• 5

jestem bardzo wdzieczna profesorowi za to ze zajal sie moim kregoslupem!!!to dla mnie wielki zaszczyt ze trafilam w takie rece!jestem swiezo po operacij i wiem ze wszystko bedzie dobrze bo jestem pod najlepsza opieka prof podgorskiego!lepiej trafic nie moglam!!!dziekuje panie profesorze i zycze kazdemu takiego lekarza!!!gdyby kazdy lekarz tak podchodzil do swojej pracy swiat bylby leprzy!!!jeszcze raz bardzo dziekuje!!!

• 5

Jest niesamowitym specjalista, jest dosc szorstki, ale skuteczny. Mimo tej szorstkosci i ekspresowych konsultacji jest tez niezwykle pomocny.

• 5

Najwspanialszy lekarz i wspanialy CZLOWIEK dzieki niemu chodze

• 5

super człowiek, poświęca pacjentowi tylko tyle czasu ile potrzeba, dzięki czemu może przyjąć większą liczbą chorych. nie potrzebuję żeby głaskał mnie po glowie i mówił czułe słówka (to robi lepiej moja dziewczyna :)), tylko stwierdził rzeczowo co mi dolega i jak to wyleczyć. Po co mi lekarz który przepisuje tylko prochy przeciwbolowe i rozkłada ręce? Prof Podgórski Przyjął mnie pomimo że byłem niezapisany, w ciągu dwóch sekund zadecydował stanowczo, że potrzebna jest operacja i później zoperował. dziś nic mnie boli i jestem szczęśliwy. Oby więcej takich lekarzy. Nawet gdyby wizyta kosztowała 1000 pln i trwała 3 sekundy to zdecydowanie polecam bo facet zna sie na rzeczy i to jest najwazniejsze a nie głaskanie po głowie.

• 5

super specjalista, operował mnie w 1992r miałem wtedy 27 lat, do chwili obecnej z moim kręgosłupem jest wszystko dobrze.

• 5

Wspaniały lekarz, cudotwórca, wykonuje najtrudniejsze operacje neurochirurgiczne.

wspaniały neurohirurg i człowiek -polecam

• 1

Profesor chyba zapomniał, o przyrzeczeniu lekarskim, obsługuje pacjentów bardzo szybko, poświęca im minimalną ilość czasu. Lekceważy swoich pacjentów i ich bóle/choroby. Jest oschły i chamski. Nikomu nie polecam.

• 5

W dniu 21.X.2009r.mój syn pojechał z moimi badaniami do Konsultanta P.Prof.Jana Podgórskiego,wizyta była o 6,30.Pan profesor zażyczył sobie obejrzeć mnie nastepnego dnia o tej samej godzinie,aby przyjechać wziąłem przepustkę ze szpitala w Otwocku,gdzie byłem operowany 9.III.2009,a od połowy sierpnia praktycznie przestałem chodzić.Pan Profesor nie krytykował mojego operatora,ale zapewnił mnie,że będę chodził po operacji.Mój były operator nie dawał mi żadnej szansy na poprawę w wyniku następnej operacji.W dniu 12.XI.2009r.o 6,30 zgłosiłem się do W.I.M.na oddział Neurochirurgii,pobrano mi badania krwi,a ok.12-12,30 młody lekarz zakomunikował mi,że pan Ordynator doc.Koziarski powiedział,że anuluje moje przyjęcie i każe się mnie wynosić z Oddziału,ponieważ ponoć mój kręgosłup był w lepszym stanie przed operacją,aniżeli jest po operacji,poleca mi zgłosić się do dr.Łukawskiego,który spiepszył operację i niech sam po sobie naprawia.Przysięgam,że takie kulturalne było słownictwo!Powiedziałem,że jako lekarz od ponad 50 lat nie rozumiem nic i żądam zobaczenia się z Panem Docentem,co sie stało po ok 15 min.Ponieważ Pan docent używał dalej ulicznego słownictwa,powiedziałem,że nic nie rozumiem i poprosiłem,aby to wszystko przekazał memu synowi,który jest lekarzem,podałem telefon połączony z moim synem,który jest gotów poświadczyć rynsztokowe słownictwo nie mające nic wspólnego z etyka lekarską.Pan docent upierał sie,że anuluje moje przyjęcie,ja powiedziałem,że to jest bezprawie i zażądałem Karty Wypisowej.Młody lekarz robił wypis,ale ponieważ nie było docenta nie było go komu podpisać.Pragnę dodać do momentu opuszczenia W.I.M. po godz.14 nikt mnie nie badał,nikt mi nawet nie zmierzył ciśnienia!!!!!Słyszałem od dawna o fałszywych oskarżeniach Pana Prof.Podgórskiego,ale teraz jestem tego pewien.Pan docent wyrzucił mnie z placówki służby zdrowia tylko dlatego,że skierował mnie Pan Prof.Jan Podgórski.Jak jest przestępstwo to zawsze prokurator zastanawia się kto na tym skorzystał,ja już wiem kto skorzystał docent,który jest znacznie młodszy od mego syna. dr n.med.Paweł Opaliński

• 1

Dziś byłem u tego "lekarza". Wizyta trwała ok. 3 minut, w trakcie której odbył rozmowę telefoniczną tematem której był hydraulik, przeglądał prezenty, które otrzymał od poprzednich pacjentów, a w pewnym momencie wyjął kopertę, w sposób dość sugestywny...Hmm ciekawe co miał na myśli. Nie odpowiadał na zadawane pytania, jedyne co zrobił to sprawdził mi odruch kolanowy no i skasował 140 zł. Nie powiedział nawet słowa odnośnie mojego schorzenia! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

• 5

fachowiec najwyzszej klasy mam pelne zaufanie do pana profesora gdyby byla koniecznosc ponownej operacji bez wahania bym sie zgodzila

• 5

Świetny lekarz postawił mnie na nogi juz 7 lat temu kiedy mąż zawiózł mnie do niego odrazu powiedział - jeśli chce chodzi to musze zgodzi się na zabieg i tak zrobiłam. nadmieniam ze przez pół roku lezałam w łóżku tak leczyli mnie lekarze inni

• 2

Byłam u Pana Prof.dr.hab.n.med spec -neurochirurga Jana Krzysztofa Podgórskiego przy ul. Garwolińskiej 16 w Warszawie Spółdzielnia Lekarska " VITA" żadna rewelacja poświecił mi 3 min czasu.Oczekiwałem rozmowy, analizy choroby,pomocy w cierpieniu okazało się ze szkoda było czasu na te wizytę i pieniędzy.na pewno jest specjalistą ale mi nie pomógł choć mógł Liczyłam na na natychmiastową operację kręgosłupa .Nie jestem Zadowolona

• 1

Pan dr odmówił mi pomocy kiedy usłyszał, że leczyłem się u innego lekarza (dwie operacje i problem powrócił), krzycząc, że leczenie było spieprzone i że lekarz powinien naprawiać swoje błędy. Na opisie badania (za które przecież zapłaciłem w innej przychodni) bez mojej zgody nasmarował długopisem "Panie" tu imię i nazwisko lekarza u którego się leczyłem "proszę o dalsze leczenie pacjenta" i przyłożył swoją pieczęć. Powiedział, że pomoze mi jak tamten odmówi leczenia. Zastanawiam się tylko kim ja z moim bólem byłem dla dr Podgórskiego i co znaczą dla niego słowa przysięgi Hipokratesa. Ot przepychanka kto lepszy a pacjent cierpi, czeka i płaci.

• 5

Jest najlepszym neurochirurgiem w polsce, ratuje życie ludziom, ktorzy bez Jego pomocy nie byliby z nami.Uratowal siedem lat temu życie mojemu mężowi. Ja Go Kocham.Malgorzata Cz.

• 5

Ja osobiście znam od dłuższego czasu pana profesora i życzę wszystkim chorym w tej specjalizacji aby osiągnęli to szczęście jakiego doznała moja żona po wylewie śródmózgowym tętniaka.To cudowny lekarz i złoty człowiek a nie aferzysta.

• 5

jest to chirurg, który wie co mówi. Jest bardzo pozytywnie pewny siebie. Nie daje gwarancji pooperacyjnej i to właśnie jest jego duży plus. I tak wyczuwa się "pewną" rękę.

• 5

Kazdy chory chciałby mieć takiego lekarza:)

• 5

to jest lekarz z powołania,rzeczowy,przyjazny dla pacjenta,

• 5

poprostu fachowiec po wizycie w innym szpitalu byłem przekonany że ze mną już koniec,dopiero Profesor wysawił diagnozę,która sprawdziła się w 100% po wykonaniu operacji guza muzgu

• 5

dziękuję profesorze -szczęściara !!!

• 5

Specyficzny styl bycia. Mówi prawdę. Nie naciąga. Rzeczowy. Tłumaczy z cierpliwością. Uczciwy. Świadomy swoich umiejętności. Wzór.

• 5

super fachowiec naprwde doby neurocirurg najleprzy wkraju

Gdzie przyjmuję

Radom
    51,402723621,1471333

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat