lek. dent. Jan Kubik

Chirurg stomatolog

Witam Po raz pierwszy wyrażam swoją opinię o lekarzu...nie mogłam tego przemilczeć bo trafiłam do lekarza z powołania Pan Jan Kubik to mistrz w swojej profesji!!! Wizyta na NFZ... a tu miłe zaskoczenie. Nie pamiętam kiedy byłam tak zdenerwowana miałam do usunięcia górną ósemkę bałam się gorzej niż dziecko a dawno już nim nie jestem, (nadmienię że to mój pierwszy ząb usunięty) zabieg usunięcia przebiegł szybko i bezboleśnie nie było żadnej opuchlizny i bólu dniu wizyty jak i następnego dnia!!! Do pacjenta podchodzi indywidualnie spokojnie wszystko wytłumaczył i uspokoił mnie. ...

Witam
Pan doktor kompetentny, fachowiec pierwsza klasa polecam z czystym sumieniem oby więcej takich specjalistów:)

Polecam z czystym sumieniem. Mialam zapuchniete dziecko 5dni na antybiotyku i szukalam chirurga stomatologicznego do wyrwania zeba co okazalo sie nieproste. Trudny maly pacjent co to now wspolpracuje z dentysta to problem dzi rodzica a nie lekarza. Od jednej pani dentystki uslyszalam nawet ze ona za dzieckiem po gabinecie latac nie bedzie. Pan dr przyjal nas tego samego dnia, wytlumaczyl co I jak musi zrobic, jaka rola rodzicow a jaka jego I po paru minutach bylo po klopocie. Rzeczowy, konkretny, nie boi sie trudnych przypadkow u dzieci

Specyficzny specjalista z lekko sadystycznym podejściem w pozytywnym znaczeniu.Kocha to co robi i wie jak się zabrać do usunięcia zdrowej ósemki:)Mówiąc o sadyzmie nie mówię o znęcaniu się,po prostu widać w jego oczach jak mówi do siebie "choć ząbeczku do tatusia".Jak ktoś ma tylko możliwość niech wybiera Kubika.Po prostu spec z extraklasy

NIESAMOWITY CZLOWIEK... INNA DENTYSTKA RWALA MI ZEBA PONAD GODZINE I NIE MOGLA WYRWAC BO MAM GLEBOKIE KORZENIE... ON MI WYRWAL DWA ZEBY W 3 MINUTY.... GOSCIU JEST PO PROSTU PROFESJONALISTA....

Świetny fachowiec!Wie co robi!Dwa tygodnie leczyli mnie niby- stomatolodzy, którzy odsyłali mnie jeden do drugiego!Wreszcie ten człowiek wiedział co i jak ma zrobić!Nie jestem z Kielc i uważam ,że to najlepszy specjalista w całym województwie!

Pan doktor to rzeźnik!!! Na ruszającą sie jedynke stwierdził że trzeba wyrawać (bez spojrzenia na zdjecie które ze sobą miałam). Od razy namawaia na implanta. Do swojego prywatnego gabinetu spóźnił sie ponad godzinę. Był bardzo niemiły jak sie nie zgodziłam na wyrawnie i powiedział ze w nocy udusze sie tym zebem. Nadmieniam że ząb został uratowany przez innego stomatologa. Zdecydowanie nie polecam

Jak wyrywa zęby to nie wiadomo kiedy i już jest po wszystkim.zdecydowanie polecam go każdemu

URATOWAŁ MI ŻYCIE - DOSŁOWNIE... POLECAM GORĄCO!!!!!! UL. MAHOMETAŃSKA W KIELCACH.

rzeżnik to prawda robi w minutę to co inni nie potrafią w dwie godziny- specjalista w swoim fachu!!! nikt nie obiecuje, że chirurgia jest lekka, łatwa i przyjemna.Szczerze polecam!!!

Dentysta - sadysta...Zgadzam się w pełni z Anonimem 79.191.65.42 Miałam identyczną sytuację u tego Pana...Zero jakichkolwiek WSKAZóWEK...Nic go nie obchodzi co będzie dalej...NIC...A samo rwanie to u niego jak drutowanie świń...Zero delikatności i pełna obojętność wobec pacjenta...A słyszałam o nim same dobre opinie do tej pory...A co się okazuje.... rzeźnik...