Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!

Jedyny lekarz, ktoremu moj syn pozwolil sie zbadac i nastawic sobie reke, pomimo ogromnego bolu. Dziecko ma niecale 2 lata i nie spotkalismy jeszcze tak wspanialego lekarza. Zdecydowany, pewny siebie, wspaniale podejscie do dzieci, spokojny i opanowany, diagnoza blyskawiczna i trafna i natychmiastowa pomoc. Nie mam slow! Oby wiecej takich lekarzy!

Pan Doktor leczył mojego męża- problem z kolanem. Pełna diagnostyka i wnikliwe podejście (NFZ!). Odpowiadał wyczerpująco na każde pytanie, uspokajał, ale gruszek na wierzbie nie obiecywał. Zdecydowanie polecam! Ela

Swietny lekarz. wszystko w temacie. co do zarzutów wobec dra Mazura, ze zepsul operacje kosci udowej-byc moze tak bylo-trzeba bylo isc do sadu. mi bardzo pomogl, innym jak widac tez.dzieki niemu wciaz moge chodzic.

Swietny lekarz. wszystko w temacie.

jak dla mnie zloty czlowiek. po przeczytaniu tych opinii tu balem sie operacji u dra Mazura, ale teraz wiem, ze bezpodstawnie. to swietny specjalista. dziekuje Doktorze!

dziekuje Doktorze!

Po złamaniu Kości Udowej, pan doktor Mazur przeprowadził u mnie operacje zespolenia kości... Niestety zamiast złożyć kość, rozerwał ją jeszcze bardziej i tak zostawił... Gdy pojechlem po tym incydencie do Poznania do Prof. Jóźwiaka powiedział On, że powinieniem podać tego doktora do Sądu

brak zaangażowania stwarza pozory dobrego specjalisty

brak zaangażowania stwarza pozory dobrego specjalisty

bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu i wyjaśnia wszystko krok po kroku