lekarz Jan Michalak

Bardzo miły lekarz, kompetentny i z podejściem. Polecam napewno nie raz jeszcze do niego wrócę. Wizyty nie są aż tak drogie w porównaniu do innych lekarzy oraz sprzętu jakim pan doktor dysponuje.

Bardzo przemiły doktor! Moją ciążę prowadził bez żadnych zastrzeżeń. Zapewnił mi wspaniałą opiekę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie i po porodzie! Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom!

jeszcze nigdy nie trafiłam na tak nie miłego lekarza

jeszcze nigdy nie trafiłam na tak nie miłego lekarza

Polecam dr.Michalaka Świetny specjalista

Polecam dr.Michalaka Świetny specjalista

Konkretnie, bez zbędnego tłumaczenia, oraz przyjemnie. Lekarz, który wzbudza zaufanie.

stwarza wrażenie nie przyjemnego jednak przy kontakcie z pacjentem jest uprzejmy i stara się być delikatny

Byłam u niego podczas urlopu gdy byłam w Pl .Byłam wtedy w 8 m ciąży i strasznie spuchły mi nogi .Otrzymałam fachową pomoc i porady polecam .

Jestem zadowolona,doktor MIchalak wszystko dokładnie tłumaczy,jest ok.

Jestem zadowolona,doktor MIchalak wszystko dokładnie tłumaczy,jest ok.

wspaniały lekarz polecam dziewczyny!!!Kompetentny,uprzejmy o wszystko mozna zapytac.Wykonuje na miejscu wszyskie badania.

Zdecydowanie polecam dr.Jana Michalaka jest kompetentny,sympatyczny.Poświęca na każdej wizycie sporo czasu pacjentkom dokładnie wszystko objaśniając robiąc wszystkie badania.Chodzę do Niego od początku ciąży i jestem zadowolona!Jeszcze raz bardzo polecam dr.MICHALAKA