Jan Muchowicz

Żory
50,032373218,68570680 32 435 67 27

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
27 opinii

Pan dr Jan Muchowicz jest cudownym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Miałam możliwość przekonać się o profesjonalizmie Pana doktora podczas korekty moich uszu, które były dla mnie przez lata wielkim kompleksem. Dzięki Panu doktorowi z radością spoglądam w lustro i z podziwem przyglądam się moim uszom, które są dziełem wiedzy i sprawnych rąk Pana doktora. Opieka przed i w czasie zabiegu jak i rekonwalescencja przeszła moje oczekiwania. Wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam każdemu Pana doktora Jana Muchowicza, kto ma problem odstających uszu. Moim zdaniem kwota za korektę uszu jest mało adekwatna do samego zabiegu i opieki, która przerosła moje oczekiwania. Jego klinika jest naprawdę na wysokim poziomie. Pana doktora Jana Muchowicza będę mile pamiętać przez całe życie i jestem Mu ogromnie wdzięczna za Jego troskę i super podejście do pacjenta. Poza tym, Pan doktor jest przemiłym, uprzejmym i skromnym człowiekiem. Szczerze Mu za wszystko dziękuję !!! Marzena

Lekarz błyskawicznie, bez zbędnego "straszenia" nastawił wybite palce mojego 11-letniego syna. Polecam jego usługi wszystkim rodzicom!

Powiem szczerze jest to najznakomitszy lekarz jakiego znam, byłam pacjentem bardzo ciężkim Pan Doktor Muchowicz ma ogromną cierpliwość co jest najcenniejsze w roli lekarza. Miałam ogromną obsesje na punkcie moich uszów miałam je bardzo odstające ciężki przypadek a dzięki panu Dr wszystko się zmieniło. A druga rzezcz naprawdę jest to najtańszy lekarz na śląsku, który w takiej cenie robi zabieg korekcji uszów, choć powinien cenić się bardziej naprawdę przekonajcie się sami jeśli macie jakieś niedoskonałości to tylko idźcie z tym do Dr Muchowicza z wszystkim sobie poradzi nawet z najgorszymi przypadkami.

Na pierwszej wizycie - diagnozie, pan doktor byl bardzo uprzejmy. Koszt zabiegu usuniecia blizny po stluczonej szybie na nadgarstku , metodą kriochirurgii 300 zł. Kazda kolejna wizyta w celu zamrażania blizny w kwocie 10 zł. Czas leczenia , średnio 2 spotkania /mieś. przez ok 8-10 mieś. Czy podejme się leczenia? Muszę to przemysleć ,gdyż pan jan zagwarantował mi wyleczenie w 20-30 % przypadków :/ . Dlatego nie wiem czy jest sens.

bardzo duże braki w diagnozie zbywa pacjentów wielmorzny hrabia

JAKO LEKARZ PRYWATNIE OKI -BO ZA KASE.W PRZYCHODNIE ODWALIC SWOJE GODZINKI!slaby specjalista

świetne i uczciwie, bo pobiera pieniądze na pierwszej wizycie za wyleczenie. bez względu na liczbę wizyt te same pieniądze. Budzi to zaufanie. jestem szczęśliwa, bo wreszcie moge patrzeć na swoją twarz, czuję się atrakcyjna. Dziękuję Ci doktorze Janie. Polecam tego fachowca, Dokładnie, powoli, pewnie, tanio.

Znakomity fachowiec,- zoperował mi odstające uszy w 1,5 godziny, bezboleśnie,fachowo,najtaniej na Śląsku. Jestem przeszczęśliwa.Dzięki niemu jestem wreszcie zadowolona z siebie.Dziewczyny i chłopaki nie czekajcie,polecam Go na sto procent!

niestety nie poleciłabym tego lekarza, nie powiem - jest uprzejmy, ale nie umiał, a może nie chciał (w gabinecie nie prywatnym)podjąć się leczenia, ciągle słyszałam, że to genetyczne, że może laserowo ale w prywatnym gabinecie itd. przez parę lat byłam właściwie zwodzona. Więc nie wierzę w pełne kompetencje tego lekarza w gabinecie w przychodni. Doczytałam się kiedyś przypadkowo na Internecie o podobnych problemach zdrowotnych i inny chirurg, o którym się dowiedziałam umiał mi pomóc, wyleczyć (trwało to trzy lata)i to skutecznie.

Nie polecam tego lekarza. Ponad 9 lat temu poddałam się zabiegowi korekcji odstających uszu - przygotowanie pacjenta do zabiegu (tzn. tłumaczenie na czym zabieg polega) co stosować po zabiegu np. opaski uciskowe na uszy - zero jakichkolwiek informacji. Moje uszy wyglądają gorzej po zabiegu, są źle ukształtowane - szkoda gadać. A tak się naobiecywał ...

Nie polecam. Chirurg robi dobre wrazenie. Niestety jest kiepskim specjalista. Chirurg wiekszosc zmian rakowatych leczy za pomoca kriochirurgii!! Kriochirurgia nie zabija komorek rakowatych!! Przestrzegam!! Dopiero po paru latach ciaglego leczenia u tego chirurga zaczynaja sie Nasze problemy zdrowotne!!

Bardzo miły i sympatyczny chirurg. Byłem u niego ostatnio na leczeniu. Zabieg przebieg szybko a po wszystkim mam wielkie uczucie ulgi. Jeżeli na przyszłość będę musiał iść chirurga to tylko do Pana Jana. Polecam !

Poczatkowo robi bardzo miłe wrazenie -w gabinecie prywatnym,wrecz przemiłe,lecz w trakcie dalszego leczenia okazuje sie mało wyrozumiły dla pacjenta,a z zadanych pytan przez pacjenta odnioslem wrazenie,ze kpi...Jest to bardzo przykre,ze ten sam lekarz w przychodni jest zupelnie inny niz w gabinecie,bo nie kazdego przeciez stac na prywatne leczenie...

Konkretny fachowiec. Byłam u dr.Muchowicza z dziećmi,synek stwierdził że "super facet z niego" :)Polecam!

Ja również nie mam dobrego zdania o tym lekarzu, byłam u niego na usunięciu pieprzyków i do tej pory zostały mi dziwne blizny już lepiej wyglądał pieprzyk :(

Bardzo dobry lekarz polecam Byłem w przychodni publicznej i jestem bardzo zadowolony z zabiegu polecam wszystkim Pana Doktora

Miły, sympatyczny lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Moim zdaniem jest bardzo dobry i kompetentny w swojej pracy.

bardzo mily lekarz .masuper podejscie do pacjenta ,wizyta w gabinecie doktora to sama przyjemnosc

Obiecywał wyleczenie wrastającego paznokcia, a tu okazało się, że zerwał paznokieć zostawiając część łożyska po czym paznokieć zaczął wrastać w palec. Na szczęście udało mi się znaleźć chirurga, który zrobił to darmowo. Poza tym wymądrza się i zarzuca brak zaufania. Nie polecam.

bardzo fachowy lekarz ma dobre podejście do pacjenta, liczy sie z pacjentem zarówno tym który odwiedzi jego gabinet prywatny jak i z tym który leczy sie u niego państwowo, bardzo dobry lekarz polecam

Bardzo miły uprzejmy pan... Doskonałe podejście do pacjenta. Efekty pracy spełniły moje oczekiwania ..Miałem brzydkie znamię a teraz nie ma po nim śladu. Polecam pana doktora każdemu kto ma tego typu problem.

Ja niestety mam inne wspomnienia po spotkaniu z tym doktorem...ale może miał zły dzień. Lecz nie polecam. Mariola

Dawno temu byłem u niego ze złamaniem, poskładał extra , nie bolało , fachowo ,mimo ze było to z 10 lat temu to trzeba przyznać , ze pamiętam gościa jako chirurga do dziś.Nie życze złamań ale jak sie zdarzy to tylko on. Były sportowiec amator z przygodami zdrowotnymi.

lekarz godny polecenia, ma świetne podejście do pacjenta

Fachowa opieka medyczna spełniająca standardy europejskie polecam

lekarz godny polecenia, ma świetne podejście do pacjenta (szczególnie do małych dzieci), wzbudza zaufanie.

Bardzo miły i uprzejmy. Każdemu tłumaczy dokładnie chorobę i przebieg leczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny