lekarz Jan Pasterczyk

Fajny lekarz,który wyżywa się w szpitalu, bo w domu pomiata nim starsza od niego zrzędliwa żona!

Super chirurg!Duża klasa,doświadczenie,fachowość i rzetelność.Polecam z całego serca.Takich lekarzy już "nie produkują":)....więć młodzi uczcie się bo macie jeszcze szansę.

Polecam każdemu tego chirurga opieka fachowość ale przedewszystkim polecam cała chirurgię lekarzy pielęgniarek w powietrzu dało się wyczuć że wszyscy i wszyatko co robią do pacjenta do powołanie niesienia pomocy w każdej minucie. Takie podejście całego zespołu to DAR BOŹY.

Pan Doktor Jest naprawdę świetnym specjalistą! Umie dokładnie wytłumaczyć chorobę oraz jej leczenie. Jest bardzo sympatyczny i troskliwy. Polecam!

WITAM POLECAM PANA DOKTORA MA PODEJSCIE DO PACJENTA CIERPLIWOSC UMIE WYTLUMACZYC WYSLUCHA WZBUDZA ZAUFANIE I WYSTAWIA POMOCNA DLON I CHCE POMUC A TO JEST WAZNE POLECAM!!! POZDRAWIAM

WITAM
POLECAM PANA DOKTORA MA PODEJSCIE DO PACJENTA CIERPLIWOSC
POLECAM!!!
POZDRAWIAM

Przemiłe podejście do pacjenta i fachowa opieka! Polecam gorąco Pana Doktora!

Przemiłe podejście do pacjenta i fachowa opieka! Polecam gorąco Pana Doktora!

dajcie sobie spokój z tym panem....nie warto Mirela

dajcie sobie spokój z tym panem....nie warto Mirela

Pan Doktor Pasterczyk dokonywał laparoskopowej operacji usunięcia woreczka żółciowego na mojej osobie. Jestem 6 dzień po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Rany goją się błyskawicznie, świadczy to o wysokim kunszcie Pana Doktora. Poza profesjonalnym podejściem do pacjenta, Pan Doktor jest przesympatycznym, ciepłym i budzącym zaufanie człowiekiem. Polecam. Pracuje w Szpitalu im. Św. Elżbiety, przy ul. Warszawskiej w Katowicach.

Polecam.
Pracuje w Szpitalu im. Św. Elżbiety, przy ul. Warszawskiej w Katowicach.

Ja również jestem zadowolony z jego fachowego i życzliwego podejścia do pacjenta. Miałem dokonany zbieg od ręki mimo że byłem pacjentem tzw "z ulicy". Zabieg zakończył się pomyślnie nie było żadnych powikłań po, jak również nie została prawie żadna blizna.

Byłam pacjentką dr Pasterczyka. Miałam operowany wyrostek na ostrym dyżurze, tak więc zupełnie przypadkowo się spotkaliśmy. Czuje się świetnie, blizny prawie w ogóle nie widać, tak więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tego lekarza. Jest niezwykle uprzejmy, a co najważniejsze naprawdę fachowiec. Oby takich jak On było więcej:-) K.

K.