dr n. med. Jan Pedowski

3,6
3,7

Krzysztof

22.06.2013

Dwie operacje - pierwsza w 2006, druga niedawno. Obym zawsze trafiał na takich lekarzy, gdy będę potrzebował pomocy.

26.04.2013

to człowiek który zrobił z mojej mamy kalekę obiecał że zostawi choć korzeń tarczycy a usunął wszystko dzięki czemu moje mama do końca życia jest na lekach mało tego wszystkie choroby ą dla niej zagrożenie. ludzie uwarzajcie

09.02.2013

Byłam operowana 4 lata temu.Ponieważ operację miałam 3 miesiące po wizycie odpowiednio się przygotowałam. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Lekarz miły, uprzejmy. Brakowało mi tylko większego doinformowania po operacji czy wszystko było o.k. Personel na oddziale też bardzo w porządku. Panie pielęgniarki często uczynnie kontrolowały nasz stan zdrowia.Ja z czystym sumieniem polecam dr Pedowskiego tak jak mnie go polecił inny zadowolony pacjent.

29.12.2012

W przeciągu 2 tygodni miałem 2 operacje na trzustkę torbiele na trzustce dwunastnice krwiaki na narządach wewnętrznych informowano mnie iż czeka mnie długa dieta mogę dostać cukrzycy. jestem2 lata po operacjach o diecie już dawno nie pamiętam a wyniki mi wychodzą badań rewelacyjnie. Doktor J. Pedowski jest wyśmienitym chirurgiem

01.11.2012

Facet powinien byc pozbawiony wykonywania zawodu, wiedziałam to już rok temu ale dziś przeczytałam że w sprawie przeciwko niemu zapadł wyrok skazujący w kieleckim sądzie, dlatego postanowiłam napisać te parę słów,jeśli zabieg się uda wszystko bedzie ok, jesli nie to ten człowiek nie będzie was próbował ratować w najmniejszym stopniu bo tego po prostu nie potrafi i jego sumienie tego nie ogarnia, WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO BARBARZYŃCY !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Iłża"?

None
ulica Jana :Pawła 9a