dr n. med.Jan Pedowski

Chirurg ogólny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
22 opinie

• 5

Dwie operacje - pierwsza w 2006, druga niedawno. Obym zawsze trafiał na takich lekarzy, gdy będę potrzebował pomocy.

• 1

to człowiek który zrobił z mojej mamy kalekę obiecał że zostawi choć korzeń tarczycy a usunął wszystko dzięki czemu moje mama do końca życia jest na lekach mało tego wszystkie choroby ą dla niej zagrożenie. ludzie uwarzajcie

• 5

Byłam operowana 4 lata temu.Ponieważ operację miałam 3 miesiące po wizycie odpowiednio się przygotowałam. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Lekarz miły, uprzejmy. Brakowało mi tylko większego doinformowania po operacji czy wszystko było o.k. Personel na oddziale też bardzo w porządku. Panie pielęgniarki często uczynnie kontrolowały nasz stan zdrowia.Ja z czystym sumieniem polecam dr Pedowskiego tak jak mnie go polecił inny zadowolony pacjent.

• 5

W przeciągu 2 tygodni miałem 2 operacje na trzustkę torbiele na trzustce dwunastnice krwiaki na narządach wewnętrznych informowano mnie iż czeka mnie długa dieta mogę dostać cukrzycy. jestem2 lata po operacjach o diecie już dawno nie pamiętam a wyniki mi wychodzą badań rewelacyjnie. Doktor J. Pedowski jest wyśmienitym chirurgiem

• 1

Facet powinien byc pozbawiony wykonywania zawodu, wiedziałam to już rok temu ale dziś przeczytałam że w sprawie przeciwko niemu zapadł wyrok skazujący w kieleckim sądzie, dlatego postanowiłam napisać te parę słów,jeśli zabieg się uda wszystko bedzie ok, jesli nie to ten człowiek nie będzie was próbował ratować w najmniejszym stopniu bo tego po prostu nie potrafi i jego sumienie tego nie ogarnia, WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO BARBARZYŃCY !!!

• 5

Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Pan Jan jest bardzo uprzejmy i świetnie zna się na tym co robi.

• 5

Bardzo dobry lekarz, człowiek i przełożony.

• 5

Mam 23lata,wtrafiłam na oddział chirurgii-ogólnej dnia 28.11.2011.w szpitalu Iłży .Operował mnie pan ord.dr Jan Pedowski i ekipa lekarzy.Które to ja życie zawdzięczam drJanowi Pedowskiemu,po prostu ma pan złote ręce które leczą a z resztą wyleczył mnie pan ordynator z tego że nie musze brać leków na astme bo po prostu było błędem że mnie leczyli w innej przychodni na astme .Zawdzięczam też życie tak przecudownemu personelowi medycznemu.

• 1

Zdecydowanie odradzam oddawanie swojego zdrowia i życia w ręce tego "lekarza" ! Dowód to mam nadzieję już niedługo wyrok skazujący w sprawie przeciwko temu panu!

• 5

Bylam operowana w 2007 roku, dr Pedowski usunal mi tarczyce (carcinoma papilare), operacja przebiegla bez powiklan, lekarze w SCO w Kielcach gdzie lecze sie pooperacyjnie chwalili dr Pedowskiego za DOKLADNIE wykonana operacje (nie pozostawil fragmentow tarczycy i nie bylo powiklan). Potwierdzam opinie innych pacjentow o bardzo milej, niemal rodzinnej atmosferze na oddziale, CALY personel jest bardzo mily, sam doktor Pedowski jest osoba z powolaniem, slucha pacjenta i stara sie pomoc. W zadnym wypadku nie kieruje sie zyskiem, to prawdziwy "rodzynek" w dzisiejszych czasach, lekarz ktory swoj zawod wykonuje z wytrwaloscia, zrozumieniem i POWOLANIEM! Oraz z usmiechem mimo zmeczenia (operuje codziennie kilka godzin)!Bardzo duzy plus dla tego doktora i serdeczne podziekowania dla niego i calego personelu. Joanna Wachowicz

• 4

Minęło 5 lat, wszystko jest OK. Z mojej wiedzy po latach, lekarz dokonał najlepszego wyboru sposobu operacji.

• 5

ze wszech miar polecam. Pan doktor jest b. miłym i serdecznym człowiekiem. B. dobrym chirurgiem, który operował mnie na tarczycę w 2004 r., a obecnie na żylaki syna. W szpitalu porządek, wszyscy wiedzą co mają robić. Pan doktor wraca uśmiechnięty z operacji niezauważony. Nikt nie czuje ogromnego dystansu pacjent-doktor. Podaje w sposób wystarczający informacje, jakie są niezbędne w szpiatlu. Rzeczowy, miły, pracowity, uśmiechnięty. to jest lekarz który wprowadza b. miła atmosferę na oddziale, wszyscy są uśmiechnięci tak jak On (lekarze, pielęgniarki, personel pomocniczy no i w końcu pacjenci). Jego dewizą jest, że nie bierze żadnych pieniędzy i sława Jego kwitnie.

• 1

zrobił kardynalny błąd w mojej diagnozie,leczeniu i zabiegu. Odradzam

• 1

wystrzegacie sie tego człowieka- mial byc zwykly zabieg po ktorym miałam wyjsc po czterech dniach jednak skonczyło sie to ponowną operacją ponieważ pierwsza zostala zle wykonana

• 5

potrafi fachowo podejść do człowieka i schorzenia

• 1

O mały włos nie uśmiercił mojego Ojca!

• 5

Profesjonalista gorąco polecam każdy pacjent jest najważniejszy niezależnie od statusu i pozycji społecznej jaką zajmuję.

• 5

Byłam operowana przez dr Jana Pedowskiego jest on świetny lekarzem polecam każdemu.

• 5

Byłam operowana przez dok.J. Pedowskiego w lipcu tego roku. Moja ogólna ocena opieki pana doktora i jego załogi jest bardzo dobra.

• 5

Byłam operowana przez dr Jana Pedowskiego i uważam że to nie tylko świetny chirurg,ale również bardzo miły i sympatyczny człowiek ;D

• 5

Byłem krojony przez tego chirurga 2 lata temu. Z perspektywy czasu jego pracę oceniam jak najlepiej. Nie trzeba się uganiać po wielkich szpitalach aby być dobrze obsłużonym.

• 1

nie poleciłbym go najgorszemu wrogowi, ciężko napisać jakąś pozytywną opinię o kimś kto mam wrażenie że wykonuje swój zawód tylko i wyłącznie z chęci zysku a nie choćby z minimalnego powołania

Gdzie przyjmuję

place 11

Iłża
    51,1630521,23991

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat