dr Jan Rochalski

Bardzo dobry lekarz ,człowiek . Chodze do niego już 9 lat .Zawsze bada delikatnie i dokładnie, wie co robi . Jest spokojny i skromny . Fajny lekarz !polecam szczerze----

Bardzo dobry lekarz ,człowiek .
Chodze do niego już 9 lat .Zawsze bada delikatnie i dokładnie, wie co robi .
Jest spokojny i skromny .
Fajny lekarz !polecam szczerze----

Nieodpowiedzialny lekarz.Przepisuje silne tabletki antykoncepcyjne, nie zlecając żadnych badań przed jak i po długim okresie przyjmowania tabletek., Przy kolejnych wizytach nawet nie pyta jak się człowiek czuje, czy wszystko w porządku.

Witam! Wszystko było w porządku przez całą ciążę, niestety nie można na Pana Doktora liczyć podczas problemów z porodem. Miałam skurcze 10 dni i mimo iż byłam w szpitalu podczas jego dyżuru nie raczył się spytać ani doradzić. Skończyło się gestozą wielkimi obawami o małego i nieskończonym urazem do Szpitala w Rybniku zwłaszcza Pana Ordynatora. Nie polecam!!! Nikomu nie życzę takich obaw o swoje maleństwo na samym finiszu.

Zdecydowanie najlepszy lekarz na śląsku ;) poleciłabym go każdej kobiecie, bardzo sympatyczny i uprzejmy, tak samo traktuje pacjentki niezależnie czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ, lekarz godny polecenia

Byłam dziś i polecam tego lekarza zbadał mnie dokładnie byłam w gabinecie aż 45min.

Świetny lekarz. Polecam go każdej kobiecie ;)

Świetny lekarz. Polecam go każdej kobiecie ;)

zdecydowanie polecam! Przesympatyczny lekarz i fachowe podejście!!! Duży komfort psychiczny pacjentki :)

zdecydowanie polecam!

Jestem stałą pacjentką doktora. Nigdy się nie rozczarowałam i zawsze trafnie diagnozował moje problemy. Polecam

Polecam wszystkim Paniom. A najbardziej dziewczynom ktore wybieraja sie z pierwsza wizyta (czemu zawsze towazyszy stres). Pan doktor jest naprwde godnym zaufania lekarzem oraz bardzo miłym i serdecznym człowiekiem.

Polecam!Przesympatyczny, kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Bardzo mi pomógł, szybkie rozpoznanie,skuteczna terapia. Dziękuję!