dr n. med. Jan Senkus

Laryngolog

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie, które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa. Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta. Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.

które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa.
Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta.
Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny
w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.

świetny lekarz, rzeczowo i ze spokojem podszedł do tematu, pełen profesjonalizm, taki lekarz to szczęście

Byłam u pana doktora kilka lat temu. Uważam, że poświęca pacjentowi dużo czasu i wszysko dokładnie tłumaczy. Dla mnie ok.

moja córka strasznie chrapała, inni lekarze kazali usunąć migdały bez zbytniego zagłębiania sie w problem, a pan doktor był temu przeciwny. zapisał leki, które nie dość ze były skuteczne bo juz po pierwszej dawce córka zupełnie przestała chrapać, to jeszcze całkiem tanie - syrop kosztował tylko 5 zł. serdecznie polecam tego lekarza. według mnie jest świetny.

Bardzo dobry lekarz,nie ma problemu z dodzwonieniem się,zawsze odbiera telefon,w ciągu godziny mnie przyjął!

Mój syn został przyjęty przez Pana doktora dosłownie godzinę po naszym telefonie. Bardzo uprzejmy, rzeczowy, doświadczony. Zdecydowanie Pana doktora polecam.

Bardzo uprzejmy i kompetentny, doświadczony człowiek.

Bardzo uprzejmy i kompetentny, doświadczony człowiek.