lekarz Jan Sławiński

Te wszystkie posty to chyba sam sobie pisze . Pan opryskliwy i nie kompetentny. Leki wypisuje na 100% nie zerknie w listę na co przysługuje refundacja. Mówi wprost że nie będzie płacił. Choć przy danym schorzeniu przysługuje.. leniwe podejście. Nie daje zleceń na profilaktyczne badania mimo prośby. Gdzie muszę robić alt aspat często. Jak się powie ze byłeś prywatnie to każe iść dalej tam się leczyć. Skoro zaczeles prywatnie u specjalisty , gdzie trzeba czekać rok na NFZ.. NIE POLECAM.

Prosiłam go o skierowanie na badanie, ktorego mi nie dał bo powiedzial, że nie jest mi to potrzebne I wyglądam na zdrową. Zdecydowanie nie jest to dobry lekarz. Nie polecam.

Jest ok. Poświęca dość dużo czasu pacjentom, tłumaczy przebieg choroby, stara się pomóc, nie zbywa, na pewno na tle innych lekarzy o wiele lepiej wypada. Jak masz dobre podejście do człowieka i sympatyczny charakter to dużo daje. A oczywiście wiedza medyczna nie jest tutaj także bez znaczenia.

Lek. Jan Sławiński jednym z najlepszych internistów na terenie pow. sztumskiego. Duża wiedza medyczna, kompetencja, wzbudza zaufanie. Leczę się u niego od 13 lat i mogę stwierdzić, że to dobry fachowiec. Polecam pacjentom na choroby wewnętrzne, m.in. serca, cukrzyca, żołądka i dwunastnicy, itp.

Człowiek który nie zmarnował zainwestowanych w niego pieniędzy studiując medycynę. Jest lekarzem godnym polecenia dla osób potrzebujących pomocy medycznej. Jestem jego pacjentką i mam szczęście , że trafiłam do tego lekarza bo z takim zaangażowaniem w niesienie pomocy chorym lekarzy jak na lekarstwo. Gratuluję !!!!!!!

odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, lekarz z powołania z dużą wiedza medyczną i ciepłym podejściem do pacjenta lubi to robi i robi to dobrze takich lekarzy nam potrzeba. GRATULUJĘ DOKTORZE przychodnia to dobry wybór.

Bardzo dobry lekarz,poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,pacjent dla niego to nie tylko jego historia choroby,interesuje się również jego życiem prywatnym oraz stanem psychicznym na tyle ile jest to możliwe nie naruszając prywatności pacjenta. Takie podejście do pacjentów uważam za bardzo dobre. Jest to lekarz który wie na czym polega pomoc ludziom chorym. Lekarz z takim zaangażowaniem w pracę jest rzadkością a na terenie Sztumu to luksus. Panie doktorze oby tak dalej.

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, duża wiedza medyczna,miły zawsze uśmiechnięty,poświęca pacjentowi dużo czasu nie zerka na zegarek, umie nawiązać kontakt z pacjentem lekarz z powołania takich lekarzy którzy potrafią wykorzystać wiedzę medyczną i pomóc cierpiącym potrzeba nam dużo. Polecam tego lekarza

Korzystam z usług tego lekarza jestem bardzo zadowolona, bardzo mądry i stateczny człowiek, rozumie chorego pacjenta poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, wysłucha wszystkie bolączki chorego,poradzi jak postępować dalej jak nie wpaść w depresję z powodu chorób i innych stresów. Dobry lekarz i człowiek. Polecam tego lekarza !!!!

Polecam tego lekarza !!!!

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu w wątpliwych przypadkach daje skierowanie na wyniki, kompetentny,duża wiedza medyczna. Bardzo dobry kontakt pacjent - lekarz. Ma dużo cierpliwości potrafi wysłuchać pacjenta. Polecam tego lekarza. Szkoda tylko, że odszedł z pracy w szpitalu bo oddział wewnętrzny wtedy wyglądał o niebo lepiej panowała tam miła i serdeczna atmosfera a dla ludzi chorych i ich rodzin to bardzo dużo.