lekarz Jan Szczurek

Dermatolog

Do doktora trafiłam przez polecenie od innej osoby leczącej się u niego i również mogę polecać dalej. Lekarz bardzo uprzejmy i poważnie podchodzi do przypadku. Wykazał całkowite zainteresowanie moją osobą, w końcu nie czułam się spławiona tylko przyjęta jak należy, a co najważniejsze leczenie ustalone przez doktora przynosi zamierzone efekty.

Bardzo dobry lekarz! Zawsze widać rezultaty po wizytach! Skóra wygląda rewelacyjnie po leczeniu!! Gorąco polecam!

Sympatyczny, przyjazny i przy tym bardzo kompetentny i rzetelny specjalista. Pan Doktor indywidualnie traktuje każdego pacjenta. Serdecznie polecam!

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.. Super człowiek, świetny specjalista. Polecam wszystkim!

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Szybko postawiona diagnoza. Wizyta przeprowadzona szybko i konkretnie. Szkoda, że nie ma zaznaczonej informacji, że przyjmuje także na ul. Zdrowej 1/2 w medycynie zdrowia i urody. Gdyby nie moja koleżanka pewnie nadal bym chodziła po różnych lekarzach i nie znalazła tak świetnego specjalisty, jakim jest doktor Szczurek. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam wszystkim.

Lekarz konkretny! Widać, że zna się na swojej pracy. Wykazuje zainteresowanie pacjentem. Przedstawia planowany sposób leczenia, skutki uboczne, zalety, wady... Odpowiada na każde pytanie. Rozumie pacjenta!

Doktor znalazł na mojej skórze zmiany, których sama do tej pory nie zauważyłam. Bardzo duży plus, za zaangażowanie w problem, z którym przyszłam do gabinetu. Oby więcej takich lekarzy!

polecono mi tego lekarza, jako bardzo dobrego specjalistę, miałam uporczywą kurzajkę, byłam na wymrażaniu, zero efektu, wtedy nie wiedziałam że przy wymrażaniu powinno czuć się silny ból, ja prawie nic nie poczułam i nic mi to nie wymroziło, kurzajkę mam nadal, jestem wkurzona, stracone pieniądze

Polecam, kompetentny, piśmienny i ludzki lekarz. Łukasz Dziedzic.

Polecam, kompetentny, piśmienny i ludzki lekarz.
Łukasz Dziedzic.

Dr Szczurek kilkakrotnie skutecznie wyleczył moją córkę z chorob pozornie "łatwych", z którymi nie poradzili sobie inni lekarze (raz była zanokcica, innym razem zapalenie mieszków włosowych, jeszcze innym razem jakaś grzybica...).