Jan Szczurek

Kraków
50,064650119,9449799

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.9/5
Średnia:
4.65
16 opinii

Do doktora trafiłam przez polecenie od innej osoby leczącej się u niego i również mogę polecać dalej. Lekarz bardzo uprzejmy i poważnie podchodzi do przypadku. Wykazał całkowite zainteresowanie moją osobą, w końcu nie czułam się spławiona tylko przyjęta jak należy, a co najważniejsze leczenie ustalone przez doktora przynosi zamierzone efekty.

Bardzo dobry lekarz! Zawsze widać rezultaty po wizytach! Skóra wygląda rewelacyjnie po leczeniu!! Gorąco polecam!

Sympatyczny, przyjazny i przy tym bardzo kompetentny i rzetelny specjalista. Pan Doktor indywidualnie traktuje każdego pacjenta. Serdecznie polecam!

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.. Super człowiek, świetny specjalista. Polecam wszystkim!

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Szybko postawiona diagnoza. Wizyta przeprowadzona szybko i konkretnie. Szkoda, że nie ma zaznaczonej informacji, że przyjmuje także na ul. Zdrowej 1/2 w medycynie zdrowia i urody. Gdyby nie moja koleżanka pewnie nadal bym chodziła po różnych lekarzach i nie znalazła tak świetnego specjalisty, jakim jest doktor Szczurek. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze. Polecam wszystkim.

Lekarz konkretny! Widać, że zna się na swojej pracy. Wykazuje zainteresowanie pacjentem. Przedstawia planowany sposób leczenia, skutki uboczne, zalety, wady... Odpowiada na każde pytanie. Rozumie pacjenta!

Doktor znalazł na mojej skórze zmiany, których sama do tej pory nie zauważyłam. Bardzo duży plus, za zaangażowanie w problem, z którym przyszłam do gabinetu. Oby więcej takich lekarzy!

polecono mi tego lekarza, jako bardzo dobrego specjalistę, miałam uporczywą kurzajkę, byłam na wymrażaniu, zero efektu, wtedy nie wiedziałam że przy wymrażaniu powinno czuć się silny ból, ja prawie nic nie poczułam i nic mi to nie wymroziło, kurzajkę mam nadal, jestem wkurzona, stracone pieniądze

Polecam, kompetentny, piśmienny i ludzki lekarz. Łukasz Dziedzic.

Dr Szczurek kilkakrotnie skutecznie wyleczył moją córkę z chorob pozornie "łatwych", z którymi nie poradzili sobie inni lekarze (raz była zanokcica, innym razem zapalenie mieszków włosowych, jeszcze innym razem jakaś grzybica...).

polecam serdecznie, lekarz "starej daty" kulturalny i kompetentny

Pan doktor jest osobą uprzejmą i grzeczną , natomiast zle zdjagnozował moją chorobę.

Lekarz doświadczony, z dużą wiedzą , miły i uprzejmy .

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zabiegu. serdecznie polecam

Bardzo kulturalny i kompetentny Pan doktor

Kwota za wizytę jest sprzed dwóch lat nie wiem jak teraz. Leczyłam się u pana dr dosyć długo, mam poważną chorobę skóry i skończyło się to tak, że w pewnym momencie leczenie stanęło w niejscu i nie posuwało się dalej. Jeśli chodzi o drobniejsze dolegliwości to myślę, że ok.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny