Niezwykle uprzejmy lekarz, z super podejściem do dzieci. Poświęcił nam tyle czasu, ile było to konieczne. Polecam :)

U doktora byliśmy 2 krotnie z napletkiem. Owszem bolesny zabieg i musieliśmy po 2 tyg. Powtórzyć taki los. Teraz jest super, lekarz konkretny, miły i kompetentny. Dzięki. Na kawę nie przychodzę tylko z problemem.

Na kawę nie przychodzę tylko z problemem.

Z pomocy dr korzystamy od 12 lat. Kompetentny, niezwykle uprzejmy lekarz, z ogromną wiedzą. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze poświęca na wizytę tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja.

Polecam z całego serca. dokładnie wszystko wytłumaczone na czym będzie polegała operacja syna. Superrrrrr opieka przed jak i po operacji.

Bardzo dobry lekarz z powołania. Perfekcyjne podejście do dzieci i rodziców. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni problem. Polecam

Świetny specjalista , bardzo dobre podejscie do dzieci , szczegółowo omawia każdy przypadek , bardzo dokładny . Umie rozmawiac z dzieckiem jak i z rodzicem , miły , cierpliwy poprostu lerarz z pasją . Polecam z czystym sumieniem .

Lekarz może i kompetentny ale podejście do ludzi żadne. Dowiedziałam się, ze mam patologicznie otyle dziecko (póki nie zaczął chodzić był w 96 centylu) A drugie zaniedbane bo źle sciagany napletek- ściągnął na siłę do krwi. Poza tym nie dysponuje wiedza na temat schorzenia dziecka, ponieważ zamiast 3 rodzajów przepukliny powiedziałam ogólnie ze ma przepukline brzuszna. Jak rozmawiam z nim to mam siedzieć, dziecko niech płacze, bo on chce mówić do mojej twarzy. Dziękuję bardzo za takie podejście- wolę zmienić lekarza.

Bardzo dobry specjalista z powołania i pasją do zawodu . Podejście do dzieci super ,miły oraz bardzo uprzejmy. Chodzę z synem ok 4 lat i nic zlego nie mogę powiedzieć na temat doktora. Przeprowadził już 2 operacje ,oczywiscie skuteczne, opieka po operacji bardzo dobra . Wizyty w poradni to sama przyjemność ,drktor bardzo dobrze i dokladnie tłumaczy chorobę na każdym etapie leczenia. W naszym przypadku okazał się również świetnym psychologiem ,kiedy tego potrzebowalismy. Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i zaangażowanie .Mówił niekiedy o moim synku jak o swoim wnuku, my również czuliśmy to zaangażowanie i pasję jaką Pan doktor posiada .Córkę również leczylam u doktora z bardzo dobrym skutkiem. W razie jakiejkolwiek wątpliwości czy potrzeby porady specjalisty mogłam dzwonić ,pisać i nigdy doktor nie odmówił porady nawet na urlopie 😊 . Przed nami jeszcze jakis czas leczenia ,ale z Tym drktorem to sama przyjemność . Polecam bardzo doktora jest On profesjonalistą w chirurgii dzieciecej, ale również fajnym i bardzo dobrym człowiekiem . Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i wielkie serce 💞💕💖.

super lekarz. fantastycznie tłumaczy chorobę. zawsze znajdzie czas by służyć pomocą. wspaniałe podejście do dzieci i młodzieży bardzo uprzejmy. bardzo fajny z poczuciem humoru. godny zaufania.

byłam z synem u tego pana we wrześni. Mały miał stulejkę lekarz ściągnął mu na chama napletek i miało być dobrze ale było koszmarnie mały ciągle płakał że go boli miał problemy z sikaniem poszłam z tym do innego lekarza i okazało się że mały miał zapalenie ja dziękuje za takiego lekarza tydzień koszmaru dziecko przeżyło