dr n. med. Janina Buczko-Świetlicka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ja mam negatywne opinie na temat tej Pani. Nie potrafila stwierdzic ze jestem w 8 tygodniu ciazy. Mylila sie w ksiazeczce ciazowej,bo nie potrafila obliczyc w ktorym tygodniu ciazy jestem przy kazdej wizycie (prowadzila moja ciaze).Po porodzie poprosilam aby dobrala mi antykoncepcje-powiedziala zebym wybrala sobie sama pigulki,bo wszystkie sa takie same,roznia sie tylko cena. Nie polecam tej lekarki w zadnym wypadku!!!!!!!!

korzystam z wizyt u doktor i nie widze powodu ,zeby przestac

korzystam z wizyt u doktor i nie widze powodu ,zeby przestac

nie poszla bym do niej gdybym wiedziala ze wie omojej chorobie tyle co ja ????

nie poszla bym do niej gdybym wiedziala ze wie omojej chorobie tyle co ja ????

Pani doktor Buczko- Świetlicka to osoba z doświadczeniem i fachem w ręku. Polecam każdej Pani która boi się wizyt u ginekologa.

Polecam serdecznie, Pani doktor sympatyczna, kompetentna, budzi zaufanie :-)

Polecam serdecznie, Pani doktor sympatyczna, kompetentna, budzi zaufanie :-)

Bardzo miła, sympatyczna i delikatna lekarka a przy tym konkretna i z zaangażowaniem, bardzo ciepło podchodzi do każdej swojej pacjentki, za każdym razem szczegółowo przeprowadza podstawowe badania ginekologiczne, często kontroluje moją cytologię. Jestem bardzo zadowolona wizytami u Pani dr.

Zgadzam się z opinią. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i dokładna co od razu widać. Polecam szczególnie tym osobom, które pierwszy raz wybierają się do ginekologa.

Wzbudzająca zaufanie, bardzo miła Pani dr. Cierpliwa i ciepła osoba, co w przypadku lekarza ginekologa szczególnie ma dla mnie znaczenie. W odróżnieniu od lekarzy ginekologów, których wcześniej spotkałam, ta Pani poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, tłumacząc wszystko po kolei, co sprawia, że pacjent czuje się bezpieczniej. Poleciłabym z pewnością.