lekarz Janina Gumienna-Klima

Neurolog

2,2
1,7

Ostrzegano mnie przed wizytą u tej Pani. A jednak dzisiaj trafiłem. Nie będę się rozpisywać nt. szczegółów ale na koniec nie omieszkałem jej powiedzieć, że mam nadzieję już nigdy do niej nie trafić. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKEM !!!!!!!

Niekompetentna i nieuprzejma. Kobieta odklejony. Zostałem odprawiony z informacją „ale czego oczekujesz, jestem tylko w przychodni”. Wizyta to był stracony czas.

Nie polecam absolutnie nikomu! Szkoda, że nie ma możliwości dać 0 gwiazdek. Odbyłam teleporadę w przychodni w celu uzyskania skierowania do okulisty. Dostałam od Pani informację, że chęć kontrolnej wizyty u okulisty to nie jest wystarczający powód, aby uzyskać takie skierowanie. Pani opryskliwa, niemiła, krzyczy przez telefon. Chyba zapomniała, że jej celem powinna być pomoc ludziom. Człowiek chciałby dostać jedynie skierowanie, a dostaje podwyższenie ciśnienia w gratisie. Niestety to nie pierwsza taka sytuacja, myślę że nie tylko ja się z czymś takim spotkałam. Niekompetencja tej Pani to jest rzecz, z ...

Nie polecam absolutnie nikomu!
Szkoda, że nie ma możliwości dać 0 gwiazdek.
Odbyłam teleporadę w przychodni w celu uzyskania skierowania do okulisty. Dostałam od Pani informację, że chęć kontrolnej wizyty u okulisty to nie jest wystarczający powód, aby uzyskać takie skierowanie. Pani opryskliwa, niemiła, krzyczy przez telefon. Chyba zapomniała, że jej celem powinna być pomoc ludziom. Człowiek chciałby dostać jedynie skierowanie, a dostaje podwyższenie ciśnienia w gratisie. Niestety to nie pierwsza taka sytuacja, myślę że nie tylko ja się z czymś takim spotkałam. Niekompetencja tej Pani to jest rzecz, z jaką jeszcze nigdy w naszej służbie zdrowia się nie spotkałam. Najgorszy lekarz na całym świecie. Skarga zostanie złożona,a Pani z takim brakiem szacunku do pacjenta nie powinna być nazywana lekarzem.

Niemiła i niekompetentna. Nie słucha pacjentów. Pani doktor żyje w swoim świecie, przerasta ją obsługa komputera, na jakiekolwiek pytania reaguje agresją. Na COVID przepisuje antybiotyki. To jest niewiarygodne, że ktoś taki w dzisiejszych czasach ma prawo „leczyć” ludzi.

Miałem tele poradę i nikomu nie polecam tym bardziej że będę składał skargę pisemna zato jak nie potraktowała . Z krwiakiem śrut stopią miałem dzień wcześniej pojechać do pracy na nockę a jak powiedziałem zepoczebuje zwolnienia dien wcześniej nie dostałem a inny lekarz zbadał nogę prześwietlił leki przepisał i prawie dwa tygodnie na zwolnieniu. Przez panią Gumienna wpracy omalo nie dostałem dyscyplinarnie zwolniony . Nn . Nagana i to przez to że pani doktor nie cofnęła mi zwolnienia o dzień .

Świetna ! Cierpliwa, wyrozumiała, trafiająca z diagnozą bezbłędnie! Pani Doktor rozpoznała perfekcyjnie przyczynę moich dolegliwości i można powiedzieć zostałem wyleczony niemal w stu procentach !