lekarz Janina Juskowiak-Kaczmarek

najlepszy lekarz na jakiego trafiłam dla moich dzieci po za tym dla rodzica tez miła wszystko tłumaczy 100% zadowolenia

Strata czasu i pieniędzy. Pani doktor robiła wielką łaskę, kiedy prosiłam aby przyjęła moje dziecko z ostrymi kolkami. Stałam pod gabinetem 40min. z krzyczącym, wijącym się z bólu dzieckiem na rękach. Na ból brzuszka zapisała silny lek (stosowany u dzieci z padaczką), który mógł uszkodzić system nerwowy!!! Kto wie jakby się to skończyło, gdybym podała ten lek!!! Kazała rozebrać dziecko w zimnym gabinecie przy uchylonym oknie (na zewnątrz minusowa temperatura) co skończyło się wysoką temperaturą, katarem i kaszlem. Pani doktor traktuje małych pacjentów przedmiotowo- pach, pach i następny. Musiałam wręcz ...

Pani doktor traktuje małych pacjentów przedmiotowo- pach, pach i następny. Musiałam wręcz prosić o zważenie, zmierzenie itd.

polecam bardzo miła pani doktor i kompetentna

polecam bardzo miła pani doktor i kompetentna

Jest dokładna, obszernie wyjasnia, co i jak i nigdy zawsze stara sie pomoc. Jestesmy bardzo zadowoleni!!!

A my uwielbiamy naszą Panią doktor. Przyjmuje w razie nagłych wypadków nawet wtedy kiedy nie miała już pracować, oprócz tego "nie ładuje" w dziecko antybiotyków tylko wcześniej szuka innych rozwiązań. Antybiotyk to u Niej ostateczność. P O L E C A M !!!

Szczerze polecam. Chodzę do Pani doktor z moim już prawie 5-letnim synkiem od urodzenia i nie żałuję żadnej wizyty. Pani doktor tym bardziej jest godna polecenia że nie faszeruje dzieci (jak często robią to inni pediatrzy) niepotrzebnie antybiotykami. Jeżeli tylko można zwalczyć infekcję w inny sposób unika przepisywania antybiotyków. Bardzo często kiedy nie mam możliwości osobistego kontaktu z Panią doktor korzystam z porad telefonicznych których to Pani doktor jeszcze nigdy bez względu na porę mi nie odmówiła. Mój syn również ją uwielbia. Naprawdę polecam...

Faktem jest,że czasem kontakt jest utrudniony ze wzgledu na ogromną ilość pacjentów i dyżury w szpitalu.Mój syn uwielbia Pania Doktor,mam do niej zaufanie bo gdy przychodzę do niej z bólem ucha to obejrzy całego,wizyta trwa ok 30 minut i dziecko przebadane od stób do...chyba wszędzie.Polecam goraco

Przekłada wizyty, nie ma czasu, nie można się z nią skontaktować kiedy jest pilna potrzeba

Szczerze polecam! Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, poza tym miła, ma podejście do dzieci, które cieszą się na wizytę jak na wycieczkę do ZOO!. Wizyta trwa koło 30 minut a nawet dłużej, dziecko przebadane od "stóp po czubek głowy". Pani doktor wszystko wyjaśnia co sie dzieje, dlaczego, dlaczego takie leczenie a nie inne, itd. Ta kobieta to Anioł.